بروکرهای کلاهبردار فارکس را بشناسیم – روش کلاهبرداری بروکرها چیست؟ لیست بروکرهای ناامن

3123 بازدید
بروکرهای کلاهبردار فارکس

برای آشنایی با بروکرهای کلاهبردار توصیه می کنیم حتما این مقاله از مقالات آموزش فارکس را بخوانید.

طبیعتا به عنوان یک تریدر فارکس، قبل از شروع معامله اولین چیزی که ذهن شما را درگیر می کند اعتبار بروکری است که قصد دارید با آن معامله کنید. به همین خاطر اگر آماری  از جستجوهای گوگل را چک کنید این عبارت ها را زیاد می بینید. کلاهبرداری آلپاری، کلاهبرداری فیبوگروپ ، کلاهبردای روبوفارکس، کلاهبرداری لایت فارکس، کلاهبرداری هات فارکس و … البته ممکن است کلمات جستجوی تغییر کند. مثلا آیا آلپاری معتبر است؟ یا بروکر معتبر فارکس. تریدرها این عبارات را جستجو می کنند که ببینند آیا بروکرهای آنها سابقه منفی دارند یا خیر.

اینکه بدانید بروکر فارکس شما کلاهبردار است یا خیر بسیار مهم است. به هر حال شما قصد دارید سرمایه خود را به آنها بسپارید اما وسواس در این مورد تمرکز بر روی معاملات را از شما می گیرد. این را بدانید که هیچ بروکر بی عیب و نقصی در سرتاسر دنیا نداریم. پس اگر بروکر خود را با تحقیق انتخاب کردید بدون نگرانی با آن کار کنید و مشکلات جزئی آن را نادیده بگیرید. بله اگر شرایط معاملاتی بروکر برای شما مناسب نبود می توانید بروکر دیگری را امتحان کنید.

در این مقاله سعی می کنیم نکاتی برای تشخیص یک بروکر کلاهبردار به شما ارائه دهیم. برای دسترسی سریع به سوال خود، میتوانید از جدول زیر استفاده کرده و با کلیک بر روی عنوان، سریعا به بخش مد نظر خود منتقل شوید. در مورد کلاهبرداری بروکر فیبوگروپ در ادامه مقاله توضیح دادیم.

بروکرهای کلاهبردار فارکس را بشناسیم – روش کلاهبرداری بروکرها چیست؟ لیست بروکرهای ناامن
  برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

  تشخیص بروکر کلاهبردار از ظاهر سایت

  طبیعتا یک بروکر فارکس برای اینکه بتواند قوی کار کند باید سرمایه گذاری میلیون دلاری داشته باشد. اولین جایی که این سرمایه گذاری خود را نشان می دهد ظاهر سایت بروکر است. شخصا سایتی را دیدم که ادعای بروکری داشت اما از سیستم مدیریت محتوای رایگان وردپرس استفاده می کرد 😉 طبیعی است که به چنین بروکری نباید اعتماد کرد.

  پنل کاربری بروکر نیز می تواند در این مورد به شما کمک کند. اگر می بینید پنل کاربری بروکری که قصد کار کردن با آن را دارید ضعیف و پر از عیب و ایراد است سریع از آن خارج شوید. یک بروکر معتبر با نیت ماندگاری بلند مدت روی این موارد بسیار سرمایه گذاری می کند.

  رگوله بودن بروکر فارکس

  در کشورهای مختلف سازمان هایی وجود دارند که وظیفه قانون گذاری و نظارت بر بازارهای مالی مثل فارکس را دارند. اصطلاحا به این سازمان ها نهادهای رگولاتوری گفته می شود. به بروکری که از یکی از این نهاد مجوز داشته باشد، رگوله آن سازمان گفته می شود. به عنوان مثال بروکر هات فارکس رگوله FCA انگلستان را دارد. یا بروکر FBS رگوله CySec قبرس.

  متاسفانه در عمل این نهادهای رگولاتوری به خاطر تحریم کمکی به تریدرهای ایرانی نمی کنند. اما اگر کارگزاری که قصد معامله با آن را دارید رگوله معتبری داشته باشد می تواند به نوعی اطمینان خاطر برای شما باشد. چون به هر حال تحت نظارت است.

  رگولاتوری های معتبر حال حاضر بازار فارکس عبارتند از:

  • NFA آمریکا
  • FCA انگلستان
  • ASIC استرالیا
  • CySec قبرس
  • FiNMA سوئیس
  • BAFIN آلمان

  دقت داشته باشید که بروکرهایی که رگوله نهادهای بالا هستند به دلیل تحریم نمی توانند به مشتری های ایرانی مستقیم خدمات دهند. برای حل این مشکل معمولا شرکتهایی را در جزایر آفشور مثل سیشلز ثبت می کنند و با شعبه آفشور خود به ایرانی ها خدمات می دهند. هرچند عملا مزیت رگوله بود برای ما از دست می رود ولی اعتبار بروکر سرجای خود باقی است.

  سابقه فعالیت در بازار فارکس

  اینکه بروکری تازه یک سال است که ثبت شده و شروع به کار کرده است هرچند دلیل بر کلاهبردار بودن آن نیست ولی ریسک کار را بالا می برد. همیشه سعی کنید با بروکرهایی کار کنید که سابقه چندین ساله در بازار را داشته باشند. این سابقه باعث می شود کیفیت کار بروکر نمایان شود و اگر ضعفی دارد منتشر شود. در حال حاضر آنقدر بروکر با سابقه در دسترس وجود دارد که نیازی به قبول ریسک کار با بروکر تازه وارد نیست.

  رنک الکسای بروکرهای کلاهبردار فارکس

  شاید رنک الکسا از نظر خیلی ها برای اعتبارسنجی بروکر فارکس به کار نیاید. اما از نظر ما می تواند کمک خوبی در این مورد باشد. وبسایت الکسا اطلاعات مفیدی در مورد رتبه تمام وبسایت ها و همچنین کشور کاربران وبسایت در اختیار ما می گذارد.

  طبیعتا یک بروکر فارکس معتبر باید بازدیدکننده خوبی داشته باشد. همچنین بازدیدکننده های سایت بهتر است در کشورهای محتلف پراکنده باشند تا اینکه همه آنها از یک کشور خاص باشند. هرچه رنک الکسای بروکر بهتر باشد، نشان از اقبال عمومی بهتر بروکر است. وقتی بروکری در بین تریدرها شایع بود، اگر تخلفی داشته باشد، تخلفش دهان به دهان خواهد چرخید و همه از آن مطلع می شوند.

  مارکت میکر بودن یا نبودن

  در مقاله انواع بروکرهای فارکس، مارکت میکر و NDD در مورد اینکه بروکر مارکت میکر چیست توضیح دادیم. اگر در گروه ها و انجمن های فارکسی عضو باشید احتمالا این جمله را شنیدید که فلان بروکر مارکت میکر هست و خوب نیست. اما در واقع این استدلال که چون فلان بروکر مارکت میکر هست پس بروکر خوبی نیست درست نیست. شاید اگر بگوییم 95 درصد بروکرهایی که به مشتریان معمولی فارکس خدمات می دهند مارکت میکر هستند گزاف نباشد.

  به دلیل ماهیت بازار فارکس طبیعتا مارکت میکری برای بروکرها سود بیشتری دارد و آنها از این سود نخواهند گذشت. اما آنها می توانند در عین اینکه مارکت میکر هستند کار خود را درست انجام بدهند تا مشکلی برای تریدر پیش نیاید.

  کلاهبرداری بروکرها

  تقریبا می‌توان با اطمینان گفت که بروکرها هیچگاه کلاهبرداری نکرده‌اند. چرا که بروکر، یک نهاد معتبر مالی است که تحت نظر مراجع اقتصادی بزرگ (در سطح کشوری و بین الملی) فعالی می‌کند. اما سازمان‌هایی هستند که ادعا می‌کنند بروکر معتبر هستند. اما در واقع این فقط یک ادعا است.

  بنابراین، برای اینکه مطمئن شوید در دام کلاهبرداری بروکرهای بی اعتبار نمی‌افتید، توصیه می‌کنیم که این مقاله را به دقت خوانده و علاوه بر آن، از لیست بروکرهای معتبر 2021 استفاده کنید و قدم اول را محکم بردارید.

  کلاهبرداری بروکر SFC مارکت

  متاسفانه به دفعات در مورد بروکر SFC مارکت از ما سوال شده و در مورد آن هشدار دادیم. ظاهرا این بروکر از طریق شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام و تلگرام تریدرهای فارکس را پیدا می کند و آنها را با وعده و وعید جذب می کند. یکی از این روشها آموزش رایگان فارکس است! با ترفند مدیریت سرمایه و پاداش واریز هم ممکن است به شراغ شما بیایند.

  یکی از ادعاهای این بروکر این است که توسط FCA انگلستان رگوله شده است. هر چند روی سایت خود چنین چیزی را ذکر نکردند، اما اگر شما از SFC مارکت در مورد رگوله سوال کنید این جواب را دریافت می کنید. اگر بیشتر ادامه دهید و شماره ثبت آنها در FCA را بخواهید یک شماره ثبت دریافت می کنید که مربوط به یک وبسایت دیگر است که ظاهرا هیچ ارتباطی با این بروکر SFC مارکت ندارد.

  شکایت مشتریان از این بروکر و اینکه کلاهبردار است روز به روز در حال افزایش است. پیشنهاد اکید می کنیم که سمت این بروکر نروید.

  کلاهبرداری بروکر فیبوگروپ

  هرچند بروکر فیبوگروپ یکی از بروکرهای قدیمی فعال در بازار فارکس ایران است، اما به نظر میرسد دیگر باید نسخه آن را پیچید. هرچند شاید به ندرت پیدا کنید کاربری را که ادعا کند فیبوگروپ پول او را پرداخت نکرده است، اما کلاهبرداری فقط این نیست.

  بازار فارکس یک بازار پر ریسک و استرس است و تریدر نیاز به آرامش دارد تا در معاملات موفق باشد. وقتی به مدت یک هفته 30 هزار دلار برداشت مشتری پرداخت نشود، طبیعتا به مشتری فشار روحی وارد می شود و باعث می شود در معاملات اشتباه کند و پول خود را از دست بدهد.

  زمانی که در چارت دستکاری می شود و قیمتهایی که در هیچ بروکر و منبع معتبری وجود ندارد باعث زیان مشتری می شود و کسی پاسخگو نیست، این کلاهبرداری است.

  زمانی که پشتیبان بروکر در چت رسمی بروکر به مشتری با لفظ خنگ و گوساله خطاب می کند، باعث ایجاد استرس و فشار روحی بر تریدر و در نتیجه ضرر مشتری می شود، این عین کلاهبرداری است.

  وقتی بخش فارسی بروکر با یک آی بی خاص تبانی می کنند و امتیازات ویژه در اختیار او قرار می دهند و ایجاد انحصار در بازار می کنند، این هم نوعی کلاهبرداری است.

  خلاصه اینکه بروکر فیبوگروپ از دید ما بروکر مناسبی نیست و به هیچ وجه ورود به این بروکر را توصیه نمی کنیم.

  پیشنهاد می کنیم اگر به دنبال بروکر مناسب هستید لیست بهترین بروکرهای فارکس را چک کنید و یا مقاله مقایسه بهترین بروکرهای فارکس را مطالعه کنید.

  کلاهبرداری تاپ چنج

  آیا تاپ چنج معتبر است؟

  یکی از صرافی هایی که این روزها کاربران فارکس زیادی دارد، صرافی تاپ چنج است. صاحبان این صرافی اصالتا روسی هستند. از طرفی اکثر بروکرهایی که با ایران کار می کنند نیز روسی هستند، از این رو تاپ چنج توانسته قراردادهای خوبی با این بروکرها ببندد که در نتیجه نرخ شارژ و برداشت مناسبی نیز ارائه می دهد.

  در حال حاضر صرافی topchange بازار ایران را قبضه کرده و این نکته مثبتی نیست. متاسفانه در این سالها هرچه استقبال از TC Pay بیشتر شد، پشتیبانی آن ضعیف تر شد. ابتدا پشتبان آنلاین سایتشان حذف شد، بعد پشتیبان تلفنی حذف شد و حالا هم که تنها راه پشتیبانی آنها یعنی تیکت سایت ضعیف عمل می کند.

  تاپ چنج کلاهبردار نیست، یعنی تا الان که گزارش کلاهبرداری از آن دریافت نکردیم. اما با توجه به اینکه خارج از ایران هستند، پشتیبانی آنها روز به روز ضعیف تر میشود. بهتر است در کارکردن با آن احتیاط کنید. همیشه مشتری ها هستند که ضربه انحصار را می خورند. در چند ماه گذشته چندین بار گزارش شده که برداشت های مشتریان برای چند روز در تاپچنج انجام نشده است.

  صرافی جایگزین تاپ چنج

  با توجه به مواردی که در مورد تاپ چنج گفتیم و هرچند آن را متهم به کلاهبرداری نمی کنیم ولی ممکن است تمایل داشته باشید با صرافی مستقر در ایران کار کنید. صرافی IrPay.Pro دارای تیم پشتیبانی قوی است. از طریق تماس تلفنی، چت آنلاین سایت و تلگرام می توانید با IrPay در تماس باشید. به نسبت تاپ چنج از تعداد بروکرهای بیشتری پشتیبانی می کنند و از نظر قیمتی گاها زیر قیمت تاپ چنج هستند.

  شما در آی آر پی می توانید بروکرهای آلپاری ، آمارکتس ، FBS ، فیبوگروپ ، یو اس جی فارکس ، روبوفارکس ، ارانته ، HYCM و اکسنس را به صورت آنلاین شارژ کنید و یا در صورت نیاز موجودی دلاری خود را به دلار تبدیل کنید.

  جمع بندی

  اینکه فلان بروکر فارکس کلاهبردار هست یا نیست را می شود تا حدودی با روش های بالا بررسی کرد. اما هیچ یک از موارد بالا نمی تواند دلیل قطعی بر اینکه یک بروکر کلاهبردار است یا خیر باشد. حتی از این بالاتر، حتی اگر شما درباره بروکری که تعداد زیادی مشتری دارد بشنوید که چند نفر ادعا می کنند کلاه آن برداشته شده است باز هم نمی شود به این ادعا اطمینان کرد. دلیلش این است که متاسفانه بسیاری از تریدرهای فارکس اطلاعات دقیقی از نحوه کارکرد معاملات فارکس و همچنین قوانین بروکرها ندارند و بسیاری از شکایات ناشی از دانش کم معامله گر است.

  بهترین راه برای اینکه در دام بروکرهای کلاهبردار نیوفتاد این است که بروکرهای معتبر فارکس را بشناسید. ما در معامله گر ایرانی تجربه 15 سال معامله در فارکس با دهها بروکر را در اختیار شما می گذاریم و بروکرهای معتبر را به شما معرفی خواهیم کرد. فعلا به شما پیشنهاد بررسی دو بروکر زیر را می دهیم:

  در مقالات جداگانه بهترین بروکرهای فارکس برای ایرانیان را معرفی می کنیم و نحوه افتتاح حساب و شارژ و برداشت در این بروکرها را به شما آموزش خواهیم داد.

  آخرین رتبه بندی بهترین بروکر های فارکس برای سال 2021 میلادی

  سوالات متداول در مورد بروکرهای کلاهبردار

  لطفا در نظر داشته باشید در این قسمت منظور از کلاهبردار، فقط بروکری است که پول معامله گر را بدون دلیل بالا می کشد. در مورد سایر مصادیق کلاهبرداری مثل دست کاری چارت و قیمت هرچند ممکن است مواردی در برخی بروکرها دیده شود، اما حکم کلی نمی توان داد.

  بروکر کلاهبردار

  https://b2n.ir/d03608

  https://tinyurl.com/euaarncw

  https://bit.ly/3d9Psvb

  در گذشته بروکر لایت فارکس ابهاماتی وجود دارد و در مواردی سابقه ندادن پول معامله گران بدون دلیل موجه را دارد. جدیدا هم فعالیت این بروکر در ایران افزایش قابل توجهی داشته است، تا جایی که بیش از 25 درصد از ترافیک دامنه اصلی بروکر مربوط به ایران است. نمی توانیم تایید کنیم که این بروکر کلاهبردار است اما با توجه به اینکه شرایط معاملاتی خوبی هم ندارد معامله به این لایت فارکس را توصیه نمی کنیم.

  هرچند در مورد عدم پرداخت مشتری توسط بروکر فیبوگروپ اطلاعات معتبری در دست نیست اما فیبوگروپ متاسفانه روش های خاص خود برای کلاهبرداری را دارد. پیشنهاد می کنیم برای دیدن توضیحات بیشتر در مورد کلاهبرداری فیبوگروپ متن مقاله را مطالعه کنید.

  بروکر ICM یک بروکر بی نام و نشان است. اکثر مشتریان این بروکر را بازاریهای میانسال و مسن تشکیل می دهند. متاسفانه بروکر ICM حتی یک وبسایت درست و حسابی نیز ندارد. گزارش هایی در برخی از گروه های فارکسی در شبکه های اجتماعی مبنی بر کلاهبرداری بروکر ICM دیده می شود اما در مورد صحت و سقم آن نظری نداریم. فقط این را می دانیم که ICM شبیه یک بروکر قابل اعتماد و حرفه ای نیست. نکته دیگر در مورد این بروکر واسطه های و به اصطلاح آی بی ها آن هستند که عملا دسترسی به واریز و برداشت از حساب شما نیز دارند، پس مورد اعتماد بودن آنها همانند خود بروکر اهمیت دارد.

  بروکر ویندزور یکی از بروکرهای قدیمی مارکت ایران است و در گذشته جزو 4-5 بروکر پرطرفدار در ایران بود. در حال حاضر با توجه به اینکه خدمات مناسبی ارائه نمی دهد طرفدار چندانی نیز ندارد. اما نمی توان بروکر ویندزور را یک بروکر کلاهبردار لقب داد.

  بروکر PCM به عنوان یک بروکر ایرانی شناخته می شود. متاسفانه این بروکر سابقه چندان درخشانی ندارد و با توجه به نداشتن شرایط خاص معاملاتی، توصیه به افتتاح حساب با بروکر PCM نمی کنیم.

  هر چند روز به روز از درصد کاربران ایرانی بروکر آلپاری در حال کم شدن است، اما نمی توان آلپاری را بروکر کلاهبردار نامید. شعب بروکر آلپاری در انگلستان، آمریکا و نیوزلند به دلیل ورشکستگی جمع شدند اما هنوز گزارشی از کلاهبرداری شعبه روسی که با ایران کار می کند در دست نیست.

  بروکر آلپاری در حقیقت هیچگاه کلاهبرداری نکرده است. بلکه در سالهای گذشته، به دلیل ورشکستگی، شعب خود را در چند منطقه از جهان بست. این در حالی است که شعبه‌ی روسیه آن بدون هیچ مشکلی در حال فعالیت بوده و به تریدرهای مختلف از جمله ایرانیان، خدمت رسانی میکند.

  بروکر روبو فارکس یکی از پر زرق و برق ترین بروکرهایی است که در حال حاضر با ایران کار می کنند. بروکر روبو فارکس کلاهبردار نیست و مشکل خاصی در مورد ندادن پول کاربران در آن گزارش نشده است (هرچند چندین سال پیش سود خود بنده را بر سر یکی از خبرهای بازار حذف کرد). مشکلی که روبوفارکس دارد، نداشتن شارژ و برداشت ریالی قوی و تیم پشتیبانی مناسب است. بروکر روبو فارکس برای مارکت ایران خود ارزشی قائل نیست و بنابراین نه زبان فارسی بر روی سایت خود دارد و نه اینکه حتی یک لینک فیلتر نشده در اختیار مشتریان ایرانی خود قرار می دهد. به شخصه بروکری با این شرایط را اصلا پیشنهاد نمی کنم.

  یکی از صرافی هایی که این روزها کاربران فارکس زیادی دارد، صرافی تاپ چنج است. صاحبان این صرافی اصالتا روسی هستند. از طرفی اکثر بروکرهایی که با ایران کار می کنند نیز روسی هستند، از این رو تاپ چنج توانسته قراردادهای خوبی با این بروکرها ببندد که در نتیجه نرخ شارژ و برداشت مناسبی نیز ارائه می دهد.

  در حال حاضر صرافی تاپ چنج بازار ایران را قبضه کرده و این نکته مثبتی نیست. متاسفانه در این سالها هرچه استقبال از TC Pay بیشتر شد، پشتیبانی آن ضعیف تر شد. ابتدا پشتبان آنلاین سایتشان حذف شد، بعد پشتیبان تلفنی حذف شد و حالا هم که تنها راه پشتیبانی آنها یعنی تیکت سایت ضعیف عمل می کند.

  تاپ چنج کلاهبردار نیست، یعنی تا الان که گزارش کلاهبرداری از آن گزارش نشده است. اما با توجه به اینکه خارج از ایران هستند، پشتیبانی آنها روز به روز ضعیف تر میشود. بهتر است در کارکردن با آن احتیاط کنید. همیشه مشتری ها هستند که ضربه انحصار را می خورند.

  به امید آنکه کمکی در این راه برای شما دوستان گرامی باشد.

  آخرین رده بندی بهترین بروکر های فارکس برای سال 2021 میلادی

  4.3/5 - (52 امتیاز)
  https://irtrader.net/?p=1654
  اشتراک گذاری:
  واتساپتوییترفیسبوک
  سید محمد تبادکانی
  حدود 15 سال است که در بازار فارکس فعالیت دارم و درآمد اول من هست. معامله گری در فارکس یکی از شغلهای پر ریسک و پر خطر هست که بدون علم و دانش فقط یک قمار سراسر ضرر خواهد بود.
  مطالب بیشتر
  برچسب ها:

  باکس دانلود

  نظرات

  446 نظر در مورد بروکرهای کلاهبردار فارکس را بشناسیم – روش کلاهبرداری بروکرها چیست؟ لیست بروکرهای ناامن

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. سلام . من یه مدت کوتاهیه که با بروکر ارانته دارم کار میکنم دوستانی که تو این بروکر خیلی وقته کار میکنن یا اطلاعاتی دارند لطفا به سوالات من پاسخ بدن ممنون میشم.
   حدوداً چند روزیه که توی متا۵ رو گوشی کلا قطعی داره برای سیستم هم همین طوری میشه؟
   خیلیا میگن این بروکر مارکت میکره درست میگن؟؟!
   و اینکه کار با گوشی یا تبلت بهتره یا سیستم؟

   لایک

   1. سلام دوست گرامی،
    متاسفانه قطعی هایی که پیش میاد اکثرا به دلیل نت ایران هست. به پشتیبانی بروکر پیام بدید چندتا سرور دیگه دارند که احتمالا با اونها قطعیتون کمتر باشه.
    مارکت میکری به خودی خود مشکلی نداره و از نظر ما تمام بروکرهایی که با کاربران خرد مثل ما کار می کنند مارکت میکر هستند.
    به نظر ما کار با سیستم مناسب تر هست.

    لایک

  2. سلام وقت بخير
   بروکر آمارکتس برای برداشت مشکلی نداشته تا الان؟چون من میخوام برداشت ریالی داشته باشم گفتن اصلا مشخص نیست چقدر طول بکشه چون صرافی نرخ ثابت اعلام نمیکنه و اصرار داشتن برداشت تتر داشته باشم!سابقه همچين موردی رو داشته؟

   لایک

    1. بروکر آمارکتس واقعا کلاهبرداره چند روزه قیمت نمادهای معاملاتی در این بروکر بالای ۲۰۰پوینت اختلاف با بازار اصلی داره خیلی عجیبه گاها در دو طرف اختلاف هست کمترین و بیشترین مقدار روزانش ۲۰۰ پوینت بالاتر و ۲۰۰ پوینت پایین‌تر هست و در لحظه هم بالای ۲۰۰پوینت اختلاف هست چندین روزه از پشتیبانیش درخواست میکنیم این مشکل رو حل کنن میگن یکی از تأمین کننده های مالی ما xopenhubهست و ما بهش اعتماد داریم بهشون میگم قیمت در بازارجهانی همه سایتهای معتبر مثل cnbc بالای ۲۰۰پوینت اختلافه جواب میدن از کجا معلوم اونا مورد اعتماد باشن و ما نباشیم به اونا اعتراض کنیدما به تامین کنندمون اعتماد داریم!!!!! کلاهبرداری از این واضحتر؟! ما نمیتونیم سیگنال رو ببندیم چون قیمت رو تغییر میدن هیچ پاسخ منطقی ای ندارن و میگن کل منابع معتبر مثل cnbc اشتباهه و ما باید به cnbc بگیم چرا اخلاف قیمت با امارکتس دارین!!!

     لایک

  3. سلام..من از طریق اینستاگرام بنام درخشان مهر با کپی ترید آشنا شدم ..۳۰۰دلار واریز کردم از طرق تترلند…با افتتاح حساب مگا ایکس پرو معامله انجام شده تو بازار الان به ۵۳۰۰ رسیده یعنی ۵هزار سود …بعد الان ایمیل اومده گفته حسابتون رو با پرداخت 800دلار ارتقاء بدید تا بتونید سود رو برداشت کنید …چکار کنم ؟لطفا راهنمایی کنید

   1

   1. سلام دوست گرامی،
    به هیچ وجه این کار رو نکنیند که علاوه بر اون 300 دلار ، 800 دلارتون رو هم از دست میدید.

    2

  4. سلام داداش عرض ادب
   شما تو کامنتا پیشنهادتون معمولا آرانته و لایت فارکس و … هست بعد تو سایتتون ی بخشش نوشتید آیا فلان بروکر کلاهبرداری کرده لایت فارکس قبلا سابقه ندادن پول داشته پس چرا تو کامنتا معرفیش کرده و میکنید آخر قابل اعتماد هستند آلپاری و لایت فارکس یا خیر لطفا در مورد این دو حتما نظربدید آلپاری و لایت چون من تو این دو تا حساب دارم بسیار سپاسگزارم از لطف شما

   2

   1. سلام دوست گرامی،
    لایت فارکس مدتی هست که با تغییر مدیریتش مشکل بلوکه کردن پول دو سه مشتری قدیمی رو حل کرده و چند ماهی هم هست که با کم کردن اسپردش شرایط معاملاتی خوبی رو داره ارائه میده و به همین دلیل جدیدا یکی از پیشنهاداتمون هست و خودمون هم تست کردم در شارژ و برداشت خوب و سریع عمل کرده.
    بروکر آلپاری هم هرچند رگوله معتبری نداره ولی نمیشه بگیم اعتبار نداره تنها مشکلش اینه که بعضی کاربرا از کندل سازی و اسپرد مخفیش شکایت کردند.

    1

  5. اما امین فردین سایت ارپلا رو تبلیغ کرده حتی گذاشته تو بیو پیجش و گفته اگه ضرری کردید من خودم هزینشو پرداخت میکنم
   حتی شرکت ارپلا در انگلستان ثبت شده من خودمم خیلی شک دارم بهش الان موندم وارد بازار بشم یا نه یکی میگه وقتی جایی ثبت باشه یعنی معتبره حتی مجوز هم دارن پس چجوریه که غیر قابل اعتماده؟

   4

   1. سلام دوست گرامی،
    راستش خیلی نمی دونم این امین فردین کی هست و چه اطلاعاتی داره در این زمینه اما تجربه 15-20 ساله ما میگه آرپلا دقیقا کپی سایت ها هایپ و پانزی هست. این سایت ها برای مدتی ممکنه به کاربرانشون سود هم بدن ولی در یک زمان خاص و بعد از رسیدن به هدف مالیشون کلا جمع می کنند و خداحافظ.
    ثبت کردن شرکت هم هیچ کار سختی نیست و اصلا موجب اعتبار نمیشه. ما از این موضوع نه ضرر می کنیم و نه منفعت، صرفا وظیفه آگاهی رسانی رو انجام میدیم.

    3

  6. سلام،یجا نوشته بودین پشتیبانی آنلاین topchange اصلا خوب نیست و جواب نمیدن!
   من همین امشب بروکر آلپاری و تام چینجو ثبت نام کروم ولی خداوکیلی یکی بود به اسم پارسا توی تاپ چینج با حوصله تمام جواب سوالامو داد من چون نتم ضعیف بود قطع میشد دوباره میرفتم سوال میپرسیدم بازم سریع جواب میداد

   2

   1. سلام دوست گرامی،
    بله اون مطلب مال خیلی وقت پیش هست. در حال حاضر از طریق چت آنلاین پشتیبانی دارند که قابل قبول هست. مشکلی که فعلا وجود داره قیمت های بالای تاپچنج هست که گاهی 1000 تومان از مثلا صرافی IrPay.pro بالاتر هست.

    1

   1. سلام،
    خیر به هیچ وجه قابل اعتماد نیست. در کامنت های همین پست بارها این مطلب رو به دوستان تذکر دادیم.

    1

   1. سلام دوست گرامی،
    خیر بروکر خوبی نیست. شرایط معاملاتی مناسبی نداره و سابقه تخلف هم داشته.

    3

     1. سلام سال نو مبارک
      ببخشید طی یک اتفاق عجیب تمام معامله گرای حرفه ای ایرانی لایت فارکس یدفعه حساب کپی شونو بستن رفتن بروکرهای دیگه
      به نظر شما دلیل این کار چیه
      کلاهبرداری لایت فارکس
      این اتفاق برای حداقل ۸ نفر افتاده

      1

      1. سلام دوست گرامی،
       متاسفانه اطلاعاتی در مورد این حساب های پم ندارم ولی گزارش منفی در مورد لایت فارکس هم نداشتیم.

       لایک

     1. سلام دوست گرامی،
      عالی به صورت مطلق که نداریم اما بروکرهای ارانته و لایت فارکس برای طلا شرایط قابل قبولی دارند.

      2

  7. در مورد سایت ولینک net fx trading پلتفرم تجارت میخوام بدونم آیا معتبر هست 100 دلار هم واریز کردم والان میگه باید 600 دلار بپردازی تا 5700 دلار سودتا بگیری کمک کنید آقای حسینی کمکم کنید

   4

   1. دوست عزیز به هیچوجه معتبر نیست و حتما 600 دلارتون رو هم مثل 100 دلارتون از دست میدید. کجای دنیا برای گرفتن پول و سود خودت باید پول بدی؟؟

    3

  8. سلام.نخست از شما برای زحمتی که در معرفی فارکس و دادن شناخت از بروکرهای فعال در ایران سپاس دارم و امیدوارم هماره مستدام و پایدار باشید .
   این نکات را در باب مقله مربوطه معروض میدارد:
   1- آلپاری های موجود شرکتهای مستقل بوده و هستند. که در کشورهای غیر روسی نیز فعالیت دارند. آلپاری روس مواردی بوده که که حساب مشتری را کلا بسته و آورده و سود هزاران دلاری را پایمال کرده است . اگر نگارنده مقاله بودم” یقینا مینوشتم <>
   2- بروکری pcm که در زمان تشکیل مدیریتش با آقای دریس زاده بود ” برای خدمات رسانی خیلی تلاش کرد اما متاسفانه چند سال پیش که بروکرهای بسیاری ورشکسته شدند مرغ ورشکستگی بر بام این شرکت نیز نشست” ناگزیر شرکت برای جبران سرمایه مشتریان خویش تحولاتی را پذیرفت… این شرکت حقیقتا شرکت معتبری فقط ضعف هایی مخصوصا در عدم انجام پشتیبانی ها به استفاده از زبان فارسی دارد که قصد بسامانی آن را هم ندارند. در صورتی که با اهداف خدمت رسانی به ایرانیا و نخستین شرکت فارکسی- بورسی ایرانیان در تضاد است. مثلا تیکتهای انگلیسیرا سریعا پاسخ میدهند اما اگر فارسی باشد حداقل باید 24 ساعت پشت در بمانی . خلاصه اینکه از درستکاری کم نظیرند ولی حیف که عقلشان پشت گردنشان است…
   3- نکته مهم در کلاهبردار بودنونبودن فقد ریگوله بودن نیس ریگوله بودن از کشورهایی مثل قبرس که با چند ده دلاری یه شماره میده و شرکت را ریگوله میکنه واقعا چه ارزشی داره!!!
   خیلی طولانی شد با پوزش / آرزوندموفقیت هرچه بیشتر و بهتر حضرتعالی و عزیزان تریدر فارکسی- بورسی بوده و هستم و خواهم بود/ موفق و موید وپیرزو کامروا باشید. یا حق

   3

   1. سلام دوست گرامی،
    ممنون از لطف شما.
    بعضی از مطالب شما رو نه می تونیم رد کنیم و نه تایید.
    فقط در باب رگوله قبرس باید خدمتتون بگم درسته که اوایل معتبر نبود ولی الان جزو رگوله های معتبر محسوب میشه و از بروکرهای ضمانت های خوبی هم دریافت می کنه.

    5

   1. سلام دوست گرامی،
    این صرافی یا بروکر تازه تاسیس هست و تحت نظارت هیچ رگولاتوری و سازمان معتبری نیست. ما توصیه نمی کنیمش.

    4

    1. سلام ببخشید بروکر Finaxon tradeچگونه بروکری هست ایا مناسب سرمایه گذاری هست ایا معتبر هست؟ متشکرم

     3

     1. سلام دوست گرامی،
      متاسفانه چیز مثبتی در سایت این بروکر ندیدیم. نه رگولیشن به درد بخوری داره. نه خدماتی که میده رو شفاف بیان کرده. اصلا شبیه یک بروکر معتبر و با سابقه نیست.
      فکر می کنیم لیست بهترین بروکرهای فارکس نیاز شما رو مطمئن تر برطرف می کنه.

      3

     2. سلام در مورد ارپلا چی معتبر هستش یا نه؟؟چون که مجوزشون رو هم از دولت انگلستان ارائه دادند و گفتند قابل استعلام.و امین فردین،روزنامه نگار که در زمینه پاپاراتزی فعالیت می‌کنه اینها رو تایید کرد.نظرتون رو میشه بفرمایید؟

      1

      1. سلام دوست گرامی،
       آرپلا از نظر ما کلاهبرداری هست و به شدت توصیه می کنیم ازش دور بمونید. هیچ مجوزی هم از انگلستان ندارن.

       لایک

   1. سلام دوست گرامی،
    خیر بروکر معتبری به نظر نمیرسه. حتی سایتش هم باز نشد که بتونیم دقیق بررسیش کنیم.

    4

      1. سلام دوست گرامی،
       متاسفانه با این اطلاعاتی که دادید نتونستیم سایت مورد نظر شما رو پیدا کنیم.

       2

  9. سلام…همه چیز رو در مورد شرکت ارپلا دوس دارم بدونم و ابا میتونیم با خیال راحت سرمایه گذاری کنبم؟

   5

   1. سلام دوست گرامی،
    از نظر ما یک سایت کاملا کلاهبرداری هست و هیچگونه اعتباری نداره و هیچ لایسنس و رگوله ای از نهاد معتبری نداره. اینگونه سایت ها از سرمایه مشتری چدید به مشتری قبلی سود میدن و در یک فرصت مناسب کلا جمع می کنند.

    5

   1. سلام دوست گرامی،
    این بروکر از نظر سابقه و رگوله شرایط خوبی نداره و فعلا نمیشه بهش اعتماد کرد. با وجود بروکرهای معتبرتری که داریم کارکردن با اپو فایننس چندان منطقی نیست.

    6

   1. سلام دوست گرامی،
    متاسفانه اطلاعاتی در مورد این شرکت نداریم.
    اگر آدرس سایتشون رو بدید شاید بتونیم بررسی کنیم.

    4

    1. ARPELAA.COM
     سایت سرمایه گذاری زیر نظر دولت انگلیس، که این مجموعه gov.uk انگلیسی معتبرترین تو جهان هستند.

     3

  10. سلام خسته نباشید من برا اولین بار بدون هیچ اطلاعی وارد این سایت شدم balofxcryptotrade.cash/dashboard و اومدم 50 دلار واریز کردم در عرض 2روز شد 500دلار و از این سایت گفتن باید بری داخل این سایت به این نشانیprovidentelitetrading.com و گفتن سایت قبلی درحال تعمیر هست ویه چیز تایپ شده اومد گفته بود 150دلار باید واریز کنی تا بتونی سود خودتو برداشت کنی الان فهمیدم که کلاهبرداری هست ولی من 50دلاری که واریز کردم از صرافی انجام ندادم ریختم به حساب شخص به نام یک زن ایرانی بود بعد فرداش نشست حساب معاملاتیم نمیتونم از طريق همین شماره حساب پیگیری کنم رسید پرداختشم دارم

   3

   1. سلام دوست گرامی،
    اگر از طریق شخص واریز کردید می تونید ازش شکایت کنید ولی احتمال زیاد اون شخص هم یک واسطه و فریب خورده هست.

    3

  11. سلام آقای حسینی عزیز صبح شما بخیر آره من ارز تتر دیجیتال خریدم!! اشتباه کردم ک تحقیق نکردم ببخشید من کسی رو ندارم و در روستا زندگی میکنم میشه بگین چجوری ب پلیس فتا شکایت کنم ؟؟؟ممنونم از لطف شما استاد عزیز

   4

   1. سلام مصطفی گرامی،
    متاسفانه اگر تتر خریدید و شارژ کردید احتمال به نتیجه رسیدن شکایتتون خیلی کم هست و با توجه به اینکه در محل زندگیتون پلیس فتا هم نیست شاید پیگیریش توجیه نداشته باشه. اگر بازم خواستید پیگیری کنید برید به پاسگاه منطقه تون و آدرس نزدیکترین پلیس فتا رو بگیرید.

    4

  12. با سلام
   بی نهایت ممنون هستم از این حجم از اموزش های رایگانی که در سایت قرار دادید.
   من ترکیه زندگی میکنم و مشکلی با باز کردن حساب در بروکر pepperstone نداشتم.
   برای واریز پول هم گفتم بهشون امکان واریز به صورت تتر ندارید؟ چند روز بعد روی پنلم امکان دیپوزیت با تتر رو فعال کردند.
   برای دریافت وجه نوشته باید شماره ویزاکارتم رو بدم.
   به خودشون گفتم با ترکیه مشکل ندارید و میتونید واریز دلاری به حساب داشته باشید. گفتند نه مشکلی نیست.
   ولی حقیقتش قبل فعالیت گفتم از شما سوال کنم در این خصوص تجربه ای داشتید که بدون دردسر پول رو واریز کردند یا خیر؟

   3

   1. سلام دوست گرامی،
    تجربه کار با این بروکر رو نداشتیم ولی جزو بروکرهای معروف حساب میشه و نباید مشکلی در زمینه پرداخت پول داشته باشید. البته به طور معمول اگر با تتر شارژ می کنید باید با تتر هم به شما پرداخت کنند.

    6

  13. با سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما عزیزان؟؟حدود 350دلار از طریق شرکت خارجی مرا گول زدن و از من کلاهبرداری کردند در صورتی که هیچ پرداختی ب من نداشتند و هنوزم درخواست پول داره و میگه باید 450دلار واریز کنی تا سودت رو بحسابت واریز کنیم بنظر شما چطور میشه ک شکایت کنم و پول خودمو پس بگیرم اینم سایت شرکتش http//:Providentelitetrading.com

   5

   1. سلام دوست گرامی،
    کاش قبل از سرمایه گذاری تحقیق می کردید. مدتهاست که در مورد این سایت توی همین صفحه هشدار دادیم. اگر با ارز دیجیتال سرمایه گذاری کردید بعیده به جایی برسید ولی باز هم به پلیس فتا مراجعه کنید.

    5

  14. سلام و وقت به خیر خدمت شما
   ببخشید سوالی داشتن از شما. آیا سایت https://www.robonotchtrade.com/ اسکم است یا واقعی
   من 30 دلار سرمایه گذاری کردم و گفته اند برای برداشت سود باید 450 دلار پرداخت کنید؟

   3

   1. سلام دوست گرامی،
    صد در صد کلاهبردار هست. قانون کلی اینه که هر سایتی که برای برداشت اصل سرمایه یا سود از شما درخواست واریز وجه کرد صد در صد کلاهبردار هست.

    8

  15. سلام و عرض ادب
   امیدوارم که حالتون خوب باشه
   من جدیدا با یک سایتی به نام bitfxoptiontrade آشنا شده ام و تحقیق زیادی دربارۀ این سایت هم کرده ام اما جالبه وقتی گوگل سرچ می کنم اصلا نشانی ازش نیست و 310 دلار سرمایه گذاری کرده ام و الان سود بسیار زیادی تحویل من داده است اما برای برداشت باید کارمزد پرداخت کنم و میگن بعد از 5 ساعت قطعا این سود بر روی حساب خود شما خواهد بود . الان نمیدانم ممنون واقعا چکار کنم ممنون میشم کمکم کنید .

   7

   1. سلام دوست گرامی،
    بارها در کامنت های همین مطلب به دوستان گفتیم هر سایتی که از شما بابت دریافت اصل سرمایه یا سود اون درخواست واریز وجه تحت هر عنوانی کرد صد در صد و بدون شک کلاهبردار هست. متاسفانه شما 310 دلار رو از دست دادید و اگر هر مبلغ دیگری رو هم واریز کنید اون رو هم از دست خواهید داد.

    7

   1. سلام دوست گرامی،
    به هیچ وجه سایت معتبری نیست و کاملا کلاهبرداری هست. اینها سایت های هایپ و پانزی هستند که نظیرشون هزاران سایت می تونید توی اینترنت پیدا کنید و شکی در کاهبردار بودنشون نیست.

    3

  16. سلام،لطفا بگین این سایت کلاه برداره یانه؟ یکی از دوستان سرمایه گذاری کرده و بهش گفتن برای برداشت سود باید پول واریز کنی،
   Fxprosignaltrade.com
   لطفا بررسی کنید و پاسخ بدین ممنون

   4

   1. سلام دوست گرامی،
    هر سایتی که برای برداشت سود از شما درخواست واریز پول کرد چشم بسته بگید کلاهبرداره.

    4

  17. سلام عرض ادب بروکرamarketsگزینه مناسبی هست ک بتونم حدود ۳۰ هزار دلار شارژ کنم بدون نگرانی؟؟؟؟

   9

  18. سلام، وقت بخیر
   آیا بررسی روی سایت های پراپ تریدینگ داشتید؟ چند سایت ایرانی مثل propity و proptrade.fund و sarmayegozarebartar.com هست که میخواستم بدونم قابل اعتماد هستن؟

   8

   1. سلام دوست گرامی،
    متاسفانه تمام این پراپ های ایرانی در حال حاضر بعد از مرحله چلنج حساب دمو در اختیار کاربر قرار میدن که نشان از پشتوانه مالی کم این سایتها و یا اینکه سرمایه گذاری روی ضرر مشتری داره. به نظر فعلا ریسک کار با این سایتها بالاست.

    10

    1. ممنونم از شما . منم همین فکر رومیکردم که سرمایه به این حد در مدل های ایرانیش بعیده وجود داشته باشه. در مورد خارجی ها کدوم رو پیشنهاد میدید؟

     9

     1. سلام دوست گرامی،
      پراپ های خارجی زیادی داریم که باید شرایطشون رو بررسی کنید و هرکدوم مناسب تر بود براتون رو انتخاب کنید. fundednext.com ، FTMO , surgetrader چندتا پراپ معتبر هستند که می تونید بررسی کنید.

      10

    2. providentelitetrading.com سلام ایا این سایت کلاهبرداریه من ۱۰۰دلار واریز کردم ولی برای برداشت بازم میگه واریز کنید تا بتونید برداشت کنید

     6

  19. با سلام میشه در مورد پلتفرم cvc یگویید الان هم اپلیکیشن موبایل داره و هم میشه براحتی سرمایه گذاری و برداشت کرد ایا پلتفرم معتبری است ممنون میشم راهنمایی کنید چون میخوام مبلغی واریز کنم

   12

   1. سلام دوست گرامی،
    cvc پلتفرم معاملاتی هست؟؟ ما که چیزی در موردش نشنیدیم. اگر آدرسی ازش دارید بدید.
    اما اگر در مورد ارز دیجیتال cvc سوال می کنید در حوزه تخصصی ما نیست و نمی تونیم راهنمایی مفیدی براتون داشته باشیم.

    15

     1. سلام دوست گرامی،
      اصلا سیستم قابل اعتمادی به نظر نمیاد و هیچ اطلاعات به درد بخوری در مورد خودشون ارائه ندادن. اگر سود ماهیانه ای که میدن بیشتر از 5 درصد هست مسلما قابل اعتماد نیست.

      12

  20. سلام

   بروکر فیبوگروپ واقعا کلاه بردار است و طی دو سه ماه گذشته بیش از پنج میلیون تومن از من کلاه برداری کرده است، البته من پس از دو چند بار رفتار بسیار عجیب چارت متوجه این مساله شدم، این بروکر پدر سوخته ی مادر به خطا در چارت زوج ارزهایی که در روند سعودی یا نزولی خوبی هستند و مسلما تعداد زیادی در جهت روند آن معامله ای راباز کرده و استاپ لاس خوبی هم گذاشته اند و یا مثل من استاپ لاس نگذاشته اند را هدف قرار میدهد و قیمت های نامتعارفی در خلاف جهت روند ارائه میکند که باعث بسته شدن معاملات با ضرر یا کال مارجین شدن تریدر ها میشود. البته درر جایی اینکار را میکند که چارت در چند کندل خلاف روند حرکت کرده باشد تا کسی به دستکاری شدن قیمت شک نکند ولی مشخصه کلاهبردارانه بودن آن این است که بطور ناگهانی یک کندل بسیار بسیار بزرگ در خلاف جهت روند تشکیل میشود و تما استاپ لاس ها را با سایه یا بدنه ی خود میزند ولی پس از چند لحظه کندل رفته رفته کوچک میشود و هیچ نشانه ای از آن نمیماند جز یک کندل کوچک یا معمولی با سایه ای کوچک.گ، در حالی که حد اقل میبایست سایه ی کندل باقی بماند و فقط بدنه ی آن کوچک تر شود طی یک هفته ی اخیر با این روش بیش از نصف سرمایه ی مرا بالا کشیده است.
   نمیدانم چطور میشود از این بروکرها شکایت کرد.در داخل کشور که نمیشود شاید در مجامع بین المللی راهی داشته باشد.

   اگر برایتان امکان دارد پیگری فرمایید و یا لااقل راهنمایی کنید.

   بنظرم بروکر فیبو گروپ نماینده ای واقعی از یک بروکر واقعیست که از موقعیت خود نهایت سوء استفاده را میکند و حداقل باعث بدنامی شرکت اصلی میشود، چگونه میتوان با شرکت اصلی تماس گرفت واین موضوع را به اطلاع آنان رساند.

   ضمنا لطفا یک بروکر سالم به من معرفی کنید، که بتونم از داخل ایران با ریال با هاشون کار کنم و واریز ر برداشت داشته باشم.

   19

   1. سلام دوست گرامی،
    در مورد فیبوگروپ در مقاله مربوط به خودش توی سایتمون هشدار داره بودیم. لطفا اگر می تونید این مطلبی که می گید رو با عکس و فیلم برای ما بفرستید تا ما هم پس از تایید اون رو روی سایت قرار بدیم و به اطلاع دوستان برسانیم.

    16

  21. با توجه به صحبت های شما هم بروکر هایی که با ایران کار میکنن تا نامطمئن هستن
   1 یا 2 بروکر خوب معرفی کنید که آدم بتونم بهشون اعتماد کنه
   ممنونم

   13

      1. سلام دوست گرامی،
       خیر از نظر ما این بروکر قابل اعتماد نیست. چون نه رگوله مناسبی داره و نه سابقه قابل قبول. کار کردن با اون ریسک بالایی داره.

       4

    1. سلام و عرض ادب در مورد مکس بروکر توضیح میخام سرمایه گذاری انجام بدم سود خوبی میده.

     7

     1. سلام دوست گرامی،
      لطفا لینک بدید تا بهتر بشه بررسی کرد. ولی به طور کلی به هر سایتی که سودی خارج از مقدار متعارف میده شک داشته باشید و احتیاط کنید.

      3

   1. سلام دوست گرامی،
    به نظر ما این سایت از لحاظ شکل و شمایل و پلن کاری کاملا شبیه سایت های کلاهبردار هست و سرمایه گذاری تو چنین سایتی ریسک بسیار بالایی داره و پیشنهاد نمیشه.

    15

    1. با سلام خدمت شما
     من با تتر بروکر وینزور بروک رو شارژ کردم و عکس تراکنشم رو برای پشتیبانیش فرستادم
     متاسفانه نه حسابم شارژ شد و نه پشتیبانیش جواب میده ، عکس واریزم و تراکنشمم هست از کیف پولم میتونم بفرستم ببینید ،
     متاسفم که انقدر راحت کلاه ما ایرانی ها رو به خاطر این تحریم ها برمیدارن
     مراقب ویندزور بروک باشید

     7

     1. سلام مدارک آدرس کیف پول و ارسال کنید تا دوستان ببینند و کمکتون کنند تا انشالله مشکلتون حل بشه… تریدرهای ایرانی هر جا که باشند یک روح در ابدان گونه گونند. اگر دوستداشتین بفرستین تا رفع مشکل بشه موفق باشید

      2

   1. سلام دوست گرامی،
    بروکر با سابقه ای هست به نسبت و سرعت اجرای معاملات خوبی داره ولی از نظر اسپردی خیلی خوب نیست.

    16

    1. سلام
     آیا گزارشی از کلاه برداری با دستکاری کردن قیمت نداره؟
     اگه کلاه بردار نباشه، میشه با اسپرد بالاش ساخت.
     اسپرد پایین چه فایده داره وقتی با دستکاری کردن قیمت شمارو کال مارجین کنن و سرمایه تون رو بالا بکشن و بدتر اینکه شما تماما” به مهارت و توانایی و عقلت شک میکنی.

     😢😢😢😢😢😢😢😢😢😭😭😭😭😭😱😱😱😱😱😡😡😡😡😡😡😡😡

     15

     1. سلام دوست گرامی،
      خیر گزارشی در مورد دستکاری قیمت از fxchoice نداشتیم. البته به دلیل اینکه کاربر ایرانی زیادی نداره خیلی نمیشه روی این مورد تاکید کرد.

      14

  22. سلام دوستان.
   کسی نیست که از این سایت ها سود کرده باشه مگر اینکه خودت حرفه ای باشی شاید
   الکی مثل بنده پولتون رو به باد ندین
   اگه چنین چیزی بود واقعا امسال ماهم زیاد بودن که پول بزارن سود کنن و در نتیچه کسی به کسب و کار دیگه فکر نمیکرد
   از ما گفتن.

   23

  23. سلام و تشكر بابت مطالب بسيار مفيد و اموزنده
   براي كساني كه خارج از ايران زندكي مي كنن و مقيم اون كشور هستند و داراي ويزا كارد هستند احتمالا مشكلات مربوط به تحريم در كشورمون رو نخواهند داشت و احتمالا دست شون براي انتخاب بروكر بازتر هست (احتمالا)
   براي اين هموطنان كدوم بروكر رو توصيه مي كنيد؟
   و اينكه ايا كلا توصيه خاصي نداريد؟

   20

   1. سلام دوست گرامی،
    حقیقتش نظر شخصی ما این هست که بروکرهای دیگه هم همچین آش دهانسوزی نیستند و کسی نباید فکر کنه که تمام مشکلات تریدرهای ایرانی به خاطر تحریم هست. اما از بین بروکرهای خارجی و تا جایی که ما در جریان هستیم بروکر ICMarkets بروکر XM و بروکر اکسنس گزینه های خوبی هستند.

    24

  24. باسلام وادب واحترام
   لطفا در مورد سایت Forexcapitaloption.com بفرمایید که آیا معتبر است یا کلاهبرداریه؟
   برای برداشت سود به من می گویند که باید 300دلار هزینه برای ارتقا حساب باید واریز کنم

   17

   1. سلام دوست گرامی،
    هر سایتی که برای برداشت سود و یا اصل سرمایه تون از شما طلب کنه که مبلغی رو واریز کنید کلاهبردار هست. بدون برو برگرد!!

    19

    1. سلام دوست عزیز آیا شما در این پلتفرم provident elit سرمایه گذاری کردید؟
     لطف کنید بگید کارتون به کجا کشید آیا سودی دریافت کردین؟

     22

     1. سلام دوست گرامی،
      خیر سرمایه گذاری در چنین سایتی نداشتیم و نداریم. مدت هاست که چنین سایت هایی رو استفاده نمی کنیم و پیشنهاد نمی کنیم.

      19

     2. نه تنها سودی دریافت نکرده این .پول پرداختی را هم پس نمی دهد.و فقط درخواست ۱۰ درصد از سود را به عنوان کارمزد ارسال طلب می کند و یک ایمیل هم زده که شما ۱۳۰۰۰دلار سود کردی و به آدرس اتریوم شما ارسال خواهد شد و نیاز به ۱۳۰۰ دلار کارمزد می باشد که باید بپردازید..‌..

      11

   1. سلام دوست گرامی،
    فکر نمی کنم تا حالا اسم چنین بروکری رو شنیده باشم. اگر آدرس سایت بروکر رو بدید بهتر میشه نظر داد.

    19

    1. سلام
     ممنون بابت مطالبی که ارائه کردید.
     میخواستم نظرتون رو در مورد بروکرهای icmarkets و eightcap و فیوژن بپرسم

     12

     1. سلام دوست گرامی،
      متاسفانه هیچکدوم از این سه بروکر به ایرانی ها خدمات نمیدن. اگر از طریق سایت به اصطلاح پراپ تریدینگ با اینها آشنا شدید در جریان باشید که صرفا حساب دمو به شما میدن.

      11

  25. سلام خدمت شما استاد بزرگوار بنده یک گله از شما دارم فکر میکنم از طریق شما هم با ارانته اشنا شدم من با سرمایه ۵۰۰۰ دلاری در مدت ۵ هفت روز ۵۱۰۰ دلار سود برداشت زدم حقیقتا واریز و برداشت و نرخ های چارت عالی ولی شگرد این بروکر زمانی که مشتریانش در سود هستند و بروکر در ضرر اقدام به کند کردن عندی پینگ میکنه و دسترسی کاربرهاش رو به سفارشون و درخواست پوزیشن های بازشون رو محدود میکنه اوایل فکر میکردم طبیعی هست و مشکل از نت ایران هست ولی بعد از چند روز دقیقا زمانی که در سود قابل توجهی هستم بشدت محدود میشم در یکی از پوزیشن هایی که داشتم ۱۳۰۰ دلار تو سود بود ولی هر کار میکردم درخواست من رو برای بستن سود اجرا نمیکرد و نهایتا با سود ۶۰۰ دلاری درخواست قبول شد و دقیقا روز بعد هم در زمان شروع بازار امریکا باز محدود شدم این کار عین کلاهبرداری و مانور متقلبانه بروکر ارانته هست به خودشون هم گفتم جواب درست ندارند پیگیر که شدم همه بابت این مشکل شاکی هستند دقیقا زمانی که برایند بروکر در لحظه ای در ضرر قابل توجه باشه اقدام به دستکاری پینگ میکنند همین کارشون روح و روان و تمرکز من رو از بین برد و رشته ی کار از دست من در رفت و تمام سودهام و بالانسم رفت هوا بابت ضرر نگران نیستم چون ضرر کردن بخشی از بازار هست فقط دلگیرم از این کار زشت بروکر لطفا تبلیغ این بروکر رو نکنید چون اصلا طاقت دیدن اینکه یک تریدر ازشون سود بگیره رو ندارن و به هر طریقی براش شمشیر رو از رو میبندن شما که رسانه دارید لطفا پیگیر زیر مجموعه های خودتون باشید تا اینجور یک بروکر مارکت میکر خرد مثل ارانته بهشون رکب نزنه شخصا دیگه تا وقتی در ایران باشم به هیچ بروکری اعتماد نخواهم داشت چون همه شون کلاهبردار هستند و انقدر حقیرند که سریع یک حساب سودده رو مارک میکنند و در اسرع وقت محدودش میکنند و با سرمایه ش به راحتی بازی میکنند لطفا پیام من رو باز نشر بدید

   28

   1. سلام دوست گرامی،
    چنین موضوعی رو توی بروکرهای دیگه شاهدش بودیم ولی توی ارانته تا الان به ما چنین گزارشی داده نشده. اگر در تایم انتشار اخبار مهم سیاسی و اقتصادی بوده و بازار نوسان شدید داشته! هرچند اینکه چنین اتفاقی بیوفته خیلی خوب نیست ولی خیلی هم نمیشه ایراد گرفت. به دلیل نوسانات شدید قیمتی و حجم بالای تراکنش ها اما در غیر این زمان ها اگر بوده لطفا حتما حتما با ما در ارتباط باشید و اطلاعات حسابتون و مدارکی که در این مورد دارید رو بدید تا پیگیری کنیم. مطمئن باشید باید بروکر جواب قانع کننده ای به ما بدهد و الا شرایط متفاوت میشه. حتما در اینجور مواقع از اتفاقاتی که براتون میوفته فیلم بگیرید. این خیلی کمک می کنه به پیگیری. چت آنلاین ما 10 صبح تا 3 عصر روی سایت در صفحات مربوط به بروکرها حضور دارند. اونجا می تونید برای ما اطلاعاتتون رو بفرستید.

    19

    1. سلام

     چرا پاسخ من لغو شد ؟؟؟

     👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
     به قول معروف.

     پنیر مفت فقط تووی تله موش پیدا میشه.

     15

     1. سلام دوست گرامی،
      پاسخی از کسی لغو نشده ولی متاسفانه من یکی دو روزی درگیر بودم و فرصت نکردم که به کامنت دوستان پاسخ بدم.
      پاسخ سوالاتتون ارسال شد.

      14

   1. سلام دوست گرامی،
    به هیچ وجه سایتی که روزانه ده درصد ادعای سود می کنه معتبر نیست. حتما پیشنهاد می کنیم که از این سایت و هر سایتی شبیه این فاصله بگیرید.

    22

   1. سلام دوست گرامی،
    اگر آدرس سایت رو بدید می دادید بهتر می تونستیم کمکتون کنیم. ولی اگر این دوتا سایت منظورتون هست : max-traders.ltd و max-traders.co هر دو سایت پانزی و کلاهبرداری هستد.

    19

   1. سلام دوست گرامی،
    تقریبا تمام بروکرهایی که با ایران کار می کنند از طریق صرافی ها واریز و برداشت ریالی هم ارائه میدن. ارانته، آمارکتس ، آلپاری ، روبو فارکس ، یو اس جی فارکس و …
    صرافی irpay.pro تعداد زیادی از این بروکرها رو پشتیبانی می کنه.

    20

   1. سلام دوست گرامی،
    بله کاملا کلاهبرداری هست. هر سایتی که سود روزانه و تضمینی پیشنهاد کنه بیشتر از سود بانکی خودمون کلاهبرداره

    23

  26. سلام جناب، من حدود 9 ماه قبل در یک پلتفرم بنام centuryfxprofit.com/ سپرده گذاری کردم . پلتفرم مزبور مرتب با نشان دادن سود فراوان در روی داشبورد من ، برای ادامه فعالیت حساب تقاضای پول میکرد. بعد از مدتی پلتفرم غیرفعال شد و 3 هفته بعد با نام جدیدhttps://oasiscapitaltrade.com/ جددا شروع به فعالیت کرد. تاکنون حتی یک سنت نتوانسته ام از پولم را دریافت کنم. الان هم اعلام میکنند که برای انتقال پولم و فعال کردن بات انتقال باید مجددا پول واریز کنم. این پلتفرم بر اساس کپی تریدینگ و کار میکند و پلتفرم فارکسی است. از شما میخواهم راهنمایی بفرمایید چگونه میتوان این پلتفرم و واسطه آن را مورد پیگیری قرار دهم. من در ترکیه زندگی میکنم. با تشکر

   22

   1. سلام دوست گرامی،
    به هیچ وجه قابل اعتماد نیست این سایت. هر سایت و پلتفرمی که برای پرداخت سودتون از شما پول درخواست کرد، مطمئن باشید کلاهبردار هست. این سایت هم هیچ ارتباطی با معاملات واقعی کپی تریدینگ نداره.

    24

  27. سلام بنده در بروکر revolutionfx.net به مدت دو ماه کار کردم ولی اکنون قادر به برداشت نیستم لطفا راهنمایی کنید از چه طریق میتونم برداشت بزنم

   17

   1. سلام دوست گرامی،
    این بروکر شاکی زیاد داره و به نظر میاد کلاهبردار هست. دوستان باید قبل از انتخاب بروکر در مورد بروکرشون تحقیق کنند.

    19

   1. سلام دوست گرامی،
    خیر اصلا بروکر قابل اعتمادی به نظر نمیاد. هیچ رگوله ای نداره و ما اسمش رو نشنیده بودیم تا الان. تو هیدر سایتش زده 14 سال صداقت در حالی که خودش گفته از سال 2018 شروع به فعالیت کرده!!

    25

     1. سلام دوست گرامی،
      بله اینطور به نظر میاد. چون هیچ اطلاعاتی در مورد سایت وجود نداره و حتی سایت دارای مسائل امنیتی ابتدایی هم نیست.

      19

  28. سلام وقت بخیر
   لطفا در صورت امکان بفرمایید Umarkete.com چیه؟ و داشتن کاربری بدون اطلاع فرد در این سایت چه معنایی میتونه داشته باشه؟

   19

   1. سلام دوست گرامی،
    متاسفانه اطلاعاتی در مورد این آدرسی که گذاشتید نداریم. به نظر نمیاد ارتباطی با فارکس داشته باشه.

    23

  29. سلام.وقتتون بخیر.بنده با ۳ هزار دلار vip3 umarkete فعال کردم الان ۱۵ هزار دلار پولی که انتقال دادم رو مسدود کرده و میگه ک ۲ هزار دلار بده بدونیم شما صلاحیت داشتن این مبلغ زیاد رو دارید تا حسابتون رو از فریز در بیاریم.خاستم بدونم umarkete کلاهبرداری هست؟

   23

   1. سلام دوست گرامی،
    شک نکنید که کلاهبرداری هست. چه دلیل مسخره ای برای مسدود کردن و درخواست پول هم از شما کردند. لطفا و خواهشا حتی یک دلار دیگه هم واریز نکنید.

    28

   1. سلام دوست گرامی،
    متاسفانه از نظر سابقه و رگوله وضعیت خوبی نداره و فعلا کار با این بروکر ریسک بالایی داره.

    25

   1. سلام دوست گرامی،
    به هیچ وقت شکل و شمایل یک بروکر رو نداره و هیچ اطلاعاتی در مورد رگولیشن و مدارک قانونیش روی سایت نیست.

    25

  30. با عرض سلام و خسته نباشید. در مبحث “رنک الکسای بروکرهای کلاهبردار فارکس” فرمودید که : «هرچه رنک الکسای بروکر بهتر باشد، نشان از اقبال عمومی بهتر بروکر است» . اما اخیرا سایت الکسا خدمات خود را به طور کامل متوقف کرده است .
   با مراجعه به سایت الکسا پیام زیر نمایش داده می شود:
   We retired Alexa.com on May 1, 2022, after more than two decades of helping you find, reach, and convert your digital audience. Thank you for making us your go-to resource for content research, competitive analysis, keyword research, and so much more.
   لطفا موضوع را بررسی بفرمایید.

   28

   1. سلام دوست گرامی،
    بله درسته متاسفانه الکسا سرویس خودش رو متوقف کرده و فعلا جایگزینی براش نداریم.

    23

   1. سلام دوست گرامی،
    روی سایت چت آنلاین از ساعت 10 صبح تا 3 بعد از ظهر داریم. به جز روزهای شنبه.

    28

  31. با عرض سلام و خسته نباشید. در مبحث “رنک الکسای بروکرهای کلاهبردار فارکس” فرمودید که : «هرچه رنک الکسای بروکر بهتر باشد، نشان از اقبال عمومی بهتر بروکر است» . اما اخیرا سایت الکسا خدمات خود را به طور کامل متوقف کرده است .
   با مراجعه به سایت الکسا پیام زیر نمایش داده می شود:
   We retired Alexa.com on May 1, 2022, after more than two decades of helping you find, reach, and convert your digital audience. Thank you for making us your go-to resource for content research, competitive analysis, keyword research, and so much more.
   لطفا موضوع را بررسی بفرمایید.

   26

   1. سلام دوست گرامی،
    لطفا با اطلاعات و مدارک بیشتر با ما تماس بگیرید تا بتونیم کمکتون کنیم.

    28

  32. سلام
   بروکر xspeed حساب خودم و چن تا از دوستان مسدود کرده وقتی ایمیل میدیم‌ک باز کنید میگن ۳۰درصد حساب خودتون‌پرداخت کنید ایا با شکایت‌میشه حساب باز کرد؟؟

   26

   1. سلام دوست گرامی،
    خیر بروکر معتبری نیست و به نظر نمیرسه راهی برای بازگرداندن سرمایه تون داشته باشید.

    27

     1. سلام دوست گرامی،
      متاسفانه نتونستیم اطلاعات معتبری در مورد این بروکر پیدا کنیم. سایت خود به اصطلاح بروکر هم که کاملا گنگ و مبهم هست. هرچند چیزی مبنی بر کلاهبرداری پیدا نکردیم ولی به هیچوجه اعتماد ما رو جلب نمی کنه.

      20

  33. سلام آیا بروکر ذیل معتبر هست ؟
   support@fxoptionsgenix.com
   نام دلال : Elena jose24
   ایمیل :Ej302064@gmail.com
   چطور باید متوجه بشویم که کلاهبردار نیست؟
   من یه حساب فارکس باز کردم ایشان میگه حداقل باید ۵۰۰۰ دلار شما برای شروع داشته باشی که بتوانی تو این بازار کار کنی ؟ نظرتون چی هستش ، کمکم کنید ممنون ، اگر لازم بود عکس پلتفرم رو هم می تونم بهتون نشون بدهم.

   29

   1. سلام دوست گرامی،
    این یک سایت اصطلاحا HIYP هست و 100 درصد کلاهبردار هستند. درصد سود بالایی پیشنهاد میدن و احتمالا تا مدت محدودی از پول افراد جدید به افراد قبلی سود بدن و بعد از اینکه به مبلغ مورد نظرشون رسیدن جمع می کنند و تمام. هیچ ثبت و نظارتی هم روشون نیست.

    31

    1. سلام دوستان از اینستاگرام برام این لینکو فرستادن میگن بهم یاد میدن معامله گری کنم و هفته ای ۵ هزار دلار سود کسب کنمnetfx trading جریانش چیه کمکم کنین ممنون میشم

     21

     1. سلام دوست گرامی،
      یک قانون کلی وجود داره و اونم اینه که هر کس به شما عدد و رقم گفت برای سود و اونم بیشتر از متعارف کلاهبرداری هست. تمام

      23

   1. سلام دوست گرامی،
    این بروکر نیاز به بررسی بیشتر داره و هنوز نمی تونیم به کسی پیشنهادش کنیم.

    28

  34. من آلپاری را برسی کردم صد درصد کلاه بردار است شما وقتی سود میکنی 30 درصد آرام بهت سود میده وقتی ضرر میکنی 30 درصد در متا تریدر سریعتر ضرر میکنی ودر تاپ چنج تبدیل ریال به دلار 25000 تومان است ولی 33000 هزار تومان حساب میکنه

   35

  35. سلام وقت بخیر
   ایا شما از بروکر اف ایکس پارامونت شناختی دارید ؟
   بسیار پشتیبانی مودب و کسر ثانیه جواب گو هستند .

   39

   1. سلام دوست گرامی،
    بروکر معتبری نیست. نه سابقه قابل قبولی داره و نه اینکه رگوبه معتبری داره.

    34

  36. سلام و عرض ادب
   با تشکر از شما بابت اطلاعات عالیتون
   جسارتا من فقط طلا ترید میکنم در حدود ماهی 200 تا 300 لات و سرمایمم کافیه و فعلا در الپاری هستم و نسبتا راضیم
   با توجه به تجربتون بفرمایید بروکر بهتری برای من سراغ دارین
   سپاس

   32

   1. سلام دوست گرامی،
    هرچند بروکر Accuindex بروکر با سابقه ای نیست اما با داشتن رگوله CySec فعلا نمیشه گفت که کلاهبردار هست. ما از نظر شرایط معاملاتی مزیت ویژه ای ندیدیم در این بروکر ولی اگر خودتون چیزی خاصی سراغ دارید می تونید با سرمایه کم تستش کنید.

    29

  37. سلام و ارادت
   آیا اطلاعاتی در مورد بروکر ironfx دارین ممنون میشم اگر مشکلی دارند بفرمایید
   سپاس

   34

   1. سلام دوست گرامی،
    از نظر ما بروکر قابل اعتمادی نیست و همین الان هزاران دلار از کاربران مختلفشون رو بلوکه کردند.

    36

  38. سلام و عرض ادب
   من اگر بخوام اکانت 35000 دلاریم رو به ironfxببرم اونم بدلیل بونوس 40 درصدی قابل ضررش ایا این بروکر با توجه به تجربه شما مشکلی برام ایجاد نمیکنه؟

   29

   1. سلام دوست گرامی،
    به هیچ وجه توصیه نمی کنیم چنین کاری رو انجام بدید. همین الان هزاران دلار از ما و تریدرهای دیگه در آیرون مسدود هست و پرداخت نمی کنند. همون رو ببرید ارانته به نظر ما. درسته بونسش 30 درصد میشه ولی به قابل اعتماد بودنش می ارزه.

    26

    1. سلام. در مورد مکس بروکر کسی اطلاعاتی داره. آیا کسی با این بروکر کار کرده یا نه. کلاهبرداره یا نه. مرسی راهنمایی میکنید

     21

    1. سلام استاد خوبین من قبلا با بروکر fbs کار میکردم خیلی عالی بود اما الان دیگه با ایرانی ها کار نمیکنه من دنبال بروکری معتبر هستم که اسپرد یورو دلار حداکثر ۱۰ پیپت یا همون ۱۰ سنت باشه بدون کمیسیون مثل بروکر fbs که قبلا کار میکردم میتونید بهم معرفی کنید از این بروکر ها؟

     32

     1. سلام دوست گرامی،
      روی حساب استاندارد و پرمیوم ارانته می تونید اسپرد حدود 10 در اولی و کمترش رو در دومی داشته باشید. از نظر ما شرایط معاملاتی ارانته بهتر از FBS هست. توی اف بی اس اسلیپیج های بدی می زد.
      در مقاله بروکر ارانته توضیحات کامل انواع حساب و شرایط معاملاتیش رو مطالعه کنید.

      35

  39. ایا بروکر hefacorp معتبر هست یا ن اخه خیلی شبیه ب بروکر sfc زنگ میزنن و میگن ک انگلیس هستیم و بونوس 30 و 50 درصد داریم و آموزش میدیم بهتون و سیگنال میدیم تا وقتی که یاد بگیرید و ب سود مستمر برسید خاستم بدونم معتبر هست

   32

     1. سلام دوست گرامی،
      بروکر تازه کاری هست و تحت نظارت هیچ نهاد نظارتی معتبری نیست. ما فعلا کار با این بروکر رو پیشنهاد نمی کنیم.

      3

   1. سلام داداش اینها پول من رو خوردن حساب رو مسدود کردن بروکر hefacorp کلاه برداری هستش منتشر کنید

    33

     1. سلام دوست گرامی،
      چه چیز کپیتال اکستند عالی به نظرتون رسید؟ متاسفانه رگوله معتبر نداره و از نظر اسپردی هم که جزو اسپرد بالاها محسوب میشه. پیشنهاد می کنم بروکر ارانته رو بررسی کنید.

      30

  40. سلام و وقت بخیر.در مورد اعتبار بروکر اکسنس (EXNESS) و بروکر کپیتال اکستند ( capitalxtend ) میشه لطفا نظرتون را بگین.تشکر.

   32

   1. سلام دوست گرامی،
    بروکر اکسنس جزو بروکرهای مطرح دنیاست و از نظر اعتبار چیزی کم نداره، اما به طور مستقیم با ایران کار نمی کنه و اگر بخواید تو این بروکر از ایران حساب داشته باشید می تونید با myexnes.ir افتتاح حساب کنید. بروکر کپیتال اکستند جزو بروکرهای رده 2 و3 به شمار میاد.

    30

  41. یک سوالی در مورد ربات هایی هست که مثلا فقط روی طلا ترید میکنند. الان یک شرکت هست که البته خارج از ایران هستند و خیلی تبلیغ میکنند که رباتشون مثلا ماهی 20 تا 40 درصد روی طلا سود میده و سوددهی ربات رو در myfxbook هم گذاشتن ولی خیلی اصرار دارن که حتما تو بروکر opoforex حساب باز کنیم چون میگن اسپرد طلا صفره که به نظر من امکان نداره چون تو بروکر ارانته از 13 سنت شروع میشه و میگن اگه ربات رو حساب ریل فعال بشه دیگه مرجوع نمیشه و کلا هیچ تضمینی در سود آوربودن ربات نمیدن به نظر شما که تجربه دارید میشه به این شرکت ها اعتماد کرد ؟

   33

   1. سلام دوست گرامی،
    در کار کاردن با چنین سایت ها و چنین ربات های بسیار بسیار احتیاط کنید. اگر هم در بروکری اسپرد صفر باشه به جاش کمیسیون می گیره و بدون اسپرد و کمیسیون معقول نیست. به هیچ وجه به چنین سایت هایی اعتماد نکنید.

    29

  42. سلام .وقتتون بخیر
   اگه دربروکرروبو فارکس چارت طلا رودرتاریخ 9آگوست 2021 بررسی کنید متوجه میشید که حدودا 15دلارپایین ترازبروکرهای دیگه شادو زده
   میخواستم بدونم دراینجا واقعا تخلفی توسط بروکراتفاق افتاده ویا موضوع چیزدیگه ایه؟
   متشکرم

   37

   1. سلام دوست گرامی،
    بروکر روبو فارکس ادعا می کنه که تامین کننده نقدینگیش چنین قیمتی رو در اختیارش گذاشته و تخلفی نکرده. حتی اگر هم چنین باشه باز این یک امتیاز منفی برای روبوفارکس هست که از تامین کننده نقدینگی ضعیفی داره استفاده می کنه. اگر این اتفاق در حد یک یا دو دفعه اتفاق بیوفته قابل چشم پوشی هست ولی اگر زیاد تکرار بشه و بروکر پاسخگو نباشه بهتره از اون بروکر صرف نظر کنید.

    34

   1. سلام دوست گرامی،
    اگر مطلب خاصی دارید با پشتیبان آنلاین سایت از ساعت 10 صبح تا 15 به جز شنبه ها میتونید مطرح کنید. در صورت نیاز منتقل می کنند.

    29

  43. سلام خسته نباشید . من در بروکر usgfx حساب دارم که ظاهرا بروکر معتبری هستش ولی هفته گذشته در یک پوزیشن که روی gbpusd داشتم قیمت حدود 30 پیپ از استاپ من رد شد و پوزیشن من با ضرر بسته شد و وقتی که به پشتیبان بروکر گفتم ایشون گفتن چون حساب ما مستقیم به بازار وصله و مارکت میکر نیستیم نمیتونیم استاپ لاس رو گارانتی کنیم و به خاطر اسپلیج قیمت از استاپ لاس شما رد شده و در اولین قیمت بسته شده و در تمام بروکرهایی که حساب ecn واقعی دارند این اتفاق میفته میخواستم ببینم این حرف درسته ؟ و یک بار دیگه هم روی جفت ارز gbpchf کندلی که زده 30 پیپ با استاپ لاس من فاصله داشته ولی استاپ من رو زده بهشون گفتم میگ اسپرد واید شده و استاپ شما خورده این بستگی به Lp داره و به ما مربوط نیست و متاسفانه همیشه هم خیلی بد اخلاق هستند و هر وقت که من ازشون سوال میکنم میگن شما شما میخواین ما رو متهم کنید و از ما باج بگیرید ولی ما کارمون رو خوب بلدیم.
   ببخشید طولانی شد با تشکر از زحمانی که برای تریدر ها میکشید.

   29

   1. سلام دوست گرامی،
    این موضوعی که شما گفتید تقریبا توی تمام بروکرها و به خصوص در زمانی که نوسانات مقداری بالاست وجود داره. هرچند که خیلی به وصل بودن به بازار ارتباطی نداره ولی از این حیث تخلفی نداشته usgfx . در مورد واید شدن اسپرد هم به همین نحو هست، اگر در زمانی بوده که در بازا نوسان شدیدی اتفاق افتاده و یا اینکه نیمه شب بوده واید شدن اسپرد طبیعی هست.
    اما اینکه پشتیبان بروکر با لحن خوبی با شما درست نکرده طبیعی نیست و وظیفه شون هست که برای مشتری شفاف سازی کنند.

    31

  44. سلام بنده از بروکرlfamarketشکایت کردم برای اقدام بیشتر پلیس فتا گفتند اطلاعات موجودتون را با کسان دیگه که شکایت کردن تبادل کنین مثلا شماره پرونده شکایت ثبت شده و اطلاعات دردست از شما درخواست دارم من رو با مال باختگان محترم کانکت کنین تا کارها باکیفیت بیشتر دنبال بشه ممنون از سایت خوبتون.

   33

  45. سلام
   نظرتون راجب بروکر Nordfx چیه؟
   سرعت اجرای معاملات و اسپردس روی جفت ارزها فوق العادس
   از نظر اعتباری هم بد نیست و سابقه بالایی داره

   31

   1. سلام دوست گرامی،
    اسپردش روی طلا یکمقدار بالاست. اگر با شرایط معاملاتیش مشکلی ندارید از نظر اعتبار و سابقه خوب هست.

    30

  46. lidya
   بروکر لیدیا
   خانمی به نام پویان با شما ممکنه تماس بگیره و تبلیغ کنه در مورد بروکرشون
   این خانم اسم واقعیشون خانم دینا صانعی هست
   و اسمش رو دروغ اعلام کرده
   این بروکر یک بروکر دزد هست و مواظب باشید به هیچ وجه در ان سرمایه گذاری نکنید

   33

   1. سلام دوست گرامی،
    ما به بروکری که فقط سایتش زبان فارسی داره، رگوله نداره و سابقه چندانی هم نداره اعتماد نمی کنیم و پیشنهاد می کنیم شما هم اعتماد نکنید.

    30

    1. سلام دوست گرامی،
     متاسفانه چنین بروکری رو نمیشناسیم. لینک سایتشون رو بفرستید تا بهتر بتونیم بررسی کنیم.

     29

   1. سلام دوست گرامی،
    بعضی از کاربران چنین شکایت هایی رو در مورد آلپاری دارند اما هنوز برای ما با مدرک مستند اثبات نشده.

    29

   1. سلام دوست گرامی،
    اطلاعی در مورد این سایت نداریم متاسفانه ولی به طور کلی هر جایی که سودی بیشتر از 3-5 درصد در ماه به شما پیشنهاد داشت کاملا با دیده شک بهش نگاه کنید.

    30

  47. سلام
   عیدتون مبارک باشه
   من بروکری میخوام که
   ۱. اجازه فست اسکلپ بده و‌ طبیعتا زیرو‌اسپرد باشه
   ۲.واریز و برداشت آنی با ریال داشته باشه
   ۳. مارکت ریل باشه و دستکاری نکنه قیمتا رو
   ۴.امن و راحت باشه

   30

   1. سلام دوست گرامی،
    بستگی به سرمایه ای اولیه ای که دارید انتخاب هاتون کاملا متفاوت میشه.
    حساب های مختلف بروکر ارانته.
    حساب ECN بروکر آمارکتس
    حساب Pro.ECN آلپاری
    حساب ECN و پرایم روبو فارکس
    و اینکه اگر می تونید حداقل 1000 دلار واریز داشته باشید حساب Pro و Zero در بروکر اکسنس که از طریق myexnes.ir باز میشه گزینه های خیلی خوبی هستند.

    30

    1. سلام
     آقای حسینی بروکر myexnes.ir قابل اعتماد و مربوط به بروکر اصلی اکسنس هست؟
     و اینکه بازخوردها از myexnes.ir خوب بوده؟
     ممنون میشم راهنمایی کنید
     Telegram: @lmprl

     15

     1. سلام دوست گرامی،
      بله اینا قدیمی ترین نماینده اکسنس در ایران هستند و حدود 10 سال هست که سابقه دارند. منتها خود بروکر اکسنس به دلیل مسائل قانونی و مشکل کار با ایران داشتن نماینده ایرانی رو تایید نمی کنه. اما دوستان زیادی هستند که دارند با مای اکسنس کار می کنند و مشکلی ندارند.

      11

   1. سلام دوست گرامی،
    بله از نظر اعتبار و سابقه مشکلی نداره ولی از نظر شرایط معاملاتی چندان مناسب نیست.

    32

  48. سلام وقتیوتون بخیر من با بروکر تایا کار میکردم و مشکلی نداشت ولی آخرین باری که برداشت زدم متاسفانه به حسابم نیومد و پشتیبانی هم جواب نمیدن و امروز کلا سایتش هم نبود و باز نشد یعنی دیگه پولم از بین رفته؟ ممنون میشم بگین

   29

   1. سلام دوست گرامی،
    واقعا متعجبیم که چنین بروکرهایی رو چطوری پیدا می کنید و چطوری اعتماد می کنید. ما حتی اسمش رو هم نشنیده بودیم. چند وقت قبل و زمانی که هنوز سایتش در دسترس بود توی کامنت های همین مقاله در موردش هشدار داده بودیم.

    33

   1. سلام دوست گرامی،
    بروکر آی اف سی مارکت بروکر با سابقه ای هست ولی یک سری مشکلات داره. مثل اینکه روی متاتریدر فقط حساب اسپرد فیلکس داره. حداقل میزان واریزیش برای حساب استانداردش 1000 دلاره. لوریج روی حساب استاندارد حداکثر 1:200 هست. از نظر اسپرد هم اسپردش بیشتر از خیلی از بروکرهای دیگه است.

    29

  49. سلام و خسته نباشید.
   نظرتون درباره بروکر ….. که دو سال از افتتاحش میگذره چیه؟!
   در این یک سال اخیر تبلیغات خیلی وسیع و انواع و اقسام بونوس هارو به مناسبت های مختلف تو سایتش قرار داده و عید امسال هم اسپانسر شبکه تلوزیونی طپش بود. اسپردهای خیلی پایین و نزدیک به صفر داره و به فری مارجین هاش سود روزانه ماهانه پرداخت میکنه.
   با این همه خدمات و تبلیغات آیا میشه به این بروکر اعتماد کرد؟

   30

   1. سلام دوست گرامی،
    بروکری که گفتید به ما هم پیشنهاد تبلیغ زیادی رو دادند. علی رغم تبلیغات زیاد ما هنوز دید خوبی نسبت به اونها نداریم و حتی تبلیغشون رو هم نپذیرفتیم. باید در کار با چنین بروکرهای محتاط تر بود.

    31

  50. سلام دوست عزیز
   من مدتی در بروکر اف بی اس حساب داشتم و بسیار راضی بودم
   متاسفانه انگار مدتی هست با ایرانی ها کار نمیکنن
   خبر دارید که حساب های قدیمی هم مسدود میشن یا نه؟
   یعنی با حساب قبلی خودم میتونم کار کنم ؟
   و لطفا یه بروکر خوب جایگزین برای معامله جفت ارز ها به من معرفی کنید ممنون میشم

   34

     1. سلام دوست گرامی،
      اینکه بابت آموزش هاشون هزینه می گیرند چیز بد و غیر منطقی نیست اما متاسفانه بسیاری از این آموزش ها بی کیفیت و تکراری از بخشی از آموزش های رایگان موجود در سایت هایی شبیه سایت ماست. در مورد آموزش های سایتی که گفتید اطلاع کامل نداریم.

      3

   1. واقعا بروکر hefacrop کلاه بردار هست ، من پولم رو گذاشتم اول هاش خوب بود بعد یه مدت دیگه خبری ازشون نشد الان به پولم تو متا تریدر دسترسی دارم می تونم معامله کنم ولی نمی تونم پولم رو بردارم

    29

  51. سلام
   عیدتون مبارک باشه
   من بروکری میخوام که
   ۱. اجازه فست اسکلپ بده و‌ طبیعتا زیرو‌اسپرد باشه
   ۲.واریز و برداشت آنی با تتر داشته باشه
   ۳. مارکت ریل باشه و دستکاری نکنه قیمتا رو
   ۴.امن و راحت باشه

   25

   1. سلام دوست گرامی،
    سال نو شمام مبارک.
    در بین بروکرهای فعلی بازار ایران روبو فارکس حساب پرایمش اسپرد پایینی داره و امکان شارژ با تتر هم داره. البته برداشت آنی نیست. مشکلی که هست اینه که لوریجش به نسبت کم هست.
    بعد اون می تونید ارانته رو انتخاب کنید. که اسپردهاش به نسبت پایین هست و توی حساب پرمیوم و vip هم کمتر میشه. شارژ با تتر امکان پذیر هست و برداشتش از روبو سریعتر هست.

    33

  52. سلام بین بروکرایی الپاری و روبوفارکس و ویندوز که با ایران کار میکنن کدومو پیشنهاد میدید؟ اگه بهتر از این ها هم هس ممنون میشم بگید
   الپاری حساب نانو داشتم راضی بودم ولی یکی دونفر که حساب real داشتن ناراضی بودن حالا نمیدونم چه کنم

   31

   1. سلام دوست گرامی ،
    روبو فارکس اگر با نداشتن ساپورت فارسی مناسب مشکلی ندارید خوبه و بعد از اون آلپاری. اگر گزینه هایی که گفتید رو بتونید بیشتر کنید ارانته و آمارکتس هم به ترتیب می تونند انتخاب های خوبی باشند.

    27

  53. ببخشید من بی ادب نیستم ولی لعنت بر پدر و مادر تمام دستندرکاران بروکر hefacorp خدا کنه داغ فرزندانشان را ببینند

   31

  54. ببخشید آقای حسینی بروکر معتبری وجود دارد که برای باز کردن حساب دلارکمتری بخواد حداقل چقدره ممنونم

   30

   1. سلام دوست گرامی,
    باید دید منظورتون از پول کم چقدر هست. اگر ۵۰ دلار خوبه براتون ارامنه گزینه مناسبی هست. اگر مقدار کمتری میخواید حساب نانو آلپاری رو میشه با ۱ دلار هم می تونید شروع کنید.

    31

   1. سلام دوست گرامی ،
    ما IronFX رو تایید نمی کنیم. همین الان چندین هزار دلار از پول دوستان ما در این بروکر مسدود هست.

    34

  55. سلام و وقت بخیر

   بنده و چند نفر دیگر از بروکر LFA و CFS به جرم کلاهبرداری شکایت کردیم.
   کلاهبرداری گسترده هست، لطفا اگر کسی دیگر هم مورد کلاهبرداری قرار گرفته حتما حتما اقدام کند.
   کارشناس پلیس فتا گفت هر چه که تعداد شکایت ها بیشتر باشه، بررسی و پیگیری بیشتره. افرادی که در تهران هستند پیگیری کنند بهتره، چون پلیس فتا و سایبری تهران قوی تره. ولی بهرحال ما نیز پیگیری می کنیم.
   قسمتی از متن شکایت نامه…
   لذا با عنایت به اینکه بروکر و سایت مذکور با اتخاذ تدابیر ماهرانه و مانورهای متقلبانه نظر اینجانب را در سرمایه گذاری جلب نموده و در چند روز اخیر سایت مذکور مسدود گردیده و پاسخی از بروکر دریافت نمی شود و تمامی سرمایه و دارایی بنده در قضیه ما نحن فیه توسط بروکر و سایت جعلی ایشان و با همکاری صرافی مذکور برداشت و از دسترس خارج گردیده مستنداً به مقررات قانونی از جمله ماده 13 قانون جرایم رایانه ای تعقیب قضایی و پیگرد بروکر و سایت و صرافی از طریق پلیس محترم فتا به اتهام کلاهبرداری اینترنتی تحت استدعاست.
   سایر اطلاعات شامل لینک ثبت نام، مبلغ واریزی، شماره کارت صرافی که پول انتقال دادید، آدرس کیف پول دیجیتالشون که براشون فرستادید، مبلغ، تاریخ، شماره تماس هایی که به شما پیام می دادند،اسم آدرس اتصال بروکر در متاتریدر 4، بنویسید که خودش را به عنوان بروکر مورد تایید انگستان جا زده و…..
   مستندات هم خودتان دیگه پیوست کنید.

   لطفا اقدام کنید. شک نکنید که این افراد کلاهبردار در ایران هستند و گیر می افتند اگر شما هم شکایت کنید.

   27

   1. سلام خسته نباشید در مورد پاکت اپشن اگه چیزی میدانید میشه لطفا راهنمای کنید من ثبت نام انجام دادم اما سرمایه گذارینکردم چون چند نفر گفتن کلاهبرداری فقط پولمون مسیری طی میکنه تا به حساب بروکر بره برداشتی درکار نیست

    27

  56. سلام یه سوال ؟ اینکه بر فرض مثال بر فرض مثال من هزار دلار رو طی مثلا مثلا چند سال یا حالا هروقتی تونستم بکنم ۵۰ میلیون دلار! (تو بروکر آلپاری) داریم مثال میگیریم حالا شما میتونی هر مقدار که فکر میکنی محاسبه کنی! حالا امکان این هست که آلپاری پولمون رو بالا بکشه و دیگ نشه برداشت کرد؟ یا اگر اینقدر خوب بوده باشیم مارو فیلتر کنه؟ میشه لطفا جواب بدین خیلی نگرانم! من طبق تحلیل هام تونستم ۲۰ دلار رو تو ۴ ماه بکنم ۶ هزار دلار! و میترسم یه روزی فیلترم کنن و نزارن برداشت کنم لطفا راهنمایی کنید!