معرفی و بررسی بروکر ارانته ❤️ Errante تازه وارد آینده دار ❤️ لینک برای ایرانیان

3006 بازدید

بررسی و معرفی بروکر ارانته errante

در این مقاله تصمیم داریم به درخواست تعدادی از دوستان به معرفی و بررسی بروکر ارانته Errante بپردازیم. چیزی حدود یک ماه است که در حال بررسی این بروکر و ارتباط با بخش های مختلف آن هستیم. پیشنهاد می کنیم این مقاله را با دقت بخوانید، احتمال اینکه شما هم تصمیم بگیرید به ارانته کوچ کنید بسیار است. بعید نیست بتوان این بروکر را بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان دانست.

بررسی کارگزاری ارانته فارسی
  برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید
  بررسی بروکر ارانته Errante
  سال تاسیس 2018 میلادی
  رگولاتوری نظارت FSA و CySe
  لوریج (اهرم) تا 1:500
  تعداد حساب پنج نوع حساب
  تعداد پلتفرم متاتریدر 4 و متاتریدر 5
  لینک ثبت نام سایت ارانته
  پشتیبان فارسی در تلگرام لینک پشتیبان تلگرام
  اسپردها کاملا رقابتی (از 0 پیپ)
  حداقل واریز 50 دلار یا معادل آن
  بونوس و پاداش پاداش واریز 30 درصدی

  سابقه فعالیت بروکر ارانته

  ارانته در سال 2018 تاسیس شده است و خدمات بروکری خود را آغاز کرده است.
  در میان خیل عظیم بروکرهای فارکس با سابقه های طولانی و قدرت مالی زیاد، اینکه یک بروکر تازه کار بتواند خودی نشان دهد بسیار سخت است. چنین بروکری باید خدمات عالی و تیم حرفه ای داشته باشد. به نظر می رسد این مورد درباره Errante صدق می کند. همچنین این بروکر حدود 10 ماه است که وارد بازار فارکس ایران شده است و دارای تیم فارسی زبان است. آنچه ما در مورد ارانته دیدیم نظر ما را جلب کرد و باعث شد به این بروکر لقب تازه وارد آینده دار بدهیم. 🙂 امیدواریم که همینطور شود.

  آپدیت اردیبهشت 1401 : حالا حدود 11 ماه از انتشار این مقاله می گذرد. برای اولین بار ارانته را در خرداد 1400 معرفی کردیم. در آن زمان امیدوار بودیم که به یکی از بروکرهای محبوب ایران تبدیل شود. خدا رو شکر اینگونه شد و حالا خیلی ها ارانته را می شناسند. امیدواریم این بروکر روند مثبت خود را ادامه دهد.

  اعتبار بروکر Errante و رگوله آن

  بروکر ارانته تحت نظر دو رگولاتوری به کاربران خود خدمات می دهد.
  کاربران اروپایی تحت رگوله CySec قبرس که یکی از رگولاتوری های معتبر به شمار می آید خدمات دریافت می کنند.
  کاربران ایرانی Errante تحت رگولاتوری FSA سیشلز که یک رگوله آفشور است اجازه فعالیت دارند.
  هرچند رگوله FSA سیشلز چندان معتبر نیست، اما داشتن رگوله CySec و همچنین شواهد و قراینی که ما از این بروکر دیدیم می تواند به ما نسبت به اعتبار ارانته اطمینان خاطر خوبی بدهد.

  آپدیت 9 آذر 1400 : بروکر ارانته در لیست بروکرهای رگوله شده وبسایت معتبر FXEMPIRE قرار گرفت. این وبسایت یکی از معتبرترین وبسایت های بین المللی در زمینه فارکس است. لیست شدن ارانته در این وبسایت در کنار بروکرهای بزرگی مثل ICMarkets, FxPro و Plus500 نشان از اراده ارانته برای ارائه خدمات در سطح جهانی به مشتریان خود می باشد. نکته قابل توجه این است که در این لیست تنها بروکری که به کاربران ایرانی خدمات میدهد بروکر Errante است.

  بروکر ارانته در لیست بهترین بروکرهای رگوله FXEMPIRE برای اطلاعات بیشتر می توانید به این لینک مراجعه کنید.

  بیمه حساب ها تا سقف 1 میلیون یورو در بروکر ارانته

  یکی از نگرانی های معامله گران همیشه امنیت دارایی آنها نزد بروکرهاست. شما غیر از مشغولیت فکری تحلیل و ترید نباید هیچ نگرانی دیگری داشته باشید تا بازدهی بهتری را شاهد باشید. در بروکر ارانته به این خواست و نیاز تریدرها توجه شده اشت.
  حساب کاربران در یکی از معتبرترین بیمه های انگلستان یعنی Lloyd’s بیمه شده است. حساب هر یک از تریدرها تا سقف یک میلیون یورو در برابر خطاهای سیستمی، قصور و سهل انگاری، تقلب ، از قلم افتادگی ها و سایر ریسک هایی که منجر به ضرر و زیان مالی شوند بیمه شده است.
  اقدام جدید این بروکر می تواند سطح اعتبار و امنیت مالی تریدرهای آن را به میزان قابل قبولی افزایش دهد. در تصویر زیر می توانید گواهی بیمه این بروکر را مشاهده کنید.

  گواهی بیمه لویدز در بروکر ارانته

  سایت بروکر ارانته

  یکی از مواردی که در مورد بروکرها بررسی آن الزامی است وبسایت بروکر است. بخصوص زمانی که بروکر سابقه فعالیت خیلی زیادی ندارد.
  وبسایت بروکر باید روان، کاربرپسند و حاوی کلیه اطلاعات مورد نیاز تریدر باشد.
  سایت بروکر ارانته می توان گفت که تقریبا دارای این خصوصیات است. اطلاعات در مورد خود بروکر، رگوله آن ، انواع حساب ها ، پلتفرم ها و همچنین موارد قابل ترید به راحتی قابل پیدا کردن است.
  همچنین ترجمه فارسی سایت بروکر قابل فهم و روان است. بد نیست با کلیک روی لینک زیر قبل از ادامه معرفی و بررسی، گشتی در سایت بروکر بزنید.

  نکته قابل توجه: در حال حاضر ارانته سه دامنه مختلف دارد که مربوط به سه شرکت مختلف آن می شود. دفتر یکی در قبرس هست و تحت رگولاتوری CySec می باشد و به مشتریان اروپایی خدمات می دهد. سایت دیگر که مربوط به شرکت رگوله شده در سیشلز هست که به کاربران ایرانی هم خدمات می دهد. و دامنه سوم مربوط به یکی از شرکت های Errante است که در سنت وینسنت ثبت شده و این هم به ایرانی ها خدمات می دهد.

  دقت داشته باشید که با توجه به رگولاتوری های متفاوت اگر در یکی ثبت نام کنید در دیگری نمی توانید لاگین کنید. ما در بالا لینک مخصوص به کاربران ایرانی در رگولاتوری سیشلز را قرار دادیم که نسبت به سنت وینسنت معتبر تر است.

  انواع حساب در کارگزاری ارانته

  در بروکر ارانته 4 نوع حساب در اختیار کاربران قرار می گیرد. Errante ادعا می کند که در تمام حساب ها ECN است. اختلاف اصلی در انواع مختلف حساب ها حداقل میزان واریزی اولیه و اسپرد است.

  1. ECN Standard : این نوع حساب با حداقل واریز 50 دلار فعال می شود و اسپردها از میانگین 1 پیپ شروع می شود.
  2. ECN Premium : در این نوع حساب حداقل واریز اولیه 1000 دلار است و اسپرد به 0.7 پیپ کاهش می یابد.
  3. ECN VIP : در اکانت VIP باید حداقل 5000 دلار در اولین واریزی داشته باشید و اسپرد به 0.2 پیپ کاهش می یابد و 3 دلار در لات هم کمیسیون دارید.
  4. Tailor Made : حداقل شارژ اولیه 15000 دلار و اسپرد از 0.0 پیپ شروع میشود و در هر لات 2 دلار کمیسیون دریافت میشه.

  مقایسه انواع حساب

  در جدول زیر مقایسه 4 نوع حساب بروکر ارانته و مشخصات آنها را می بینید. در صورتی که از موبایل استفاده می کنید می توانید برای دیدن کامل جدول آن را به سمت چپ و راست بکشید.

  نوع حسابStandardPremiumVIPTailor Made
  واریز اولیه50 دلار1000 دلار5000 دلار15000دلار
  لوریج1:5001:5001:5001:500
  پاداش واریزتا 30%تا 30%تا 30%تا 30%
  اسپردمتغیر از 1.0 پیپمتغیر از 0.7 پیپمتغیر از 0.2 پیپمتغیر از 0.0 پیپ
  کمیسیوننداردندارد3 دلار در لات3 دلار در لات
  استاپ اوت لول20%20%20%توافقی
  ارز پایه حسابدلار – یورودلار – یورودلار – یورودلار – یورو
  حساب اسلامیبلهبلهبلهبله

  همونطور که قبلا گفتید و در جدول بالا هم می بینید، تفاوت اصلی حساب ها در مقدار واریز اولیه آنها و اسپرد است. در دو نوع Standard و Premium فقط اسپرد لحاظ میشود ولی در حساب VIP و Tailor Made اسپردها خیلی کم خواهد بود و مقدار 3 و 2 دلار در هر لات هم کمیسیون پرداخت خواهید کرد.

  نکته قابل توجه این هست که تیم مارکتینگ ارانته با توجه به شرایط کاربران کشورهای مختلف مقداری در خصوصیات حساب ها تغییر ایجاد می کنند. به عنوان مثال حساب های استاندارد در برخی کشورها اسپردشون از 1.5 پیپ شروع می شود و در عوض حساب VIP در آن کشورها بدون کمیسیون است.

  برای اینکه مشخصات انواع حساب برای کاربران ایرانی را بتوانید بررسی کنید از زبان فارسی سایت استفاده کنید.

  حساب اسلامی یا بدون سواپ

  همواره دغدغه تریدرها، به خصوص آن دسته که بلند مدت ترید می کنند و یا آن دسته از دوستانی که به مسائل شرعی معتقد هستند بهره شبانه معاملات است.

  معمولا ضعف بروکرهای خوب در ارائه حساب های اسلامی با شرایط مناسب است. غالبا فقط در یک نوع حساب خاص، با محدودیت در نمادها و همچنین زمان باز بودن معاملات حساب بدون سواپ ارائه می شود.

  در بروکر ارانته اما شرایط حساب اسلامی قابل قبول است. شما بر روی هر 4 نوع حساب می توانید از داخل پرتال ارانته درخواست دهید تا بدون سواپ شود. با این کار روی هیچ نمادی حتی سهام، نفت و کریپتو کارنسی ها هم سواپ دریافت نمی شود. تنها محدودیتی که وجود دارد، این است که هر معامله برای مدت 7 شب بدون سواپ است، از شب 8 م سواپ اعمال می شود. حتی با وجود این محدودیت باز هم می توان گفت یکی از بهترین حساب های اسلامی را ارانته ارائه می دهد. جزئیات بیشتر در مورد حساب اسلامی را از پشتیبانی بروکر دریافت کنید.

  دارایی های قابل معامله در Errante

  بعد از ثبت نام در بروکر ارانته و افتتاح حساب معاملاتی طیف وسیعی از ابزارها و نمادهای معاملاتی را در اختیار خواهید داشت که تقریبا نیاز هر تریدری را برطرف می کند.

  1. فارکس: 48 جفت ارز در ارانته قابل معامله است
  2. فلزات: طلا ، نقره ، پالادیوم و پلاتینیوم را می توانید معامله کنید
  3. انرژی : نفت وست تگزاس ، نفت برنت و همچنین گاز طبیعی قابل ترید هستند
  4. کالاها: کاکائو ، قهوه ، شکر ، پنبه ، کتان و مس قابل ترید هستند
  5. شاخص ها: 9 شاخص عمده بورس های بزرگ دنیا، از جمله داوجونز , S&P 500 ، شاخص بورس ژاپن ، آلمان ، استرالیا و انگلستان در دسترس شما هستند.
  6. کریپتوکارنسی ها: بیتکوین ، اتریوم، لایت کوین ، ریپل و بیتکوین کش قابل معامله هستند
  7. سهام شرکت ها: سهام بیش از 100 شرکت بزرگ دنیا از جمله اپل ، تسلا ، آمازون ، گوگل ، بانک آمریکا و … قابل معامله هستند.

  اهرم معاملاتی برای جفت ارزها حداکثر 1:500 ، برای طلا 1:500 برای سهام 1:20 برای کریپتو ها 1:10 ، برای شاخص سهام 1:100 و برای نفت و گاز نیز 1:100 خواهد بود

  در ویدیو زیر می توانید لیست کامل نمادهایی که در حساب استاندارد ارانته قابل معامله هست را ببینید. همینطور اسپرد تمام نمادها را نیز می توانید چک کنید.

  رمز ارزهای جدید در بروکر ارانته

  تب و تاب کریپتوکارنسی ها در یکی دو سال اخیر بالا گرفته است. بروکرهای فارکس نیز از این جریان عقب نمانده و سعی کرده اند از این بازار گسترده سهمی برای خود دست و پا کنند. مشکلی که در بروکرهای فارکس در این مورد وجود داشت این بود که نسبت به صرافی های ارز دیجیتال تنوع ارزها کمتر و مقدار کمیسیون معاملات بیشتر بود.
  اما رفته رفته این مشکل نیز در حال کم شدن است. در حال حاضر در بروکر ارانته 14 رمز ارز قابل معامله است. همچنین کمیسیون معاملات بیتکوین در لحظه نوشتن این متن حدود 20 دلار است که نسبت به بسیاری از صرافی ها کمیسیون قابل قبولی است.
  رمز ارزهای زیر در این بروکر قابل معامله هستند:
  Bitcoin – Ethereum – LiteCoin – Bitcoin Cash – Ripple – Dash Coin – EOS Coin – IOTA Coin – Neo Coin – OmiseGo – Qtum – Tron – Monero – Zcash
  در این بروکر می توانید رمز ارزها را با اهرم 20 معامله کنید. نیاز به تذکر مجدد نیست که اهرم های معاملاتی شمشیر دو لبه هستند و همانطور که پتانسیل کسب سود بالا برای شما ایجاد می کنند، امکان اینکه به راحتی کل سرمایه خود را نیز از دست دهید وجود دارد.

  اسپردها در بروکر ارانته

  حساب استاندارد در بروکر Errante به دلیل حداقل واریز اولیه 50 دلاری پر طرفدارترین نوع حساب این بروکر است. به طور کل اسپردها در ارانته را شاید بتوان یکی از کمترین میزان اسپرد در بین بروکرهایی که مشتری ایرانی می پذیرند دانست.

  با نگاهی به اسپردهای زیر و همچنین اسپرد 5 بروکر دیگر در مقاله مقایسه بهترین بروکرهای فارکس این مطلب را تایید می کنید.

  • جفت ارز EUR/USD : میانگین اسپرد 1.03 پیپ
  • جفت ارز GBP/USD : میانگین اسپرد 1.31 پیپ
  • جفت ارز USD/JPY : میانگین اسپرد 1.07 پیپ
  • جفت ارز USD/CHF : میانگین اسپرد 1.50 پیپ
  • اسپرد طلا : میانگین اسپرد 36.87 پیپ
  • اسپرد بیتکوین : تقریبا 67 دلار

  همانطور که می بینید اسپردها واقعا مناسب هستند و برای یک حساب بدون کمیسیون با حداقل واریزی 50 دلار کمتر بروکری میشه با این اسپرد پیدا کرد. همچنین این شرایط در حساب پریمیوم بهتر هم می شود و شما به عنوان مثال برای EURUSD فقط 0.7 اسپرد بدون کمیسیون دارید.

  نکته بسیار مهم : در حال حاضر به طور پیشفرض زمانی که پلتفرم متاتریدر 4 را نصب می کنید و اجرا می کنید چند جفت ارز داخل پنجره Market Watch لیست می شود. این نمادها اسپرد بالایی دارند اما اصلا قابل معامله نیستند. اسپرد این نمادها شما را نترساند 😉 برای اینکه لیست نمادهای قابل معامله را مشاهده کنید ، در پنجره مارکت واچ جایی که لیست جفت ارزها را می بینید راست کلیک کنید. سپس گزینه Show All را انتخاب کنید. با این کار لیست کامل نمادهای قابل معامله به شما نمایش داده می شود.

  در تصویر زیر نمونه ای از اسپردها در حساب VIP ارانته را می بینید.

  اسپرد در حساب VIP بروکر ارانته Errante

  پلتفرم معاملاتی در Errante

  در ارانته دو پلتفرم محبوب و پر طرفدار فارکس یعنی متاتریدر 4 و متاتریدر 5 ارائه می شود.
  در لینک های زیر می توانید پلتفرم مورد نظر خود را دانلود کنید.

  پشتیبانی مشتریان

  طبیعتا پشتیبانی مشتریان یکی از مهمترین فاکتورها در هر جایی و به خصوص در مورد بروکرهای فارکس است. بروکری که با ایران کار می کند طبیعتا انتظار داریم که پشتیبان فارسی زبان نیز داشته باشد. خوشبختانه در ارانته هم پشتیبان فارسی وجود دارد و پاسخگویی خوبی هم دارند.

  شما می توانید از طریق چت تلگرام از ساعت 9 صبح تا 9 شب با پشتیبانی در تماس باشید و یا اینکه روی چت آنلاین سایت از ساعت 10:30 دقیقه تا 19 روی چت آنلاین سایت سوالات و مشکلات خود را با پشتیبانی بروکر مطرح کنید.

  تنها مطلبی که می توان در مورد پشتیبانی ذکر کرد، این است که بهتر بود 24 ساعته باشد. البته برای بروکری که مدت زیادی نیست وارد مارکت ایران شده است طبیعی است و امیدواریم با بیشتر شدن کاربران ایرانی ساعت کار پشتیبان فارسی نیز افزایش داشته باشد.

  ثبت نام بروکر ارانته

  خوشبختانه سایت ارانته از زبان فارسی پشتیبانی می کند و انجام مراحل ثبت نام مشکل خاصی ندارد، به خصوص اگر قبلا تجربه ثبت نام در بروکر دیگری را داشته باشید. در زیر روند ثبت نام در Errante را به صورت تیتر وار بیان می کنیم.

  1. تکمیل فرم ثبت نام اولیه
  2. تایید آدرس ایمیل
  3. تکمیل فرم اطلاعات اضافی
  4. آپلود مدرک احراز هویت
  5. آپلود مدرک تایید آدرس

   

  بعد از آپلود مدارک به طور معمول ظرف 1 ساعت مدارک شما تایید و وریفای خواهد شد.

  روش های شارژ و برداشت

  شما می توانید به روش های زیر حساب خود را شارژ کنید و یا از آن برداشت کنید.

  • پرفکت مانی
  • حواله بانکی
  • شارژ ریالی از طریق صرافی IrPay.Pro
  • بیتکوین
  • تتر ERC20 و TRC20
  • اتریوم
  • ریپل

  همانطور که می بینید روش های متنوعی برای شارژ و برداشت وجود دارد و به خصوص اینکه می توانید به صورت ریالی و از طریق صرافی IrPay کار شارژ و برداشت حساب خود را انجام دهید.

  پاداش 100 درصدی به مناسبت سال 2022 میلادی

  بروکر ارانته از 8 دسامبر 2021 به اولین واریزی در حساب استاندارد معادل صد در صد آن مبلغ بونس یا اعتبار می دهد. یعنی اگر 100 دلار حساب خود را شارژ کنید حساب شما 200 دلار شارژ می شود. بونس بسیار خوبی است برای همه و به خصوص دوستانی که اسکلپر هستند و حجم معاملاتشون بالاست.

  این بونس دارای خصوصیات زیر هست:

  1. طبق شرایط خاصی قابل برداشت است
  2. این بونس در ضررها به کمک شما می آید و از بسته شدن معامله شما جلوگیری می کند
  3. برای برداشت بونس باید به ازای هر 100 دلار بونسی که دریافت می کنید 33 لات معامله کنید
  4. کمترین میزان واریزی 50 دلار است
  5. تا قبل از پایان دوره طرح اگر از حساب برداشت کنید کل مبلغ هدیه از حساب شما حذف می شود

  و اما فوت کوزه گری 😉 مقدار 33 لات به ازای 100 دلار ، حجم معامله بالایی است و 90 درصد تریدرها چنین حجمی را معامله نمی کنند.  از این بونس به دو صورت می توان استفاده کرد. اول اینکه آن را به عنوان پشتوانه حساب خود در دراودان ها و ضررهای احتمالی استفاده کنید. که در این حالت بهتر است اگر مثلا قصد شارژ 1000 دلار را دارید تمام آن را یکجا واریز کنید.

  صورت دوم این است که برای محافظت از حساب خود در ضررها روی این بونس حساب نمی کنید بلکه به برداشت کردن آن فکر می کنید. در این صورت بهتر است که برآوردی از حجم معاملات خود تا آخر طرح داشته باشید. مثلا اگر فکر می کنید تا آخر طرح حدود 33 لات بیشتر حجم معاملات شما نمی شود، حتی اگر قصد شارژ حساب به میزان 1000 دلار را دارید، بهتر است اول یک صد دلار شارژ کنید و 100 دلار بونس بگیرید و بعد از آن 900 دلار دیگر را واریز کنید. به این ترتیب در آخر طرح شما با انجام 33 لات معامله می توانید صد دلار بونس را نیز برداشت کنید.

  بعد از افتتاح حساب و شارژ حساب ، برای دریافت بونس به چت آنلاین سایت و یا پشتیبان تلگرام ارانته پیام دهید.

  بروکر ارانته از نگاه سایت خارجی

  بروکر ارانته از دید سایتهای معتبر خارجی:

   

  خوب بعد از اینکه دیدگاه ما را نسبت به بروکر ارانته دانستید اجازه دهید نگاهی هم به سایت های معتبر خارجی بندازیم. در اینجا سه سایت FxEmpire ، MyFxBook و TrustPilots را بررسی می کنیم.

  FxEmpire :

  این وبسایت که یکی از قدیمی ترین سایت ها در زمینه فارکس می باشد به صورت تخصصی به بررسی Errante پرداخته است. امتیازی که این بروکر از FxEmpire دریافت کرده است 4 از 5 است که امتیاز خوبی است. که در دسته های زیر بیشترین امتیاز را داشته است.

  در بررسی پلتفرم و ابزارهای معاملاتی امتیاز 4.6 را داده است.

  در بررسی انواع حساب و شرایط معاملاتی امتیاز 4.9 داده شده اشت.

  در بررسی شارژ و برداشت نیز این بروکر را مستحق امتیاز عالی 4.9 دانسته است.

  اما کمترین امتیاز را در دسته های زیر داشته است:

  در تحقیقات و تحلیل بازار امتیاز 2.6 داده شده است.

  در آموزش نیز امتیازی که داده شده است 3.6 می باشد.

  MyFxBook :

  این وبسایت که  اولین شبکه اجتماعی تریدرهای فارکس با قابلیت اتصال از طریق حساب معاملاتی است به بروکر ارانته امتیاز 4.6 از 5 را داده است. امتیازدهی ها در این سایت توسط کاربران سایت بوده و به صورت زیر است:

  1. در پلتفرم معاملاتی امتیاز 4.5
  2. در اسپرد و کمیسیون و کیفیت اجرای معاملات امتیاز 4.75
  3. در پشتیبانی مشتریان ، شارژ و برداشت امتیاز 4.6
  4. در سایر موارد نیز امتیاز 4.6

  TrustPilot :

  این وبسایت یکی از معروفترین سایت های ریویو و بررسی توسط کاربران است. ریویوهای این سایت به بروکرهای فارکس منحصر نمی شود و هر سایتی که در اینترنت وجود دارد و با کاربر سر و کار دارد ممکن است در تراست پایلوت ریویو داشته باشد.

  در TrustPilot امتیازی که به بروکر Errante داده شده است 4.2 از 5 و از مجموع 16 ریویو کاربر می باشد.

  جمع بندی بروکر ارانته

  هرچند که سابقه معامله در ارانته برای مدت طولانی را ندارم، اما در کار با این بروکر حس خوبی به من دست می دهد. شرایط معاملاتی مناسب، اسپردهای کم ، طیف وسیع ابزارهای معاملاتی، حساب اسلامی مناسب و … می تواند تریدر فارکس را مجذوب خود کند.

  هیچ کس از آینده با خبر نیست اما به اعتقاد من اگر بروکر ارانته  فعالیت خود را با قدرت ادامه دهد به زودی می تواند یکی از بروکرهای محبوب در ایران باشد. به همین دلیل لقب تازه وارد آینده دار رو براش در نظر گرفتم. امیدوارم که رو سفیدمون کنه 😉

  آپدیت اردیبهشت 1401 : حدود 11 ماه از انتشار این مقاله می گذرد. حالا دیگر ارانته چندان تازه وارد نیست و در این مدت یکسال توانسته اعتبار نسبتا خوبی برای خود دست و پا کند. حالا با خیال راحت تری می توانید ارانته را انتخاب کنید.

  امیدوارم این مقاله برای شما مفید باشد. در صورتی که سوال یا مطلبی داشتید می توانید در کامنت ها مطرح کنید.

  موفق و پیروز و پر سود باشید

  بله. کارگزاری Errante میزبان کاربران ایرانی بوده و تیم پشتیبانی فارسی زبان و قدرتمند آن، همواره آماده‌ی پاسخگویی به نیاز کاربران هستند. کاربران ایرانی میتوانند از این لینک برای ثبت نام در این بروکر استفاده نمایند. دقت داشته باشید که در صورت فیلتر بودن وبسایت، میتوانید از فیلترشکن استفاده نموده و ثبت نام کنید.

  در طول حدود دو سالی که از فعالیت این بروکر می گذرد، جایگاه نسبتا مناسبی برای خود دست و پا کرده است. با توجه به اینکه در CySec و FSA رگوله شده است و تحت نظارت است می توان به آن اعتماد کرد.

  در بروکر ارانته 4 نوع حساب در اختیار کاربران قرار می گیرد. Errante ادعا می کند که در تمام حساب ها ECN است. اختلاف اصلی در انواع مختلف حساب ها حداقل میزان واریزی اولیه و اسپرد است.

  1. ECN Standard : این نوع حساب با حداقل واریز 50 دلار فعال می شود و اسپردها از میانگین 1 پیپ شروع می شود.
  2. ECN Premium : در این نوع حساب حداقل واریز اولیه 1000 دلار است و اسپرد به 0.7 پیپ کاهش می یابد.
  3. ECN VIP : در اکانت VIP باید حداقل 5000 دلار در اولین واریزی داشته باشید و اسپرد به 0.2 پیپ کاهش می یابد و 3 دلار در لات هم کمیسیون دارید.
  4. Tailor Made : حداقل شارژ اولیه 15000 دلار و اسپرد از 0.0 پیپ شروع میشود و در هر لات 2 دلار کمیسیون دریافت میشه.

  در Errante دو پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 و متاتریدر 5 در اختیار معامله گران قرار می گیرد.

  بله ، در تمام انواع حساب بروکر ارانته به درخواست مشتریان کشورهای اسلامی امکان بدون سواپ کردن معاملات روی تمام نمادها به مدت 10 روز وجود دارد.

  • 50 دلار حساب استاندارد
  • 1000 دلار حساب پرمیوم
  • 5000 دلار حساب VIP
  • 15000 دلار حساب Tailor Made

  جفت ارزها، فلزات گرانبها، نفت و گاز، سهام شرکت های بزرگ دنیا، شاخص بورس های بزرگ دنیا، کریپتو کارنسی ها

  کلاهبرداری ارانته

  تا کنون نه تنها هیچ مورد مشکوکی از این بروکر جوان مشاهده نشده، بلکه کاربران و تریدرهایی که از خدمات این کارگزاری استفاده کرده‌اند، از کیفیت بالای خدمات و پاسخگویی تیم پشتیبانی آن، رضایت کامل داشته‌اند. از آنجاییکه این کارگزاری رگولاتوری معتبر CySec را دریافت کرده، بعید است هیچگونه مشکلی از آن سر بزند، با این حال، در صورتیکه موردی مشاهده یا گزارش شود، تیم معامله‌گر ایرانی به سرعت آن را به اطلاع شما خواهد رساند.

  نظرات در خصوص کارگزاری Errante فارسی

  اگر سوالی در خصوص این کارگزاری دارید و یا نیاز به مشاوره با سایر تریدرها دارید، می‌توانید سوال خود را در بخش کامنت‌های این مقاله پرسیده و یا نظر خود را در خصوص کیفیت خدمات ارانته بیان کنید.

  4.5/5 - (40 امتیاز)
  https://irtrader.net/?p=4322
  اشتراک گذاری:
  واتساپتوییترفیسبوک
  سید محمد تبادکانی
  حدود 15 سال است که در بازار فارکس فعالیت دارم و درآمد اول من هست. معامله گری در فارکس یکی از شغلهای پر ریسک و پر خطر هست که بدون علم و دانش فقط یک قمار سراسر ضرر خواهد بود.
  مطالب بیشتر
  برچسب ها:

  نظرات

  300 نظر در مورد معرفی و بررسی بروکر ارانته ❤️ Errante تازه وارد آینده دار ❤️ لینک برای ایرانیان

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. سلام جناب حسینی وقت بخیر

   من چندین ماه است با بروکر ارانته دارم کار میکنم و راضی هستم کلا ,ولی مشکلی که الان با متاتریدر پیدا کردم رو نمیتونم برطرف کنم و پشتیبان بروکر هم میگه که مشکل را با پشتیبان mql مطرح کن.مشکلم اینه که نمیتونم از قسمت Market متاتریدر 4 اندیکاتوری یا اکسپرت رو دانلود کنم و نصب کنم و واقعا بد زده تو حالم و اینکه قبلا به راحتی این کارو میکردم.(اندیکاتور های رایگان)
   با فیلتر شکن و بدون فیلترشکن نمیشه/حساب هم در سایت mqk5 باز کردم و با اون لوگین کردم ولی نمیشه

   لطفا کمکم کنید.تشکر

   لایک

  2. سلام جناب حسینی عزیز چر ا در بروکر ارانته و امارکتس کندلها با هم تفاوت دارند نحوه ی قیمت open .close . hige . lowe

   1

   1. سلام دوست گرامی،
    در چه تایم فریمی منظورتون هست و چقدر اختلاف؟ اختلاف در حد چند پوینت به دلیل اختلاف اسپرد و تامین کننده نقدینگی طبیعی هست.

    2

  3. سلام جناب حسینی عرض ادب
   در جدول معرفی انواع حساب ها ارانته ستون آخر مقدار واریز اولیه اشتباه نوشته شده در سایت شما
   نام حساب هم اشتباه نوشته شده

   2

  4. سلام قربان
   شما خودتون با کدوم بروکر ترید میکنید که فیلتر نیستش؟
   فیلترینگ اذیت میکنه تو لپ‌تاپ.
   من الان میخوام وارد هر بروکزی میشم برای ثبث نان فیلتره متاتریدر هم فیلتر هستش متاسفانه. کار نمیکنه.
   آیا پیشنهادی دارید. ممنون

   2

   1. سلام دوست گرامی،
    متاسفانه این مشکل رو ما هم داریم. اگر قصد فعالیت جدی در این بازار رو دارید مجبور هستید از V P N استفاده کنید. البته نیازی به آی پی ثابت نیست.

    2

   1. سلام دوست گرامی،
    مقاله بررسی این بروکر در حال آماده سازی هست و ظرف 2-3 روز آینده روی سایت قرار می گیره. سعی کردیم در مقاله توضیح جامعی در مورد این بروکر بدیم.
    اما به طور خلاصه بروکر بدی نیست اما جزو تاپ های ایران محسوب نمیشه.

    3

  5. سلام،میشه در مورد کمیسیون بروکر ها توضیح بدین ک به چ صورت و چقدر باید پرداخت شود؟

   3

   1. سلام دوست گرامی،
    بروکرها گاهی فقط اسپرد می گیرند که خوب اختلاف بین خرید و فروش هست. گاهی در بعضی حساب ها که معمولا اسپردهای خیلی پایینی دارند مقداری کمی هم کمیسیون دریافت می کنند که در بروکرهای مختلف با هم متفاوت هست. در حساب استاندارد و پرمیوم ارانته کمیسیون دریافت نمیشه.

    3

   1. سلام دوست گرامی،
    ارانته در حساب هاش ECN هست و مدعی هستند که معاملات رو مستقیما به تامین کننده نقدینگی متصل می کنند.

    7

  6. سلام آقای حسینی … من نیوز ترید هستم ایا ارانته مناسب هست؟؟ اسلیپیج در ارانته چطور هست؟ و سوال دیگه آیا برای مبالغ سنگین با توجه به سابقه کم فعالیتش میشه اطمینان داشت؟ ممنون

   3

   1. سلام دوست گرامی،
    ارانته هم مثل تمام بروکر در نوسانات شدید اسلیپیج داره و اصولا این جزو ذات بازار هست و کاریش نمیشه کرد. ما تا صد هزار دلار رو بدون مشکل با ارانته کار می کنیم.

    4

  7. سلام من رفتم تو سایت ارانته تو قسمت مدارک قانونی و قسمت Order execution policy وقتی که داشتم میخوندم دیدم یه جا نوشته که :
   The Client may modify an order before it is executed. The Client has no right to change or remove Stop Loss, Take Profit and Pending Orders if the price has reached the level of the order execution.
   الان یه سوالی برام پیش اومده ، یعنی بعد از این که یه سفارش باز کنیم و یه Tp و Sl براش ست کنیم ، دیگه نمیشه تی پی و استاپ رو جا به جا کرد و تغییر داد ؟؟؟!!! اینجوری که خیلی بده !

   2

   1. سلام دوست گرامی،
    خیر درست متوجه نشدید. منظور اینه که زمانی که قیمت به نرخی که شما برای سفارشتون مشخص کردید رسید حالا چه سفارش خرید یا فروش یا SL و TP باشه دیگه امکان تغییرش وجود نداره و خوب طبیعی هم هست چون سفارش شما اجرا شده. حد سود و حد ضرر معامله رو تا زمانی که قیمت بهشون نرسیده رو که می تونید تغییر بدید.

    5

  8. سلام من میخوام روی شاخص داوجونز اسکالپ انجام بدم و نیاز به یک بروکر مناسب با سرعت بالا و اسپرد مناسب دارم ممنون میشم یک بروکر مناسب بهم معرفی کنید

   3

  9. سلام
   من برای اولین تجربه در فارکس بروکر ارانته رو انتخاب کردم قبل از این در صرافی رمزارزها معاملات اسکالپر رو انجام می دادم
   موردی که زد تو ذوقم این بود چند بار قیمت به tp خورد اما معامله بسته نشد و ضرر کردم و چند بار قیمت به sl نرسیده بود اما حد ضرر من رو زد از ترس این مورد گاهی اوقات که tp رو نمیزنه خودم دستی close order رو می زنم که اونم هر قیمتی برای خودش میزنه
   اینم بگم نوسان زیاد نبود که باعث این اتفاق باشه
   در صورتی که در صرافی اصلا به این شکل نبود مگر اینکه نوسان زیادی باشه که حد ضرر رو نزنه

   4

   1. سلام دوست گرامی،
    ببینید یک موردی که باعث اشتباه دوستان تازه وارد به بازار فارکس هست و خیلی هم شایع هست اینه که به قیمت Bid و Ask توجه نمی کنند. قیمت bid نرخی است که معاملات فروش روی اون انجام میشه و قیمت Ask نرخی است که معاملات خرید در اون انجام میشه. نرخی که روی نمودار می بینید قیمت Bid هست. به همین دلیل زمانی که معامله شما فروش هست و حد ضرر و حد سود شما نوعی معامله خرید هستند دچار اشتباه میشید.
    کافیه روی نمودار راست کلیک کنید و گزینه properties رو انتخاب کنید و بعد از تب common گزینه show ask line رو تیک بزنید. اینطوری بهتر متوجه میشید.
    به نظر نمیاد تخلفی از سمت بروکر ارانته شکل گرفته باشه.

    11

  10. سلام
   بله بنده هم واقعا منکرریسک بازارفارکس نشدم که خیلی طبیعیه که علاوه بردانش ومهارت کافی نیازبه تجربه هم داره که قطعا درطول زمان بدست میاد.
   اما نمیتونیم بگیم تمام این شکایتهایی که حتی ازبروکرهای مطرح بازارایران وجود داره متوجه اشتباه تریدر هستش وهمشو به حساب این بزاریم که نبایددرزمان خبر تریدکرد ویا بروکرها حدضرر وسودروگارانتی نمی کنن.
   فرضا بنده تجربه ای که درآلپاری داشتم (حتی درزمان وروزکاملا ایده ال وآرام وبدون خبر خاص)زمانی که شما پوزیشن بازدارید ودرسود هستیدوقصد خروج داریدبه شما پیغام میده که آیا واقعا قصد خروج دارید!!!؟جالب اینجاست که شما بعد ازچندبارتقلا موفق به خروج میشید یعنی عملا قسمتی ازسود شما ازدست میره ویااگه اسکالپرباشیدبراحتی معامله درسودتون باضرربسته میشه.
   خوب این قضیه به کرات برای من اتفاق افتاد اگه این موضوع اسمش اجحاف به معامله گرنیست پس واقعا چیه؟؟؟

   3

   1. سلام دوست گرامی،
    ما هم نخواستیم بروکرها رو تبرئه کنیم. فقط خواستیم بگیم این مشکلات مخصوص بروکرهایی که با ایران کار می کنند نیست و در تمام بروکرهای دنیا کم و بیش وجود داره. فکر نکنید بروکرهای دیگه تافته جدا بافته هستند.

    4

  11. سلام
   قبل ازاینکه مطلب خودم رو بگم خواستم یادآوری کنم که طرف صحبتم صرفا بروکرخاصی نیست بلکه منظورم همه بروکرهایی هستند که درحال حاضر به ایرانیان خدمات میدن(تعداد نظرات رودراین صفحه بیشتردیدم ترجیح دادم اینجا عنوان کنم).
   اما اصل قضیه برمیگرده به آماری که یکی ازهمین بروکرها ازفعالیت کاربران ایرانی درسال2021داده :
   (72.64درصدضررده)***(23.33درصدنه سودده ونه ضررده)***(تنها4.03درصد سودده)بوده اندودامنه این آمار(%3-تا%3+)موجودی حسابهای کاربران ایرانی است.
   حالا سوال اینجاست که واقعا تریدرهای خارجی هم که دربروکرهای مطرح دنیا فعالیت دارندیه همچین وضعیتی دارند”خوب قطعا اینجوری نیست وگرنه باید قیدفعالیت درفارکس رومیزدن چون این آمارهیچ توجیهی برای یک فعالیت اقتصادی نداره.
   پس واقعا مشکل کجاست!؟یعنی ممکنه مشکل ازتریدرهای ایرانی باشه که بازهم قطعا نه”درسته که متاسفانه درایران بدلیل فقرفضای آموزشی ممکنه ایرانی ها درپروژه های عملیاتی مقداری ضعیف باشند اما همونطوری که هممون میدونیم ازلحاظ تحلیل براساس موضوعات نظری وضعیتمون خوبه.
   شایدکمی بدبینانه دارم به موضوع نگاه می کنم اما جالب اینجاست که بروکری که این آمارروداده “پیشبینی کرده که این جامعه آماری برای سایر کاربران ایرانی که دربروکرهای دیگه هم فعال هستن بصورت کم وبیش وجود داره!!!؟
   به نظرمن دراینجای ماجرا دیگه نوک پیکان به سمت بروکرهای حال حاضر دربازارایران هستش که متاسفانه باسوءاستفاده ازموضوع عدم دسترسی ایرانیان به بازارنقدینگی واقعی فارکس درحق تریدرهای ایرانی اجحاف می کنند.
   شاید من اشتباه میکنم اما خیلی دوست دارم که نظرجناب حسینی وسایردوستان هم در این مورد بدونم….
   باآرزوی روزهای بهتر برای تمام ایرانیان.

   8

   1. سلام دوست گرامی،
    متاسفانه تحلیلتون یکمقدار اشتباه هست. این آمار با درصد اختلاف کمی در بروکرهای خارجی هم همین اعداد هست. به عنوان مثال بروکر fxpro در سردر سایتش زده که 79.27% از معامله گران خورد در این بروکر ضرر می کنند. همونطور که می بینید حتی از اون 72.64 درصد کاربران ایرانی هم بیشتر هست. نکته جالب اینجاست که این میزان از ضرردهی با لوریج 1:30 تا نهایتا 1:100 هست و لوریج بیشتر از این در بروکرهای با رگوله های معتبر ارائه نمیشه. تصور اینکه بروکرها باعث ضرردهی تریدرها هستند اشتباه هست و اکثرا توجیهی برای ضررهاشون هست.
    ذات این بازار طوری هست که ریسک بسیار بالایی داره و زمانی که با دانش کافی و دیسیپلین مناسب کار نکنید بدون شک تهش ضرر هست.

    8

  12. جناب حسینی در مورد تجربتون از برداشت ریالی بفرمایید..من چون 15 هزار دلار ریختم حسابم..الان صدهزار دلار سود دارم..میترسم برداشت بزنم..چرا؟ چون واریز ریالی از صرافی Irpay داشتم..باید برداشت ریالی بکنم ..حالا با توجه به غیر قانونی بودن فارکس ..میترسم تو بانک گیر بدن که نزدیک چهار میلیارد ازم بگیرن …جدیدا هم که قانون پول شویی برای افراد سقف تراکنش تعیین کردند که مثلا بالای دو میلیارد سالانه باید توضیح بدین ! حالا من استیتمنت حسابم رو براشون ببرم..فکر کنم مشکل ساز بشه..بروکر ارانته انصافا کارشون درست اما آیا میان پول برام به صورت تتر واریز کنند؟ چون همیشه میگن چون ریالی زدین..باید ریالی برداشت کنین..لطفا تجربتون و راه کار مفصل بفرمایید . من رو از نگرانی در بیارین ..با تشکر

   4

   1. سلام دوست گرامی،
    خود بروکرها قانونشون این هست که به هر روشی که شارژ کردید به همون روش باید برداشت انجام بدید. اما در مورد برداشت ریالی تا حالا ما به مشکلی برنخوردیم. یعنی در مورد منشا پول کسی مدرکی نمیخواد تهش اینه که اگر تراکنش حسابهاتون خیلی بالا باشه ممکنه مشمول مالیات بشید.
    با خود صرافی IrPay اگر مذاکره کنید احتمالا می تونند ریالتون رو تبدیل به تتر کنند. البته طبیعی هست که چون قیمت متفاوت هست مجبور بشید کارمزد تبدیلش رو بدید.
    درکل نگذارید اینجور افکار لذت سود کردنتون رو خراب کنه و خدای نکرده باعث به هم ریختن تمرکز و ضررتون بشه.
    حتما بخشی از سودتون رو خارج کنید.

    10

    1. بله..اتفاقا قبل اینکه پاسخ شما رو بخونم..از مشاور مالی مشورت گرفتم..ایشون هم به من گفت که هیچ بخش نامه دال بر اینکه درآمد حاصل از فارکس غیر قانونی وجود نداره و مشکلی نیست..و نهایت اداره مالیات گیر بده که باید مالیات بدیم که مشکلی نیست..تایید شما هم دیگه خیال من راحت کرد.. من واقعا سپاس گزارم از شما به خاطر این سایت عالی و در اختیار گذاشتن تجربیات گرانبهای شما.

     3

   2. سلام دوست عزیز
    شما میتونید یه حساب دیگه ای باز کنید و با تتر یکبار واریز و برداشت کنید و بعد از اون حساب 100هزارتاییتون انتقال داخلی بدید به این حساب جدیدی که تازه باز کردید و در اونجا میتونید کل مبلغ 100 هزار تا رو یکجا از طریق تتر برداشت بزنید.البته به پشتیبانی چیزی نگید که حساس شود ولی من این کارو کردم.

    4

  13. سلام روز بخیر
   من برای تست در این بروکر وارد شدم یه حساب 100 دلاری باز کردم. ولی امکان معامله برای بنده وجود نداره. بعد از تعیین سفارش و تایید نهایی، پیام عدم فعال بودن میاد! Trade is Disabled

   کسی تجربه این مدلی داره؟
   مشکل از کجاست؟

   5

   1. سلام دوست گرامی،
    اگر مدارک احراز هویت رو برای بروکر ارسال کردید بهتره با پشتیبان فارسی زبان خود بروکر مشکلتون رو مطرج کنید. ممکن هست نوع حسابی که باز کردید به واریز اولیه بیشتری برای فعال شدن نیاز داشته باشه.

    3

  14. سلام
   درآرانته مدتی است که درحساب Real براحتی کانکت میشم .ولی درحساب دمو(حتی باوجود حساب جدید)امکان اتصال وجود ندارد
   لطفا دوستانی که براشون مقدوره این مورد رو تست کنند وببینند که اونا هم این مشکل رودارند یانه!!!؟

   4

   1. سلام دوست گرامی،
    بعد از مشکلات اینترنت که اخیرا بوجود اومد ارانته برای حساب های واقعی سرور جدید ارائه داد اما برای حساب های دمو نه متاسفانه. فعلا مجبوریم از تغییر آی پی استفاده کنید.

    6

    1. ممنون ازتوضیح شما
     من درابتدای این مشکل باپشتیبان آرانته صحبت کردم .متاسفانه بالحن طلبکارانه ای گفتند که ازدست ما این موضوع خارجه ومربوط به اینترنت هستش.
     اما براحتی میتونستن مثل شما که لطف کردین توضیح موردوراه حل روارایه بدنند.واقعا ازروابط عمومی پشتیبان آرانته باسابقه ای که من ازشون سراغ داشتم; طفره رفتن ازپاسخ منطقی بعید بود!!!؟

     5

  15. سلام وقت به خیر یه پیشنهادی داشتم جهت بررسی بهتر بروکرها 
   به نظر من وقتی شما در هر بروکری ثبت نام میکنید و می خواید اونو بررسی کنید، به اون بروکر نگید که مدیر فلان سایت هستید، چون اونا وقتی بدونن شما کسی هستی که تریبون داری، احتمالا به اکانت شما ضربه ای نمیزنن و به عنوان مثال پولتون رو حتما واریز میکنن تا نیاین توی سایتتون ازشون بد بگین. 
   با یه اکانت معمولی اون بروکر رو بررسی کنید تا بروکرها هر غلطی کردن دستتون بیاد. 
   وقتی شما بگی مدیر سایت هستم اونم با خودش میگه که بهتره هوای اکانت اینو داشته باشم تا مبادا بره پشت سرم چیز بدی بگه!
   یه ایمیلی چیزی هم واسه پشتیبانی سایتتون بذارید هرچی تو منوهای سایت گشتم چیزی ندیدم! مجبور شدم توی کامنت حرفم رو بگم!

   7

   1. سلام دوست گرامی،
    تقریبا تمام تست و بررسی های ما روی بروکرها به صورت ناشناس انجام میشه. حتی در خیلی بروکرها سالها قبل از اینکه این سایت رو ایجاد کنیم افتتاح حساب کردیم. حتی در بعضی مواقع چون حساب ما سود ده بوده این امکان وجود داره که روی حساب ما محدودیت هایی قرار داده باشند که روی حساب های معمولی نباشه. از این بابت جای نگرانی نیست.
    همین کامنت مقالات راه ارتباطی خوبی هست بین ما و کاربران گرامی سایتمون.

    12

  16. سلام وقتتون بخیر

   لطفا جناب حسینی بروکر ingot رو هم بررسی بفرمایید؟
   ببخشید یه سوال دیگه به بروکر ارانته حداکثر تا چه مبلغی میشه اعتماد کرد که بدون مشکل برداشت بزنیم؟

   7

   1. سلام وقت بخیر،
    بله بروکر اینگات هم در برنامه مون هست و امیدواریم به زودی بررسیش آماده بشه.
    ما شخصا تا 100 هزار دلار بدون مشکل با ارانته کار می کنیم.

    9

  17. سلام وقت بخیر اقا سعید خیلی ممنون که جواب بچه ها رو میدی , منم یه سوال داشتم اقا سعید دیدی تو تریدینگ ویو یا صرافی ها چارت رو از حالت اتو درمیاری و هر چقدر ک بخوایی از نظر طول و عرض حتی جمعش میکنی ؟؟ یعنی رو قیمت اسکرول میکنی موس رو قدی بزرگ میکن و روی صفحه این کا رو کنی جمع میکنه یا باز میکنه ؟؟ چرا متا تریدر اینطوری نیست یا من بلد نیستم ؟؟ اون دوتا گزینه رو هم بالا که عکس موس و کندل هست رو خاموش و روشن میکنم ولی صفحه درست نمیشه مخصوصا جاهایی که کندل های بزرگ داریم اصلا نمیتونی مثل صرافی اندازه رو تنظیم کنی و خیلی چیزا رو نمیبینی و ضرر میدی !!! میشه راهنمایی کنید متاتردر 5 هست

   10

   1. سلام دوست گرامی،
    خواهش می کنم ولی کاش سوالاتتون رو در جای مناسبش بپرسید.
    شما کافیه روی محور قیمت و زمان کلیک و نگه دارید و به بالا یا پیین، چپ یا راست بکشید کاری که می خواید انجام میشه.

    8

    1. سلام و قت بخیر اقا سعید اول اینکه ببخشید من نمیدونم جای مناسب کجاست به خدا !!! و بعد اینکه بزرگوار این رو میدونستم شما دیدید که از حالت auto که دربیارید حتی اریب هم حررکت میکنه با کلیک ونگه داشتن روی صفحه تریدینگ وییو !!

     7

     1. سلام دوست گرامی،
      والا بعید می دونم غیر از این موردی که گفته شد متاتریدر قابلیت مشابهی داشته باشه. تا الان همین قابلیت متاتریدر تمام نیازهای مارو برطرف کرده.
      جای مناسب سوال شما هم مقاله آموزش متاتریدر 4 بود 🙂

      8

  18. سلام من تقریبا 1 ساله با پیشنهاد شما دارم با ارانته کار میکنم ولی جدیدا قطع سرور زیاد توش پیش میاد نمیدونم فقط مشکل منه یا بقیه هم به این مورد برخوردن.مورد دیگه حساب کپی ترید ارانته کار کردید؟با همون نسبت پول اصلی معاملات توش انجام میشه؟
   با تشکر

   10

   1. سلام دوست عزیز

    منم دقیقا مشکل شما رو دارم چندین بار به پشتیبانی گفتم گفتند مشکل از اینترنت شماست و سرور های بروکر مشکل نداره این پاسخ بروکر است.

    جناب حسینی میشه نظرتون رو بگید؟؟؟

    جناب حسینی ببخشید به سوال دیکه : بهنرین بونوس سال نو میلادی رو کدوم بروکر میده؟؟؟

    10

    1. سلام دوست گرامی،
     در جواب آقا نیما گفتم که برای حل مشکل سرور باید چکار کنید.
     هنوز بونس های سال جدید میلادی کامل اعلام نشدند. باید منتظر موند.

     9

   2. سلام دوست گرامی،
    متاسفانه مشکل از اینترنت کشور و شرایط فعلیمون هست. بروکر ارانته دوتا آی پی جدید سرور ارائه داده برای دوستانی که بدون V P N میخوان استفاده کنند. پیشنهاد می کنیم اگر مشکل دارید از این دوتا آی پی استفاده کنید.
    37.32.12.212:444 MT4
    37.32.12.212:445 MT5
    البته اینا برای متاتریدر تحت ویندوز قابل استفاده هستند. کافی به جای سرور این اعداد رو وارد کنید.

    10

  19. سلام جناب حسینی من می خواستم یه عکس واستون از مراحل ثبت نام بروکر ارانته براتون ارسال کنم آدرس ایمیلتون رو لطف کنید

   14

  20. سلام و وقت بخیر
   سپاس از اطلاع رسانی خوبتون
   1- آیا اگر از طریق کد معرف شما زیر مجموعه شده و ثبت نام کنیم شامل ربیت کش بک نیز می شویم اگر بله ممکن است میزان آن را بفرمایید .
   2- ظاهرا کارگزاری پرداخت مستقیم از طریق تلگرام(نماینده داخلی) را نیز انجام می دهد. ایا شما تایید می فرمایید و اینکه کدام روش سهل تر و سریع تر و البته مطمئن تر است مستقیم یا irpay .
   ممنون

   14

   1. سلام دوست گرامی،
    1- خیر متاسفانه ریبیت کش بک نداریم.
    2- بله درسته دارند ولی خوب چون درگاه بانکی و سایت ندارند و از طریق تلگرام هست یک مقدار روال کار سخت میشه و الا تایید هستند. مزیت IrPay این هست که سایت دارند و قیمت لحظه در سایتشون مشخصه و می تونید آنلاین هم پرداخت کنید.

    16

   1. سلام دوست گرامی،
    مگر میشه بروکر باشه و eurusd رو ارائه نده. اون چندتا نمادی که توی ویدیو گفتیم غیر قابل معامله برای تبادلات داخلی خود ارانته استفاده میشه. نمادهای فارکسی که قابل ترید هستند از جمله eurusd بسته به نوع حسابتون دارای یک پسوند هستند. مثلا EURUSD.x

    12

  21. سلام.لطفا اطلاع رسانی غلط نفرمایید.من فقط رو یورو دلار کار میکنم تو حسابecnلایت فارکس.دقیقا هر لات سه و نیم دلاره.لطفا اطلاع رسانی غلط نکنید

   14

   1. سلام دوست گرامی،
    ما مستند و بر اساس سایت خود بروکر حرف میزنیم. همین الان مراجعه کنید به این لینک از سایت لایت فارکس برای جفت ارزها اصلی نوشته 10 دلار کمیسیون:
    litefinance.com/trading/account-types/ecn/
    اما با توجه به کامنت شما از پشتیبان بروکر سوال کردیم و گفتند جدیدا کمیسیون روی حساب ECN کاهش داشته و سایت آپدیت نیست. تایید می کنید که این هم ضعف بروکر هست؟!
    کمیسیون های ای سی ان به شکل زیر هستند:
    جفت ارزهای اصلی: 3.5 دلار به ازای هر لات.
    جفت ارزهای کراس: 4.5 دلار به ازای هر لات
    جفت ارزهای فرعی: 5 دلار به ازای هر لات
    فلزات: 5 دلار به ازای هر لات
    نفت: 50 سنت به ازای هر لات
    سهام: 25 سنت به ازای هر لات
    شاخص های سهام: 50 سنت به ازای هر لات
    کمیسیون ارزهای دیجیتال در حساب های ای سی ان به شکل زیر هستش
    100 / 0.12 * قیمت نماد * کانترکت سایز * حجم معامله

    11

  22. دوست عزیز من الان تو لایت فارکسم و زیاد هم چنگی ب دل نمیزنه و طرفداریش نمیکنم ولی یه نکته ک همین الان با جفتشون یه حساب دمو استاندار درست کردم ک اسپرد ها خیلی تو ذوق زد.تقریبا اسپرد ارانته دو برابر لایت فارکسه.دوستان خودتون راحت میتونین مقایسه کنین مثه من اصلا ب حرف اهمیت ندین.من نمیدونم شما چطو اینقدر نوشتین پایین ترین اسپرد رو داره در حالی ک اصلا اینجوری نیس و کاملا اشتباهه

   19

   1. سلام دوست گرامی،
    کاش بین اینکه یک عده با تجربه هستند و دارند علم و تجربه خودشون رو بدون چشم داشت در اختیار افراد قرار میدن و بین اینکه عده ای مغرض هستند و با قصد و نیت سوء مطلب میگن بتونیم تشخیص بدیم.
    برامون خیلی سخته که کسی بخواد ما و سایت ما رو متهم کنه به عدم صداقت و یا دروغگویی 🙁 دوست عزیز خود سایت بروکر لایت فارکس اسپرد حساب کلاسک رو نوشته از 1.8 پیپ شروع میشه. یعنی کمترین حالتش 1.8 پیپ هست در حالی که در حساب استاندارد ارانته 1.0 تا 1.1 پیپ هست! اگر قصد دروغ گفتن نداشتید احتمالا اشتباه کردی و به جای حساب کلاسیک حساب ECN لایت فارکس رو چک کردید باید حواستون باشه که 10 دلار کمیسیون در جفت ارزهای اصلی میگیره. لطفا بیشتر دقت کنید

    21

   2. داداش اسپرد ارانته پایین تر..به خصوص حسابهای vip و tailor made هم اسپرد کمتر ..هم کمیسیون//مثلا یورو دلار در tailor made از صفر تا 0.3 پیپ متغییر..و در بسیاری از زمانها روی صفر..در حساب vip از 0.4 تا 0.8 متغییر// کمیسیون هم 2 دلار در هر لات در tailor made و 3 دلار در لات در vip//شخصا اسکالپ میکنم و راضیم . بعد سه ماه یه جمع بندی اینجا میگم خدمت شما عزیزان .

    13

  23. سلام .وقت بخیر
   من خودم مدتی است درآرانته فعالیت دارم .اما انصافا موردی مبنی برتخلف ندیدم ولی ادعایی که بعضی ازدوستان دارند بلاخره آدم رومردد میکنه.ازمدیر سایت تقاضا میکنم که مخاطبین خودتون رو دراین مورد راهنمایی کنید تااگراحیانا سوتفاهمی وجود داردبرطرف شودویااگرموردی هم وجوددارد.لطفا اطلاع رسانی کنید.
   متشکرم

   17

  24. سلام جناب حسینی
   اول باید از وب سایت کامل شما و اطلاعات جامعی که در اختیار کاربرها قرار میدید تشکر کنم. مدتی هست که با ارانته کار میکنم و با توجه به کیفیت خدماتشون راضی هستم. هر زمان سوالی داشتم با حوصله جواب دادن و چند مورد که تا به حال نمیدونستم اطلاعات خوبی دادند. یکی از بزرگترین خوبی های ارانته برای من که هج میکنم این هست که هج مارجین ارانته صفر هست که خیلی کمک بزرگی هست. با توجه به تجربه شما آیا بروکر دیگری هست که این امتیاز را داشته باشه؟ چون چند تای دیگری که امتحان کردم نداشتند. ممنون میشم که پاسخ بدید

   19

   1. سلام دوست گرامی،
    احتمال اینکه بروکر دیگه باشه زیاد هست ولی متاسفانه الان حضور ذهن ندارم. ببخشید.

    18

  25. سلام
   خسته نباشید
   آقا من در ارانته حساب اسلامی دارم،بروکر گفته اگر ببینیم دارین از حساب اسلامی سواستفاده می‌کنید،حسابتون رو می‌بندیم.
   سواستفاده رو هم گفتن مثلا باز کردن پوزیشن کوچک فقط در زمان rollover شدن نمادها.
   من اکثر پوزیشن‌هایی که میگیرم بهش سوآپ میخوره،مثلا از ساعا ۱۰ شب تا ۳یا۴ صبح طول میکشه.الان این سواستفاده محسوب میشه؟ خیلی ممنون

   16

   1. سلام دوست گرامی،
    خیر این سوء استفاده نیست. اصولا کسی که داره سوء استفاده می کنه خودش متوجه هست که داره چیکار می کنه 😉

    19

  26. سلام خدمت دوستان ومدیرسایت
   من مدتی است که درآرانته فعالیت میکنم اما موردی که مبنی تقلب باشه شخصا مشاهده نکردم
   اماسرعت پایین وقطعی های مکرر سرورآرانته روتایید میکنم
   منتهی صحبتهاوادعاهایی که بعضی ازدوستان دارندرومبنی براستفاده بروکرازاین مطلب بابت سواستفاده ازتریدرهاراشخصا تایید میکنید؟!
   تقاضا دارم که اطلاع رسانی کنید تامطلب برای همه دوستانی که کاربر این بروکر وازطرفی مخاطبین شما هستندروشن شود.
   ممنون وموفق باشید.

   23

   1. سلام دوست گرامی،
    خوشبختانه چنین چیزی تایید شده نیست. فقط یک نفر چنین ادعایی رو کرده و در تمام سایت ها این رو کامنت کرده. ما از ایشون مدرک خواستیم که تا الان هیچ مدرکی به ما ارائه ندادند. در مقابل بروکر ارانته مدارکی در اختیار ما قرار داده که نشان دهنده کذب ادعای ایشون هست.
    متاسفانه به دلیل شرایط نا مناسب اینترنت ایران اکثر قطعی ها و کندی ها از سمت خودمون هست.

    19

    1. سلام بنده زیر مجموعه شما هستم چند بار هم به شما در مورد این قصییه گفتم اصلا اعتنا نکردید من مدارک دارم همون حذف کندل ها در تاریخی که …

     18

     1. سلام دوست گرامی،
      ازتون خواسته بودیم که بدون ارسال مدارک دیگه کامنت نگذارید ولی این کار رو کردید. متاسفانه از نوع بیان مشکلاتتون مشخص هست اصلا اطلاعات فنی کافی ندارید. در اکثر موارد شما نیاز به هیچ اسکرین شاتی ندارید چون خود متاتریدر چیزی داره به اسم لاگ فایل که تمام اتفاقاتی که روی حسابتون افتاده رو ثبت می کنه و بروکر دسترسی به اون نداره. با استفاده از اون لاگ فایل و با مدارک دیگه ای که دارید می تونید ادعاتون رو اثبات کنید. مدارکتون رو به ایمیل زیر ارسال کنید:
      support@irtrader.net

      18

  27. ببخشید
   فعالیت زیر IB دیگران،خطرناک است؟
   اصلا نمیدونم منظورم خودمم چیه!
   فقط ذهنمو مشغول کرده.
   در ضمن با توجه به حساس شدن اداره مالیات روی تمام حساب‌های بانکی،چگونه پولامونو نقد کنیم که دچار پولشویی هم نشیم؟

   19

   1. سلام دوست گرامی،
    خیر اصلا در شرایط معاملاتی شما تغییری ایجاد نمیشه.
    در خصوص مالیات خیلی جای نگرانی نیست چون فقط گردش حسابهای بالای چند میلیارد چک میشه. تا الان اینطوری بوده. زمانی که به این عدد رسیدید می تونید از کریپتوها مثل تتر و بیتکوین استفاده کنید.

    17

  28. جناب اقای حسینی لطفا تبلیغ بروکر ارانته رو قطع کنید این بروکر متقلب و کلاهبردار هست چه لذتی دارید وقتی میبینید در روز روشن از یک تریدر ایرانی دزدی میکنه شما هم شریک جرم بروکر ارانته هستید چون در فصای مجازی این بروکر دزد و شیاد را معرفی کردید از شما خواهش میکنم تبلیع این بروکر حقه باز رو نکنید چند تومان چند میلیون پورسانت ارزش نداره و قطعا تاوان داره شما حتی به خودت اجازه ندادی از من مستند بخواهی چون میدونی بروکر محکوم میشه این اخطار رو محترمانه دادم خدمتتون در صورتی که اسم بروکر ارانته رو از سایت برندارید مسمول مانور متقلبانه و همکار بروکر دزد و بدنام ارانته خواهید بود کسی که لینک بروکر برای کسب درامد در گوگل میگذارد باید جوابگو باشه تا صبح شنبه منتظر پاسخ شما هستم این کار رو میکنم تا این بروکر دزد در ایران جایی نداشته باشد

   16

  29. سلام دوست گرامی،
   خود بروکر ادعا میکنه ECN هست و خیلی هم این موضوع از سمت ما قابل اثبات نیست. هرچند که مارکت میکر بودن هم عیبی نداره اگر بروکر صادق باشه.
   به زودی یک سلسله مقالات در مورد سیستم کار بروکرها روی سایت قرار خواهیم داد که به طور جامع این موضوع رو بررسی می کنه.

   15

  30. عرض ادب و خسته نباشید.

   آقای حسینی در یک سایتی دیدم شخصی ادعایی داشت در مورد بروکرها مثلا همین ارانته یا امارکتس …که اگه معامله گر حرفه ای و سودده باشه ..روش حساس میشن و ممکن حین معامله ای که مثلا تو سود بالاست ..اختلال ایجاد کنند و سرعت متاتریدر رو پایین بیارن و باعث بشه معامله گر نتونه معامله رو تو سود بالا ببنده..مثلا طرف ادعا داشت که تو سود 1200 دلاری بوده اما با اختلال در متاتریدر .. به موقع پوزیشن رو نبسته و سودش کم شده..آیا صحت داره؟ شما تجربه بالایی دارین و مصلما پوزیشن های سنگین باز میکنید و سودهای بالای هزار دلار در هر معامله رو تجربه کردین..آیا چنین رفتاری رو در این بروکر یا دیگر بروکر ها مشاهده کردین؟

   20

   1. سلام جناب حسینی مطلبی رو که این دوستمون عنوان کردند مربوط به حساب من هست پیرو صحبت شما در تایم خبر نبوده اتفاقا من از طریق لینک شما در بروکر ارانته ثبتنام کردم ولی بروکر ارانته چون خودش مثل همه بروکرهای که با ایران کار میکنن طرف حساب تریدر هیت تاب ضرر بالای هزار دلار رو نداره حساب من رو سه روز متوالی وقتی در سود بود در تایم امریکا محدود کردند روز اول فکر کردم مشکل از نت ایرانه ولی روزهای بعد با داده موبایل با دو تا مودم اینترت تلفن ثابت تست کردم دقیقا همان شروع تایم امریکا تا ساعت ۲۰ این مشکلات به وجود میارن عای الخصوص زمانی که تریدر تو سود باشه براگ محرز شده که با دستکاری پینگ یا روش هایی که خودشون بهتر میدونن تریدر رو مارک و محدود میشه بسم الله اگر پیگیری میخواهید بکنید ایمیل من رو دارید این کارشون عمدیه بلاشک چون من همزمان با یک حساب دیگر در همین بروکر مقایسه کردم حسابی که ضرر داشت قطعی نداشته ولی حسابی که تو سود بود مشکل پینگ یا محدودیت براش درست کردن

    18

   2. سلام جناب حسینی مطلبی رو که این دوستمون عنوان کردند مربوط به حساب من هست کلاه برداری بروکر ارانته محرز هست اگر تریدری باسی که هر روز سود کنی و برداشت بالای ۱۰۰۰ دلار بزنی مارک میشی و در اسرع وقت سر بزنگاه ضرریت میکنن من از لینک شما ثبتنام کردم چرا الان پاسخگوی کلاهبرداری بروکر ارانته نیستید ایا منافعتون به خطر میوفته بروکر ارانته یه روز متوالی من رو محدود کرده و سرعت درخواست های من رو با دستکاری پینگ محدود و کند کرده چرا شما همه دوستان تریدر رو که به امید سود کردن به بازار فارکی می ایند رو به طرف بروکر کلاهبردار ارانته سوق میدهید تا بدبختشون کنند اقا ارانته دزده با سند و مدرک هم خواستی اسکرین شات دارم که چطور دسترسی تریدر رو به ثبت سفارشات و بستن پوزیشن ها محدود میکنند الان هم شما اینجا من رو محدود کردید که کامنت نذارم تا مبادا منافع بعضی ها خدشه دار نشه

    14

    1. سید جان ..من شخصا دوستانی دارم که تو ارانته حساب بالای صد هزار دلار دارند و الان شش ماهه چنین چیزی ندیدند..حتی 50 لات پوزیشن گرفتند و تو تایم فریم پانزده دقیقه سود هشت هزار دلاری….نزدک و طلا معامله میکنه..حالا مدارک رو ارسال کنید در ضمن شما خیلی کلی صحبت میکنید ! اینکه میگین حساب شما محدود میشه یعنی چی؟ یعنی مثلا تو سود هستین و نمیتونید پوزیشن رو ببندید؟ یا اینکه مثلا قطع میشه؟ چ مدت قطع میشه..یه دقیقه پنج دقیقه؟ بعدش بالاخره وصل میشه که؟ یا اشاره به کند شدن درست تو پیک ساعت نیویورک یعنی 6 تا 8 شب کردین..سفارش که میزارین اسلپپج دارین در حد چند پیپ ؟ یا اینکه سفارشتون اصلا انجام نمیشه؟ یا اگه پوزیشن باز دارین خب ببندید با سود و تو تایم دیگه باز کنین…لطفا مدارک بدین به آقای حسینی ایشون منصفانه مارو در جریان میزارن.

     17

     1. سلام پیام جان جناب حسینی که قابل ندیدند جواب زیر مجموعه هاشون رو بدن الان چک کردم متوجه شدم که زیر مجموعه ایشون هستم سه روز متوالی بعد از اینکه حساب من سوده بوده اینکار رو انجام دادند شما مراقب باشید و از هر حرکتی که انجام میدید بای استاپ سل استاپ قبل از فعال سدن اسکرین بگیرید …اما بشنوید از جدیدترین دسته گل این بروکر(ارانته) در تاریخ دو سپتامبر ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه یک بای استاپ ۵ لاتی طلا در نرخ ۱۷۰۸.۸۸ داشتم با حد سود ۱۷۱۳ و حد ضرر ۱۷۰۶ در ساعت ذکر شده قیمت تا ۱۷۱۵ رشد داشته ولی بروکر حد سود من رو حذف کرده قیمت برگشت و حد من رو زد حتی همان تاریخ و کندل ها رو از روی چارت در تایم فریم یک دقیقه حذف کردند اگر این اسمش کلاهبرداری نیست بفرمایید چی هست من گناه کردم در ۵ روز ۵۱۰۰ دلار برداشت زدم که با هزار نوع ترفند معاملات و سرمایه من رو خراب کنند چون حستبم سودده بود … کسی که کندل و تاریخ را روی چارت در نسخه موبایل که من باهاش کار میکنم رو پاک میکنه توانایی حذف حد سود من رو هم داره مستندات هم دارم هماهنگ کنید براتون ارسال بشه فقط چارت ارانته در ان تاریخ دستکاری و حذف شده ولی بقیه بروکرها ان تاریخ و ساعت کندل ها موجود هستند والا این حرکت ارانته هنوز در کل دنیا قفله حساب من بالای چندین بار قربانی اسپرد پنهان هم شده، که پیگیری نکردمدر صورت لزوم مستندات ان م موجوده

      11

  31. سلام
   جناب میشه یه بروکر دیگه مثل ارانته که اسپرد پایینی داشته باشه معرفی کنید.من با ارانته کار می‌کنم و خیلی هم راضیم،ولی یه حسی بهم میگه دیر یا زود ارانته با ایران قطع همکاری می‌کنه.یه بروکری دیگه هم زیر سر داشته باشیم بد نیست.

   20

   1. سلام دوست گرامی،
    اتفاقا ما جدیدا این سوال رو از بروکر کردیم و اعلام کردند فعلا احتمال قطع همکاری با ایران وجود نداره. پس با خیال راحت و بدون استرس به معامله بپردازید.

    19

  32. سلام و خسته نباشید

   ی‌ سوال داشتم:
   الان ما تحت رگوله cysec نیستیم اگر مشکلی واسمون پیش بیاد و بریم قبرس دفتر مرکزی، آیا ب مشکل ما رسیدگی میشه؟ یا میگن ب ما هیچ مربوطی نیست شما تحت رگوله FSA هستید باید برید اونجا

   اگر اینطوری باشه پس در اصل ما اصلا با بروکر ارانته طرف نیستیم، اگر ارانته بخاطر دور زدن تحریم ها و خدمات به ایران این کار رو کرده باشه پس طبیعتا قبرس هم باید پاسخگو باشه دیگه درسته؟

   این سوالم رو پاسخ بدید ممنون میشم

   22

   1. سلام دوست گرامی،
    هرچند که بسیاری از خدماتی که الان به ایرانی ها ارائه میشه از دفتر قبرس هست ولی از نظر قانونی دفتر قبرس می تونه پاسخگوی مسائل قانونی نباشه. اما نکته مهمی که باید توجه کنیم اعتبار بروکر هست. اینکه مشتری از بروکری ناراضی باشه به نام کل بروکر نوشته میشه و دیگه گفته نمیشه که مثلا از بروکر با رگوله فلان ناراضی هستند. به همین دلیل بروکرها فارغ از اینکه مشتری تحت چه رگولاتوری قرار داره معمولا خدمات یکسانی بهشون ارائه میدن. داشتن رگولاتوری های معتبر هرچند در عمل ممکنه به درد ما نخوره ولی می تونه اطمینان خاطر باشه.

    21

  33. سلام عرض ادب

   لطفا بفرمایید برای چی بروکر tixee رو بررسی نمیکنید؟
   با توجه به این که در شبکه مجازی مثل اینستاگرام کلی تبلیغ میکنن و مدیر فارسی زبان اون هم بهتر از بروکر ارانته در شبکه های مجازی حضور پیدا میکند و لایو میگیره و پاسخ گو میشود؟

   تشکر جناب حسینی عزیز

   18

   1. سلام دوست گرامی،
    بروکر Tixee هنوز به طور رسمی کار با کاربران ایرانی رو شروع نکرده و چند رو پیش که ما از پشتیبانشون پرسیدیم، گفتند که کاربر ایرانی قبول نمی کنند.
    فعلا بهتر هست که منتظر باشیم. البته تبلیغات زیاد دلیلی بر خوبی یک بروکر نیست. مثلا از نظر اسپردی شرایط خوبی نداره و اسپرداش به نسبت بالا هست.

    22

    1. سلام جناب حسینی

     عرض شود خدمتتون در مورد بروکر tixee . پیج اینستاگرام آموزش فارکس آقای شهاب نوری با یه خانمی لایو زنده گذاشتن که اون خانم مدیر بخش فارسی زبانان بودش و گفت که با ایرانی ها کار میکنند و همینطور برای بروکر ingad ….
     لطفا نظرتون رو بفرمایید.

     یه سوال دیگه برای چی بروکر حوبی مثل ارانته مدیر فارسی زبون اون در شبکه های مجازی یه لایوی برگذار نمیکنه و من کاربر ایرانی مطمئن تر شم از این بروکر.؟؟؟؟

     20

     1. سلام دوست گرامی،
      بله در جریان اون لایو هستیم و میدونیم که احتمالا tixee برنامه داره که کاربر ایرانی رو قبول کنه و ما خودمون هم افتتاح حساب رو برای تست انجام دادیم. ولی مساله یکمقدار شفاف نیست! از طرفی تیم فارسی (یا شاید همین خانوم به تنهایی) دارند فعالیت و تبلیغ می کنند و از طرفی ساپورت بروکر میگه کاربر ایرانی قبول نمی کنیم. کمی تامل کنید حتما ما بیشتر بررسی می کنیم.
      اینکه یک نفری به عنوان نماینده بروکر حالا از پشتیبانی یا بخش های بالاتر و مدیریت بیان با کاربران صحبت کنند و پاسخگو باشند خوبه اما خیلی بیانگر خوب بودن بروکر نیست. قبل از این مدیریت مثلا دلتا اف ایکس چنین کاری رو انجام داده اما می دونیم که بروکر درجه یکی نیست. این به سیاست بازاریابی بروکر بر می گرده.

      26

      1. سلام روزتون بخیر و خسته نباشید
       ۳ سوال داشتم راجع به ارانته:
       ۱- اینکه الان ما تحت رگوله cysec نیستیم درسته ؟ حالا اگر مشکلی برای ما پیش بیاد و به قبرس سفر کنیم آیا دفتر مرکزی ارانته ب ما پاسخگو هست یا درصورت اثبات حرف ما قبول خسارت می‌کنه؟ یا میگه ب ما مربوطی نیست شما رگوله FSA هستید برید همونجا

       ۲- اینکه نمی‌دونم چرا به صرافی irpay حس خوبی ندارم، نه شماره ثابتی داره نه آدرسی نه نماد الکترونیک نه ثبت برای همین میترسم، اگر بخوام به تتر شارژ و برداشت بکنم میشه؟

       ۳- اینکه اگر با irpay شارژ کنم میشه به تتر برداشت کرد یا حتما باید با یک روش واریز و برداشت رو انجام داد

       ۴- اینکه هنوز هم از این بروکر راضی هستید ؟
       ممنون بابت زحمات شما

       20

      2. سلام دوست گرامی،
       1- جواب سوال اولتون رو توی کامنت دیگه ای که ارسال کردید دادیم.
       2- اینکه نماد و آدرس ندارند به این دلیل هست که برای صرافی ها، حتی صرافی های ارز دیجیتال نماد داده نمیشه. اینکه خود بروکر IrPay رو تایید می کنه می تونه اطمینان خاطر باشه براتون. اگر به هر دلیل نخواستید با آی آر پی کار کنید می تونید از تتر استفاده کنید و مشکلی هم نیست.
       3- خیر با هر روشی که شارژ کنید با همون روش می تونید برداشت کنید.
       4- بله ما راضی هستیم و از دوستان دیگه هم شکایت خاصی دریافت نکردیم.

       22

    1. سلام دوست گرامی،
     احتمالا شما در سایت Errante.net ثبت نام کردید. این دوتا دامین هرچند مربوط به یک بروکر هستند ولی با توجه به اینکه در رگولاتوری های متفاوتی ثبت شدند نمیشه با ثبت نام در یکی وارد پنل کاربری سایت دیگه هم شد. با توجه به صحبتهایی که با مسئولین بروکر کردیم و اینکه اعلام کردند آپشن های بیشتری برای کاربران .net در نظر دارند ما لینک به این دامین رو قرار دادیم.

     19

  34. سلام جناب حسینی وقتتون بخیر

   ببخشید سه تا سوال دارم ممنون میشم پاسخ بدید.
   بروکری که من انتخاب کردم و با اون حدود 8 ماه است در حساب دمو کار میکنم بروکر ارانته است.

   سوال اول : برای *سال نو میلادی* چند روز بازار تعطیل است؟
   سوال دوم : آیا از تاریخ انتهای برج 12 *شمسی* تا انتهای برج یک *شمسی* امکان ترید وجود دارد یعنی اسپرد منطقی است و کم هستش مثل الان؟
   سوال سوم : این بروکر ارانته حداکثر تا چه مبلغی قابل اعتماد است؟

   تشکر میکنم از بابت سایت خوبتون امیدوارم صداقت در الویت اول کارتون قرار داشته باشه.خیلی ممنونم

   21

   1. سلام دوست گرامی،
    1- در ایام کریسمس و سال نو میلادی 2 یا 3 روز بیشتر به طور رسمی تعطیل نیست بازار اما یک هفته آخر سال بازار تحت تاثیر هست و اسپردها معمولا بیشتر از حد نرمال هست.
    2- بله تعطیلات سال شمسی هیچ تاثیری در بازار جهانی ندارند. یعنی هم امکان ترید دارید و هم شرایط نرمال هست.
    3- در این مورد خیلی نمیشه عدد و رقم دقیق گفت ولی ارانته تا یک میلیون دلار در هر شکایت بیمه شده. ما شخصا تا صد هزار دلار در ارانته سرمایه میگذاریم.

    24

  35. سلام بی زحمت اگه میشه در این مورد یک تحقیق بکنین اینکه احتمال میدم اسپرد پنهان رو این بروکر داره انجام میده ممکنه من دارم اشتباه میکنم مثلا من با پینگ 200 وقتی سفارشم رو باز میکنم با پینگ 370 سفارش باز میشه و دیرتر از معمول چون اسلیپیج نمیتونه باشه تقریبا یه هفته هست من این مورد رو دارم تو ژورنال متاتریدر دقت میکنم

   27

   1. سلام دوست گرامی،
    لطفا دقیق تر مشکلتون رو توضیح بدید. طبق بررسی های ما و سایر دوستان اهل فن اسپرد مخفی در ارانته دیده نشده.

    24

    1. سلام بی زحمت خودتون هم روز معاملاتی این مورد رو چک کنید 2022.08.05 21:44:58.100 Network authorized on ErranteSC-Live through Access Server 2 (ping: 237.40 ms, build 3320) الان این رو خودتون نگاه کنید پینگ من 237 هست انتظار منم اینه سفارش تو این پینگ انجام بشه یعنی پینگ 237 نه اینکه وقتی سفارش ثبت شد تو ژورنال معاملاتی نگاه میکنم با پینگ 380 ثبت بشه سفارش که خودتون بهتر میدونین طبیعتا هر چقدر بیشتر طول بکشه به خاطر پینگ اسپرد بیشتری حساب میشه حالا اگه موردی هست که من نمیدونم ممنون میشم بگین

     18

     1. سلام دوست گرامی،
      شما یک اشتباه کوچیک دارید اینجا. پینگ شما نشان دهنده کمترین زمان لازم برای این هست که یک پیغام از سیستم شما به سرور بروکر ارسال بشه و برگشت کنه. یعنی فاصله شما با سرور بروکر 237 میلی ثانیه است. شما باید یک مدت زمانی رو هم برای پردازش دستور معاملاتیتون در نظر بگیرید که اگر 237 رو از 380 کم کنیم میشه 143 میلی ثانیه. این زمان خوبی هست و در کمتر بروکری به چنین زمانی برای پردازش سفارش ها می رسید.

      23

   2. دستکاری پینگ شگرد ارانته هست جایی که بروکرشون درضرر باشه بشدت کاربرهایی که در سود هستن محدود میشن جناب حسینی هم بهتر از همه این رو میدونن ولی انگار دوست ندارن واقعا پیگیری کنند و به جواب های مختصر و مفید قناعت میکنند
    من دیروز پیامی گذاشتم بابت انتقاد از ارانته که پینگ رو عمدا دستکاری میکنه مخصوصا در تایم امریکا ولی ادمین چرا این پیام رو تایید نکرده برای من جای سوال هست به هر حال دارم در تمامی کروه های فارکس اطلاع رسانی میکنم فقط اگر در تایم امریکا به قطعی نت یا کاهش نت رسیدید به یاد این شگرد ارانته بیوفتید این بروکر طاقت نون دادن به کسی رو نداره چون یک بروکر خرده پا و درجه دهمی هست

    14

    1. سلام دوست گرامی،
     شما در جای دیگری از سایت ما هم شکایتی از ارانته رو مطرح کردید. اونجا از شما خواستیم که مدارک مربوطه رو برای ما ارسال کنید ، که این کار رو نکردید. چت آنلاین ما از ساعت 10 صبح تا 3 عصر آماده هست که مدارک شما رو دریافت کنه. در مقابل بروکر ارانته با ما تماس گرفتند و مدارکی رو در اختیارمون قرار دادند که نشون میده ادعای شما صحیح نیست.
     با توجه به اینکه جمع زیادی از تریدرهای ارانته از این بروکر راضی هستند و نظراتشون در همین صفحه هم هست یکبار دیگه به شما فرصت می دیم که مدارک مورد نظرتون رو در اختیار ما قرار بدید تا بیطرفانه بررسی کنیم. تا اون زمان لطفا هیچ کامنت دیگه ای ارسال نکنید.

     13

  36. سلام آقای حسینی

   جدیدا بروکر ارانته برای برداشت ریالی از صرافی irpay سقف 5000 دلار برای هر 24 ساعت گذاشته ..من هنوز اقدام به برداشت نکرده اما با توجه به سرمایه بالا و سودهای اخیرم..مثلا اگه بخوام 50000 هزار دلار برداشت کنم..باید 10 روز هر بار پنج هزار دلار بزنم..برای این مشکل راه حلی هست؟ فعلا به پشتیبانی بروکر نگفتم چون تمرکزم روی ترید هست..شما چه راه حلی دارین ؟

   28

   1. سلام دوست گرامی،
    با پشتیبانی سایت IrPay صحبت کنید اگر تایید کنند می تونید مبالغ بیشتر هم برداشت کنید. مشکلی نیست از این بابت.

    26

  37. سلام یه موردی من از wikifx که به صورت تخصصی بروکر ها رو بررسی میکنه در مورد ارانته نگاه کردم و با بقیه بروکرها مقایسه کردم این بود که فول لایسنس متاتریدر رو خریداری نکردن و میتونه باعث نگرانی بشه و به صورت white label ثبت شده بقیه بروکرها خودتون بهتر میدونین لایسنس متاتریدر رو میخرن

   29

   1. سلام..white label چیز بدی نیست..اتفاقا راه کار جدیدی هست که توسط خود کمپانی سازنده متاتریدر و شرکتهای واسط پیشنهاد شده..بدین صورت که شما نیاز نیسا لایسنس برنامه رو خریداری کنی و بعد اجاره سرور متخصص پشتیبانی و کلی کار دیگه ..بلکه با پرداخت هزینه اشتراکی هم میتونی از متاتریدر اختصاصی بنام خود بروکر استفاده بشه و هم خدمات سرور و پشتیبانی با خودشون..و تو هزینه بروکر هم صرفه جویی میشه..اینطوری تو زمان راه اندازیهای اولیه کلی صرفه جویی میشه.. وقتی تو سایت myfxbook میزان حجم معامله این بروکر رو چک کنید..حجم بالایی معامله میشه و به نظر نمیاد بروکر مشکل نقدینگی بابت خرید لایسنس برنامه داشته باشه و صرفا از این راهکار جدید استفاده کرده . این سایت چک کنید تفاوت لایسنس و وایت لیبل مقایسه کرده : https://b2broker.com/products/mt5-white-label

    20

  38. سلام
   خسته نباشید
   آقا میتونید دو سه تا جفت ارز کم ریسک و با قابلیت پیش بینی بالا بهمون معرفی کنید؟
   جفت ارزهایی مثل eur/usd سخته باهاشون کار کردن و ریسک تغییر روند بالایی دارند.این جفت ارزها حتی واسه اندیکاتورهای پولی هم چالشه.
   ممنون

   31

   1. سلام دوست گرامی،
    هرمقدار جفت ارزی حجم معاملات و نقدینگی بالاتری داشته باشه امکان دستکاریش کم تر هست و در نتیجه تکنیکال تر میشه. یورو دلار – پوند دلار و آزی دلار (aud/usd) رو بررسی کنید. معمولا پیشنهاد اینه که روی یک جفت ارز تمرکز کنید تا با حرکاتش بیشتر آشنا بشید. من شخصا پوند دلار رو بیشتر می پسندم. اینم در نظر داشته باشید که اندیکاتورها اصلا ملاک عمل نیستند و نباید به تنهایی استفاده بشند.

    30

   1. سلام دوست گرامی،
    ایکس ام بروکر خوبی بود که متاسفانه دیگه به ایرانی ها خدمات نمیده.

    31

  39. سلام وقت بخیر
   در موردیک مشکل کارگزار ارانته یک ماه پیش مدارک ارسال کردم جوابمو ندادین که مبلغ ۱۳۰دلار بدون اجازه برداشت کردن گفتن هزینه رول اور هستش که دوباره دیروزتاریخ۷.۴.۱۴۰۱دوباره نفت سل زدم کمتر از یک ساعت پوزیشن بستم با ۳۹۵ دلار سود ۲۰۰دلار برداشت کردم ولی بعداز ظهر ۲۲۷دلار بدون اجازه برداشتن احتمالا به بهانه رول اور سوالم اینه اگه بای میزدم و۴۰۰دلار کال میشدم چطور میشد پس میدادن احتمالا نه. فکر کنم باید کوچ کنیم روبو فارکس

   36

   1. سلام دوست گرامی،
    ما همون زمان با بروکر پیگیری کردیم. در ارانته برای معاملات نفت دو نوع نماد وجود داره. یکی برای معاملات اسپات و دیگری برای معاملات فیوچرز. در معاملات فیوچرز و در تایم پایان قرار داد اختلاف دو قرار داد همونطور که در سود یا ضرر شما اضافه شده در یک تراکنش جدا از شما کسر میشه و یا به شما اضافه میشه. در واقع نه سود اضافه ای به شما داده شده و نه ضرر اضافه ای از شما کسر شده. نیازی نیست که از کوچ کنید 🙂 کافی هست به جای نماد نفت فیوچرز نماد نفت کش و نقدی رو معامله کنید تا چنین مشکلی نداشته باشید.
    در قسمت سوالات متداول بروکر ارانته در مورد فیوچرز و نحوه محاسبات اون توضیح داده شده.

    35

  40. سلام و عرض ادب
   یک سوال من رو برای افتتاح حساب مردد کرده
   در همه بروکرها اسلیپیج وجود داره
   برای دوری از خطر اسلیپیج ها
   ایا امکانی در بروکر وجود داره که مثل صرافی های ارز دیجیتال حالت کراس و ایزوله وجود داشته باشه
   که با قرار دادن در حالت ایزوله مارجین ازاد در معرض خطر اسلیپیچ قرار نگیره و کلا حجمی ازش کم نشه و فقط مارجین مربوط به معامله خودش در خطر باشه و نه بیشتر

   35

   1. سلام دوست گرامی،
    تنها راهش اینه که از چند حساب استفاده کنید و به مقداری که میخواید در اون معامله ریسک کنید در حساب موجودی قرار بدید. در بروکرها تنها راه همین هست.

    33

    1. سلام و عرض ادب مجدد
     پیشنهاد شما برای سرمایه 1000 دلاری چی هست
     توی نظرات هم خوندم در صورت غیر فعال بودن یک حساب ماهانه هزینه ای کسر میشه
     فرضا در صورت افتتاح حداقل دو حساب قاعدتا باید ایننجوری باشه که یک حساب غیرفعال باشه و یک حساب جهت ترید فعال

     26

    2. پیشنهاد شما برای سرمایه 1000 دلاری چی هست
     توی نظرات هم خوندم در صورت غیر فعال بودن یک حساب ماهانه هزینه ای کسر میشه
     فرضا در صورت افتتاح حداقل دو حساب قاعدتا باید اینجوری باشه که یک حساب غیرفعال باشه و یک حساب جهت ترید فعال

     30

  41. برام جالبه که در روند بازار هر چی قیمت خودشو میکشید توی سود آسک لاین خودشو شیفت میده پشت بالا ترین سفارش. مگه داریم اینقدر اسپردو . شک کردم که بروکر بات هوشمندی داره. اما برای خوردت استاپها بسیار خوش اشتهاس

   30

   1. سلام دوست گرامی،
    اگر حس می کنید تخلفی داره از سمت بروکر انجام میشه حتما اطلاعات دقیق تر و عکس و فیلمی اگر دارید در اختیار ما بگذارید و حتما پیگیری می کنیم.

    37

  42. سلام و وقت بخیر . لطفا درباره کپی تریدینگ هم در ارانته و هم در آمارکتس یه مقاله مختصر هم که شده بزارین . من میخوام استراتژی خودم رو درست کنم . آیا کلا پیشنهاد میکنید یا نه ؟ اگر توضیحی بدیین و وراهنمایی کنید ممنون میشم . از توضیحاتتون درباره بروکر های مختلف و راهنمایی ها تا بحال بسیار استفاده کردم که ازتون واقعا ممنونم .

   34

   1. سلام دوست گرامی،
    بله پیشنهاد خوبی دادید و مورد استفاده خیلی ها خواهد بود. فقط دقیق تر بفرمایید که الان قصد دارید به عنوان سرمایه گذار از کپی تریدنگ و حساب های PAMM استفاده کنید و یا اینکه مایلید به عنوان سیگنال دهند و مدیر حساب پم فعالیت کنید؟

    34

    1. سلام مجدد و سپاس از پاسختون . قصد دارم به عنوان سیگنال دهنده و مدیر حساب PAMM کار کنم . مواردی دارم که پیشنهاد سرمایه گذاری میدن ولی با توجه به مسایل قانونی و حقوقی و همینطور کسب و کاری بنظرم رسید با خدمات کپی تریدینگ این مشکلات حل میشه و منافع مشترک هم بدون شک و شبهه محفوظ می مونه .
     و البته قطعا به درد سرمایه گذاران هم خواهد خورد . اگر در این مورد راهنمایی بفرمایید و تجربیاتتون رو هم به اشتراک بزارین بسیار سپاسگزار خواهم بود .

     38

     1. سلام دوست گرامی،
      برای کار مد نظر شما میشه هم از اکسپرد اکانت کپیر استفاده کرد که وابسته به بروکر خاصی نیست و هم از سرویسهای اکانت کپیر یا PAMM خود بروکرها. بروکر ارانته هرچند از نظر شرایط معاملاتی خوب هست ولی سرویس کپی تریدش هنوز جای کار داره. اگر می تونید با اکسپرت اکانت کپیر کار کنید ارانته رو پیشنهاد می کنیم. می تونید در صورت تمایل اکسپرتش رو به صورت رایگان از اینجا دانلود کنید. اگر تجربه کار با اکسپرت رو ندارید می تونید و براتون سخت هست می تونید از سرویس RAMM آمارکتس استفاده کنید.

      36

      1. بسیار سپاسگزارم از راهنمایی تون . اکسپرتی که محبت کردین معرفی کردین رو نتونستم دانلود کنم چون متاسفانه هرچقدر تلاش میکنم اکانتم رو وریفای نمیکنه ( SMS نمیفرسته ) . ولی کمی تحقیق کردم گزینه مناسبی بنظر میاد . اگر این ابزارهای مفید رو هم بتونید در وبسایتتون بزارید که راحت تر بتونیم دریافت کنیم کمک بزرگی به بازدیدکنندگان خواهد بود . البته شاید بشه همچین اکسپرتی رو از جای دیگه گرفت ولی نمیشه اعتماد کرد که در کد اصلی دستکاری نکرده باشن . با توجه به راهنمایی تون تمرکز بیشتری روی سرویس ارائه شده آمارکتس میزارم .

       34

  43. سلام
   لطفا توضیح میدید چرا اسپرد کریپتوها اینقدر زیاده
   صرافی های ارزدیجیتال گاها برای معامله ها کارمزد تا 0.01 دلار دریافت میکنند
   آیا معامله کریپتو با این اسپرد ها به صرفه هست یا نه؟

   34

   1. سلام دوست گرامی،
    دقت کنید که در صرافی ها شما علاوه بر اختلاف نرخ خرید و فروش کمیسیون هم باید پرداخت کنید که من کمتر از 0.1 درصد ندیدم که اگر بیتکوین رو 30 هزار در نظر بگیریم میشه 30 دلار. در بعضی بروکرها از جمله ارانته معمولا مقدار اسپرد کمتر از 30 دلار هست.

    34

  44. دورد. ارانته چارتو درست نشون نمیده. برای مثال 15 دقیقه از چارت تو تایم فریم 5 دقیقه اصلا وجود نداره و انگار کلا قطع بوده. لطفا راهنمایی کنید. در ضمن دو بار پلتفرم و پاک کردم و نصب کردم ولی باز هم درست نشد.

   37

   1. سلام دوست گرامی،
    لطفا دقیق بگید در چه تاریخی و چه ساعتی و روی چه نمادی این مشکل رو دارید تا ما بررسی کنیم.

    32

   2. سلام واسه من هم همینطور بود.
    میتونی با تغییر سرور (قسمت پایین متاتریدر سمت راست)و همچنین با استفاده از وی پی ان درستش کنی.
    مشکل از سرور است.

    34

  45. سلام.وقت بخیر
   من واقعا شرایط آرانته روایده ال میدونم ولی موردی که دیدم مقدارمارجین درهرمعامله بازاست که تقریبا 2برابرسایربروکرهاست که علت این موضوع رومتوجه نشدم؟
   تشکربابت راهنمایی های شما

   32

   1. سلام دوست گرامی،
    مقدار مارجین مستقیما به لوریج شما بستگی داره و یک فرمول ثابت هست. خیلی به بروکر ارتباط نداره. شاید در بروکرهای دیگری که تست می کنید از لوریج بالاتری دارید استفاده می کنید.

    36

   2. سلام حرف شما درسته منم یه ترید داشتم از مثلا ۹۰۰ دلار ۴۴۰ دلار توی ضرر بود و دیگه مارجین آزاد برای معامله نشان نمی‌داد و امتحان کردم حتی یک صدم هم نمیذاشت معامله باز کنی چه خرید و چه فروش

    19

    1. سلام دوست گرامی،
     همونطور که به دوست عزیزمون متین پاسخ دادیم این موضوع کاملا مرتبط با لوریج شماست. اگر مقدار لوریج و حجم معامله تون و اینکه روی چه نمادی بوده رو بگید به راحتی میشه گفت چرا مارجین آزاد نداشتید.

     20

  46. دوستان سلام
   من می خوام وارد سایت آی آر پی بشم اما نمیشه سایت رو بالا اورد حتی با فیلترشکن !
   ممکنه راهنمایی کنید؟
   ممنون

   33

  47. سلام من هم بروکر آمارکتس و هم ارانته کار کردم ولی اسپردشون نسبت به لایت فارکس فرقی نداره و تبلیغ بیهوده هست ولی در عوض لایت فارکس مزیتی که داره قیمت ها با تردینگ ویو یکی هست و راحتر میشه کار کرد

   36

   1. سلام دوست گرامی،
    عجبببب!! چرا آخه؟؟ اینجور چیزها رو که خیلی راحت میشه بررسی کرد و صحتش رو چک کرد. چرا اطلاعات غلط میدید؟؟ همین الانی که دارم این کامنت رو میزارم اسپرد یورو دلار در حساب استاندارد لایت فارکس حدود 2.3 پیپ و در ارانته حدود 1.1 پیپ هست. یعنی بیشتر از دو برابر! چطور می گید یکی هست؟ اسپرد طلا حدود 60 سنت هست در لایت فارکس و کمتر از 30 سنت در ارانته!!

    33

   2. نخیر من هم ارانته حساب دارم هم لایت فارکس داشتم..ارانته بسیار کمتر هستش..در ضمن من افزایش سرمایه دادم تو حساب تیلر مید و اسپرد یورو دلار میانگین 3 دهم پیپ هستش و گاهی به صفر میرسه با کمیسیون 2 دلار در لات که برای یک اسکلپر خیلی مناسب..و همین طور اسپرد 20 سنت برای طلا که خیلی خوب….شاخص ها مثل نردک و داوجونز هم سیار اسپرد مناسبی داره ..مرسی ارانته و امیدوارم همین طور با قدرت ادامه بده.

    31

  48. سلام
   من تو این بروکر مشکل تایید آدرس دارم
   حقیقتش مسکن مهر هستم سند اینا ندارم فعلا
   برگ سبز ماشین گذاشتم قبول نکردن
   چی باید بذارم؟

   34

   1. سلام دوست گرامی،
    اتفاقا توی ارانته کار سختی نیست تایید مدرک آدرس. در مقاله آموزش ثبت نام در بروکر ارانته توضیح دادیم که چطوری می تونید آدرستون رو تایید کنید.
    با استفاده از بیمه نامه ماشین و یا فیش بانکی به راحتی می تونید آدرستون رو تایید کنید.

    34

  49. سلام خسته نباشید ببخشید این اسپرد ها چطوری محاسبه میشه در بروکر ارانته ی حساب دمو باز کرد ولی روی واچ لیست به عنوان مثال برای طلا عدد 52 رو نشون میده چند پیپ میشه این دقیقا؟؟

   39

   1. سلام دوست گرامی،
    از زمانی که قیمتها در بروکر 5 رقم اعشاری شدند و با علاوه بر اون با اومدن کریپتوها تو فارکس یکمقدار این قضیه کاربران تازه وارد رو سر در گم میکنه. در مورد طلا هم این مشکل وجود داره. بعضی تریدرها اسپرد رو به پیپ میگن و بعضی به سنت میگن. بعضی بروکرها تا دو رقم اعشار قیمت دهی دارند و برخی تا 3 رقم اعشار. به نظر ما در طلا اسپرد رو بر حسب سنت دلار بیان کنیم راحت تر هست. مثلا بگیم در فلان بروکر اسپرد 30 سنت هست و در بروکر دیگه 50 سنت.

    37

  50. سلام وقت بخیر
   من چند ماهی هست با بروکر ارانته کار میکنم و چیزی که چندین بار دیدم و مشکل مسخره ای است که پشتیبانی بروکر هم پاسخ درست حسابی نمیده
   مشکل اینه که اختلاف چارت در بروکر ارانته با مابقی بروکر های مطرح در تریدینگ ویو است مثلا در جفت ارز GBPCAD 15MIN
   درضمن تنظیمات زمان یکسان است/

   32

   1. سلام دوست گرامی،
    ببینید تریدینگ ویو مرجع قیمت دهی نیست. خود تریدینگ ویو از بروکرها و صرافی های مختلف قیمت می گیره و تو نمودارش می تونید اونها رو انتخاب کنید. در کنار اسم جفت ارزها اگر دقت کنید نوشته که مربوط به کدوم بروکر هست. اگر قیمتی که در تریدینگ ویو می بینید با ارانته متفاوت هست می تونید از فید قیمتی یک بروکر و یا یک صرافی دیگه استفاده کنید که نزدیک تر به هم باشند.

    37

    1. متوجه این موضوع هستم.
     ولی مشکل اینه اصلا چارت رو خراب نشون میده و چشتیبانی هم میگه از اینتزنت شماست و هر اینترنتی هم وصل میکنم همینطوره.

     31

     1. ما هم توی حساب های مختلف ارانته بررسی کردیم ولی این مشکلی که شما گفتید رو ندیدیم. پلتفرم معاملاتی رو حذف نصب کنید و دوباره نصب کنید یا از مثلا پلتفرم موبایل استفاده کنید ببینید بازم این مشکل هست؟!

      37

      1. جناب اقای حسینی بنده منتظر پاسخگویی شما هستم دیروز پیام گذاشتم ولی پیام من تایید نشد چه دلیلی داره شما فقط کاربرها رو برای شروع ترید در بروکر ارانته تشویق میکنید ولی بعد که این بروکر دوهزاری خرده پا در حق تریدر اجحاف میکنه شما پیگیری نمیکنید واقعا این حرکت شما درست نیست که به خاطر منافع بروکر و پورسانت هایی که بعضا به مبلغانش پرداخت میکنه دنبال احقاق حق زیر مجموعه های خودتون نباشید … این بروکر حساب من با بازدهی بالا رو مارک کرده و دسترسی من رو به بازار در تایم امریکا محدود کرده سه روز متوالی جمعا یک هفته در این بروکر ترید کردم بعد از برداشت ۵۰۰۰ دلاری سود از روز چهارم دسترسی من به بازار علی الخصوص وقتی در سود هستم رو محدود کرده و کلا در تایم امریکا پینگ من رو دستکاری کردند و شاید پینگ تمام کاربرانشون رو چرا چون خود بروکر تو ضرر هست و با شیوه های کثیف این کار رو انجام میدن تا از ضررشون کم بشه یا بروکر بره تو سود… بنده از طریق شما در این بروکر ثبتنام کردم اگر پیگیر این کلاهبرداری ارانته نباشید و برای زیر مجومعه های خودتون احقاق حق نکنید متاسفانه از طروق دیگری مجبورم اقدام کنم ارانته یک بروکر خرده پا هست که طاقت سود دادن به تریدر رو نداره و با دستکاری پینگ روح روان تریدر رو به هم میریزه و اخر هم ضرری میکنه من فقط دنبال اینم که بروکر این خطای خودش رو قبول کنه و دنبال جبران ضرر نیستم و خدا روشکر سود خودم رو از بازار میگیرم ولی این بروکر باید مسئولیت پذیر باشه نه با جملات کلیشه ای از زیر بار مسئولیت شانه خالی کنه لطفا پیگیری کنید ممنون میشم

       22

   2. داداش من چک کردم..تو همین بروکر حساب tailormade دارم و همین جفت ارز از تایم فریم یک دقیقه تا 15 دقیقه نسبت به تریدینگ ویو . حتی چارت usgfx هیچ تفاوتی ندیدم.

    32

  51. سلام و عرض ادب . من مدتی پیش مراحل ثبت نامم رو در ارانته تکمیل کردم و 100 دلار واریز کردم تا ببینم وضعیت واریز چطور هست . مدتی سر نزدم ولی الان که وارد کابین شدم و میخواستم شروع به کار کنم میبینم که 20 دلار از حسابم تحت عنوان Dormant_Fee کم کردن !!! این هزینه چی هست ؟ آیا حق داشتن این کار رو انجام بدن ؟ حسابم ECN MT4 Standard هست .

   32

   1. سلام دوست گرامی،
    در بروکرها رایج هست که حسابهایی که برای مدت 2-3 ماه و بیشتر غیر فعال هستند شروع می کنند به کسر هزینه نگهداری به صورت ماهیانه. این در قوانینشون ذکر شده و هرچند ما هم خیلی راضی نیستیم از چنین قانونی ولی خوب متاسفانه هست.

    35

  52. سلام عرض ادب ببخشید دوتا سوال دارم لطفا تایید کنید و پاسخ دهید:

   1- برای چی بروکر fxchoic رو بررسی نمیکنید با توجه به اینکه این بروکر در سایت FPA بالاترین امتیاز رو از بین بروکر های موجود در ایران گرفته است.؟؟؟

   2- من حسابی در بروکر ارانته دارم و چندین ماه با این بروکر کار کردم و میکنم منتها الان چندین روزه چارت برای بعضی جفت ارز ها درست برای من نمایش داده نمیشه هم روی سیستم و هم روی گوشی که این موضوع رو با پشتیبانی بروکر در میان گذاشتم ولی اصلا جواب نگرفتم.(مشکل اینه مثلا قسمتی از چارت نمایش داده نمیشود)

   36

   1. سلام دوست گرامی،
    بروکر افیکس چویس بروکر خوبی هست ولی اینکه در FPA امتیاز خوبی داره خیلی نمیتونه ملاک انتخاب باشه. در مورد افیکس چویس به زودی مقاله بررسی رو قرار خواهیم داد ولی یکم شرایط معاملاتیش ایده آل نیست و مثلا در مقایسه با ارانته خوب ارانته امتیاز بیشتری داره.
    روی چه نمادی توی ارانته این مشکل رو دارید؟ پلتفرم رو حذف نصب کنید و مجدد نصب کنید، شاید مشکلتون حل بشه.

    29

  53. جناب آقای حسینی ضمن سلام وخسته نباشید
   متاسفانه باهیچکدوم از لینکهای موجود نمی تونم وارد سایت و پورتال ارانته بشم!
   ممنون میشم راهنمایی نمایید
   تشکر

   32

  54. سلام مرسی از مطالب عالیتون. سوای که داشتم اینکه اگه حساب اسلامی رو فعال کنیم و سواپ حذف میشه، در عوض فکر کنم اسپرد بیشتر بشه درسته؟

   36

   1. سلام دوست گرامی،
    در 90 درصد بروکرها خیر هیچ هزینه ای اضافه نمیشه ولی در بروکری مثل روبو فارکس یکمقدار کمیسیون می گیره به جای سواپ. در ارانته کمیسیون و اسپرد اضافه نمیشه.

    30

  55. سلام و درود و تبريك سال نو
   يه سوال داشتم
   به نظر شما كدام بروكر اجازه اسكالپ مي دهد و كدام حساب ان بروكر اسپرد پايين تر داشته و براي معاملات اسكالپ مناسبتر هست البته بعد از مقوله اعتبار كه در اولويت هست
   لطفا در مورد روبوفاركس و ويندزور هم نظرتان را بفرماييد
   با تشكر از پاسخگويي شما

   29

   1. سلام دوست گرامی،
    بروکرهای مطرح همگی اجازه اسکلپ رو میدن و مشکلی نیست در این مورد. فقط دوتا بروکر ویندزور و HYCM با اسکپ مشکل دارند. انتخاب بروکر خیلی به مقدار واریز اولیه شما و اینکه روی چه نمادی میخواید معامله کنید ارتباط داره. در بین حساب های استاندارد بروکرها ارانته بهترین اسپرد رو داره و در حساب های ECN حساب پرایم روبو فارکس اسپردش خوب هست. حساب pro.ecn آلپاری هم اسپرد خوبی داره که حداقل واریزش 500 دلار هست. البته غیر بحث اسپرد و اعتبار موارد دیگه ای هم در بروکرها مهم هست که باید بررسی کنید.

    32

  56. اسپردهای این بروکر خیلی بیشتر از چیزیه که شما نشون دادین. مثلا یورودلار توی حساب vip شما زدین یک پوینت اسپرد ولی من یه حساب دمو درست کردم 9 پوینت اسپرد داره

   37

   1. سلام دوست گرامی،
    ما اسکرین شات از حساب ریل ارانته و نوع VIP در این مقاله قرار دادیم. احتمال 1-2 پوینت اختلاف در شرایط مختلف با توجه به متغیر بودن اسپرد هست ولی نه این مقدار. ما همین الان اسپرد رو مجدد در حساب VIP چک کردیم و 0.3 پیپ بود. دقت کنید که نماد یورو دلار در حساب وی آی پی EURUSD.r هست

    34

  57. سلام ببخشید وقتی میخوایم تو اکانت ریل ارانته حساب باز کنم تو قسمت تکمیل فرم متاتریدر میزنه state من اونجا چی باید وارد کنم؟

   34

     1. سلام دوست گرامی،
      متاسفانه دید خوبی نسبت به این بروکر نداریم. چون رگوله معتبری نداره و در ایران هم شاکی داره. فعلا از نظر ما زمان خوبی برای کار کردن با آرون نیست.

      36

  58. سلام و عرض ادب
   خیلی ممنون از مطالب مفید و پاسخگویی عالیتون
   چندتا مشکل دارم
   ممنون میشم یک بروکر معرفی بفرمایید که حساب اسلامی
   و اسپرد پایینی داشته باشه
   برای معامله ساعتی در تایم فریم پنج دقیقه با حساب ۱۰۰۰ دلاری
   برای این منظور عجله کردم و یک تبلت اندرویدی گرفتم
   الان یک حساب دمو در الپاری دارم که متاتریدر اندروید رو نصب کردم
   ولی نمیشه اندیکاتوری در متاتریدر اندروید نصب کرد متاسفانه
   و من برای تحلیل حتما به اندیکاتوری که بتونه روی خطوط روند دار الارم بذاره احتیاج دارم
   پیشنهاد شما چیه
   تبلتم رو ویندوزی کنم؟ یا راه دیگه ای هست؟
   و مشکل اخر اینکه من با کلی سرچ تونستم اندیکاتور دمارک رو پیدا کنم که در هر جفت ارز تنها دو خط روند رو الارم گذاری میکنه
   اندیکاتوری که رایگان باشه و خطوط روند بیشتری رو بشه الارم گذاری کرد میشناسید؟

   33

   1. سلام دوست گرامی ،
    ما خودمون بروکر ارانته رو ترجیح میدم. با ۱۰۰۰ دلار می تونید حساب پرمیوم باز کنید که شرایط خوبی داره. البته بروکر اکسنس هم حساب pro ش عالی هست که باید از myexnes.ir باز بشه. خود اکسنس مستقیم با ایران کار نمی کنه.
    متاسفانه روی کتاب اندروید و تحت وب امکان نصب اندیکاتور جدید نیست.

    35

    1. سلام جناب آقای حسینی خسته نباشید
     اگربروکراکسنس با ایران بطورمستقیم کارنمی کنه پس چطور میشه باش کارکرد ؟
     تشکر از شما

     35

  59. سلام و ممنون از اطلاعات شما. بنده در ارانته حساب باز کردم ولی چرا اسپرد را اینقدر بالا نشان میده.روی eur/usd.x که نشان میده حدود 8 پیپ هست . وبقیه هم بالاتر.

   40

  60. سلام وقت تون بخیر
   ممنون به خاطر مقاله خیلی خوب تون
   من یه سوال داشتم اونم اینکه کمترین میزان سرمایه ای که باید تو این بروکر بیاریم چقدر باید باشه؟

   38

   1. سلام وقت بخیر جناب حسینی
    من یه بروکر میخواستم که حساب اسپرد ثابت داشته باشه و قیمتها رو ۴ رقمی پشت ممیز نشون بده( الان اکثرا ۵ رقمی هستن)
    لوریج بالا داشته باشه
    فیبو حساب فیکسش اینطوره ولی لوریج ش پایینه

    ممنون میشم راهنمایی کنید

    34

  61. با سلام و خسته نباشید
   من مدت زیادی نیست درباره بازار فارکس و معامله با بروکرها آشنا شدم
   میخاستم بدونم اگه توی معاملاتمون ضرر زیادی کنیم چی میشه؟
   منظورم اینه که ضررمون بیشتر از مبلغ واریزیمون باشه

   39

   1. سلام دوست گرامی،
    سیستم معاملات فارکس طوری طراحی شده که شما هیچوقت بیشتر از مبلغ واریزیتون از دست نمی دید. مارجین و استاپ اوت لول برای این منظور طراجی شده. می تونید توی این مقاله اطلاعات بیشتری بخونید:
    https://irtrader.net/?p=1449

    35

    1. ممنون از توجه و توضیحتون
     خیلی خوب متوجه شدم
     درباره پاداش 100درصدی ارانته میخاستم بدونم هنوز هست یا اعتبارش تموم شده
     بعد میخاستم بدونم شما کدوم بروکر برای شروع مناسب میدونید

     37

     1. خواهش می کنم دوست گرامی،
      خیر در حال حاضر بونس 100 درصدی زمان اعتبارش تموم شده. در حال حاضر پاداش 15-30 درصدی در واریز اول در بروکر ارانته فعال هست. اطلاعات بیشترش رو می تونید از پشتیبان بروکر دریافت کنید.

      36

  62. با سلام و خسته نباشید
   من چند روزی میشه که هرچی سعی می کنم وارد سایت آی آر پی بشم نمیشه. حتی گاهی برای ورود به همین سایت !
   ممنون میشم راهنمایی کنید.
   با تشکر

   33

   1. سلام دوست گرامی،
    یکی دو روزی ظاهرا مشکل سرور بوده که حل شده اگر هنوز هم مشکلتون پابرجاست لطفا اطلاع بدید.

    39

  63. سلام من برای مدارک موقع ثبت نام عکس از پشت کارت ملی هم فرستادم و بعدا فهمیدم که بهتر بود شماره پشتشو میپوشندم ..چون این شماره مهمه میترسم یه وقت سواستفاده از این طریق صورت نگیره ؟

   39

   1. سلام دوست گرامی،
    بسیار بعید به نظر میرسه که این مدارک شما دست اشخاصی غیر از بروکر بیوفته و معمولا بروکرها سیاست سختی برای مخافظت از اطلاعات کاربران دارند. نگران نباشید.

    30

   1. سلام دوست گرامی،
    برای ما که از قدیم با متاتریدر 4 کار می کردیم کار کردن با این پلتفرم راحت تر هست ولی احتمالا کم کم همه مجبور بشن برن به سمت کار با متاتریدر 5 و در آینده دیگه متاتریدر 4 پشتیبانی نشه.

    34

  64. سلام وقت بخیر ممنون از صبر و حوصله شما در پاسخگوئی به سوالات
   آقای حسینی کدام IB را برای افتتاح حساب در ارانته پیشنهاد می کنید که حداکثر ریبیت کش را بدهد؟

   35

  65. سلام من چند وقتیه که در کارگزاری ارانته ثبت نام کردم و از داخل حسابم متاتریدر رو هم نصب کردم منتها وقتی داخل متا تریدر میخوام حساب واقعی رو باز کنم خطا میده و فقط حساب دمو برام باز میکنه چکار کنم تا حساب واقعی افتتاح کنم

   33

   1. سلام دوست گرامی،
    بهترین راه برای حل چنین مشکلاتی تماس با پشتیبانی آنلاین بروکر هست. هم از طریق چت آنلاین سایت و هم تلگرام می تونید به زبان فارسی ازشون راهنمایی بگیرید.

    33

  66. باسلام خدمت شما…..
   ببخشیدمن می خوام واردبروکرارانته بشم ایاسیگنال رایگان بهمون ارایه میده..چون الان بعضی ازبروکرها ازجمله sfcmarketسیگنال رایگان روبه کاربراش میده‌.
   سپاس ازپاسخگویی شما

   37

   1. سلام دوست گرامی،
    ارائه سیگنال در حوزه کاری بروکرها نیست. نهایتا بروکرها ارائه تحلیل می کنند. بروکر sfcmarket اصلا قابل اعتماد نیست و توی سایت ما شکایت های متعددی از این بروکر توسط کاربران شده.

    33

  67. سلام وقت بخیر
   از نظر شرعی باید معاملات به صورت خرید و فروش واقعی باشد، یعنی از نظر اسلام ما صرفا چیزی را می توانیم مورد معامله قرار دهیم که مالک آن باشیم، و اینها در صورتی محقق می شود که بروکر حضور واقعی در بازار داشته باشد و با پول مشتری اقدام به خرید و فروش ارز کنند. بنابراین اگر کسب درآمد صرفاً براساس پیش بینی نوسانات قیمت باشد، مشروع نیست و ما این مسئله را در خصوص معاملات CFD داریم چرا که ما در این معاملات مالک هیچ چیزی نیستیم و از ما به التفاوت قیمت سود کسب می کنیم.
   با این تفاسیر آیا بروکری را می شناسید که معاملات را به صورت CFD ارائه ندهند و ما در ایران به آن دسترسی داشته باشیم؟

   37

   1. سلام دوست گرامی،
    در مقاله بروکرها پاسخ شما رو دادیم. بروکر ارانته ادعا می کنه که در تمام حساب ها ECN هست و به بازار از طریق تامین کننده نقدینگی متصل هست.

    37

  68. سلام تشکر از توضیحات شما، من اجمالا برورکرهای ارانته و ای‌مارکتس رو از نظر اسپرد بررسی کردم، ظاهرا ای‌مارکتس وضعیت بهتری داره، نظر شما چیه؟

   37

   1. سلام دوست گرامی،
    احتمالا شما حساب ECN آمارکتس رو با حساب استاندارد ارانته مقایسه کردید که اسپرد بهتری داشته چون حساب استاندارد ارانته نسبت به استاندارد آمارکتس شرایط بهتری داره. مورد بعدی در مورد آمارکتس و در حساب ECN وجود اسلیپیج زیاد هست که این مورد رو حتما باید در نظر داشته باشید. (اسلیپیچ یعنی جا به جایی سفارش شما از قیمتی که تعیین کردید که معمولا بر ضد تریدر هست)

    31

    1. با تشکر از پاسخ شما، بررسی دقیق تری انجام دادم. که خدمت شما عرض میکنم. من دو حساب دموی استاندارد تو هر دو بروکر دارم. نتیجه بررسی اینکه ای مارکتس برای سهام و ارانته برای جفت ارزها مناسب تره.
     اسپردها برای سهام در ای مارکت (بازار بسته، زمان ارسال پیام): آمازون 207، اپل 4، فیسبوک 11، تسلا 28، گلدمن 31، اینتل 4.
     اسپردها برای سهام ارانته (بازار بسته، زمان ارسال پیام): آمازون 274، اپل 9، فیسبوک 13، تسلا 64، گلدمن 31، اینتل 7.
     اسپرد major pairs برای ارانته (میانگین لحظه ارسال)
     EURUSD 12
     GBPUSD 12
     USDCAD 22
     اسپرد major pairs برای ای مارکتس (میانگین لحظه ارسال)
     EURUSD 16
     GBPUSD 29
     USDCAD 30
     و همچنین BTCUSD (لحظه ارسال)
     ای مارکتس 1700
     ارانته 2400
     امیدوارم مورد استفاده دوستان قرار بگیره.

     33

     1. سلام دوست گرامی و ممنون از به اشتراک گذاشتن اطلاعاتتون
      به یک مطلب باید دقت کنید و انم اینه که آمارکتس علاوه بر اسپرد روی رمز ارزها و سهام کمیسیون هم می گیره اما در ارانته کمیسیون نداره و همین باعث میشه در مجموع در بسیاری از نمادها باز هم ارانته به صرفه تر باشه.

      43

  69. سلام وقت بخیر میخواستم بدونم برای معامله در نفت و شاخص S500 حداقل لات در انواع حساب های موجود در ارانتا چقدر هستش واسم خیلی مهمه که بتونم با حجم پایین ترید کنم الان در بالاترین حساب موجود در الپاری 0.1 لات میشه معامله کرد ولی بازم برام بالاست ممنون میشم راهنمایی کنید

   33

   1. سلام دوست گرامی،
    در ارانته و برای نفت حداقل لات سایز 0.01 هست و هر لات معادل 1000 بشکه می باشد. برای S&P500 حداقل لات 0.1 لات و هر لات معادل 1 واحد از شاخص هست.

    33

  70. با سلام و خسته نباشید
   درمورد ترید سهام شرکتها
   1- آیا اسپرد در همه انواع اکانت ها یکسان است ؟ لورج چطور ؟
   2- دلیل شکلگیری گپ ها درابتدای هرسشن چیه ؟ مگر در فاصله زمانی بسته شدن یک سشن تا شروع سشن بعدی معاملاتی انجام میشه که این گپ ها بوجود می آیند ؟
   باتشکر بسیار ازشما

   36

   1. سلام دوست گرامی،
    در مورد سهام بله تقریبا اسپرد و لوریج در تمام انواع حساب یکی هست.
    دلیل شکل گیری گپ هم می تونه اتفاقات سیاسی و اقتصادی باشه که بعد از بسته شدن بازار سهام رخ میده و باعث میشه فروشنده یا خریداری در قیمت پایانی روز قبل نباشه.

    35

  71. سلام. وقت به خیر
   متشکرم از مقاله های کامل شما و مقایسه بروکرها. این روزها که لایت فارکس دچار مشکل شده احتمالا برای خیلی ها مثل من که تجربه کمی دارند مفید خواهد بود.
   سوال من در مورد شدو هست. من نمودار اتریوم یا طلا آمارکتس و ارانته مقایسه میکنم اخلاف نسبی وجود داره در کندل های اخیر که سایه بلند دارن با اینکه ساعت بروکر یکی هست و آمارکتس به نظرم همخوانی بیشتری با تریدنگ ویوو داشت.
   میشه لطفا بررسی کنید این مورد رو؟ خیلی متشکر

   37

   1. سلام دوست گرامی،
    ما اتریوم و طلا رو در تایم یک ساعته در حساب استاندارد هر دو بروکر چک کردیم اختلاف محسوسی ندیدیم. کاش می گفتید توی چه تایم فریمی و در چه تاریخی این اختلاف رو دیدید. یک نکته ای هم که باید دقت داشته باشید این هست که سایت تریدینگ ویو مرجع قیمت دهی نیست. توی تریدینگ ویو بروکرهای مختلف میان قیمت های خودشون رو قرار میدن و به همین دلیل برای نمادی مثل طلا ممکنه شما 10 تا قیمت در یک لحظه توی تریدینگ ویو ببینید.

    32

    1. بله درسته اما خب اختلاف ده بیست دلاری کمی به نظرم محسوس هست. روی تریدینگ ویوو صرافی بیت استمپ رو نگاه کردم
     در کل به نظرم در کندل با شدو بلند نمونه ش کم نیست.
     مثلا تایم 15 دقیقه اتریوم ساعت 17:45 روز 7 ژانویه آمارکتس low کندل 3061$ هست اما ارنته 3042$
     یا بیت کوین تایم 15 دقیقه ساعت 2 امروز 9 ژانویه در آرماکتس low کندل 41386$ اما در ارانته 41365$ هست.
     حتی نمونه با اختلاف بیشتر هم هست. حساب ارانته استاندارد هست و آمارکتس ecn که شرایط کمسیون و اسپرد متفاوتی دارند و نمیدونم فقط به خاطر این هست یا بحث شدو زنی و اسلیپیج.
     ممنون از راهنمایی شما.

     33

     1. سلام دوست گرامی،
      این مورد شما رو بررسی کردیم. هرچند در یکی دوتا صرافی دیگه چنین نرخ هایی رو دیدیم اما با بروکر ارانته تماس گرفتیم برای توضیحات بیشتر. خوشبختانه یکی از نقات قوت ارانته پاسخگو بودنشون هست. نرخها رو ارانته از طریق تامین کننده نقدینگی دریافت می کنه که اونها رو برای ما فرستادند، اما با توجه به اینکه با اکثر بروکرها و صرافی های دیگه متفاوت بود در اون تاریخ خاص قبول کردند که هر مشتریی که به خاطر این شدو متضرر شده، ضررش رو جبران کنند. در آینده هم در مشتریی که شدو نامتعارفی دید (این مورد احتمالش در رمز ارزها بیشتر هست) می تونه با بروکر تماس بگیره تا بررسی کنند و نسبت به جبران ضررش اقدام کنند.

      36

      1. ممنونم از پیگیری شما.
       البته فقط این توضیح رو بدم من معامله باز نداشتم فقط این دفعه برخلاف بار قبل و تجربه لایت فارکس میخواستم با معیارهای مشخص، و با تحقیق و بررسی تا حد ممکن دقیق، بروکر رو از بین گزینه ها انتخاب کنم. از اطلاعات سایت شما هم خیلی استفاده کردم، حتی کامنت ها رو کامل خوندم و از این بابت خیلی متشکرم.

       34

  72. سلام وقت بخیر .
   ممنون از شما و مجموعه زحمتکشون
   من با خوندن مقلات و نظرات بهتر دونستم کارمو با ارانته شروع کنم
   اما برای جایگزینی تاییه ادرس برای اهزار هویت چیزه دیگری نیست که بتونیم جایگزین کنیم ؟ یکم مشکل دارم با این شیوه چیکار باید کرد به نظرتون ؟

   35

   1. سلام دوست گرامی،
    تاییدیه آدرس توی ارانته راحت هست. اگر از قبوض خدماتی یا صورتحساب بانکی چیزی ندارید، کافیه برید بانک و یک واریزی به حساب بانکی خودتون داشته باشید. توی فیش اطلاعات خودتون و آدرستون رو دقیق وارد کنید(شهر محل سکونت رو هم بنویسید) .بعد از اینکه فیش توسط بانک بهر شد و پرفراژ شد از همون یک عکس واضح بگیرید و بفرستید. اینطوری می تونید آدرستون رو تایید کنید. مبلغ واریزی هم می تونه هر مقداری باشه.

    34

  73. سلام وقت بخیر ممنون از مطالب خوب و مفید شما من امروز در بروکر ارانته ثبت نام کردم و حساب خودم را شارژ کردم دو تا نکته نظر منو جلب کرد ممنون میشم راهنمایی بفرمایید اول اینکه جلوی تمام جفت ارزها بدون استثنا حرف آی اینگلیسی بود که به دلم نچسبید منو یاد درگاههای جعلی فیشنگ انداخت مثلا EURUSDi این حرف i چیه دقیقا دوم اینکه سایت تریدینگ ویو و متاتریدر الپاری حساب دمو ی خودم را باز کردم دیدم در یک زمان اختلاف فاحشی بین قیمت در ارانته با دو سایت دیگه هست علت چیه ؟؟؟ ممنون از پاسخ و وقتی که میزارید

   30

   1. سلام دوست گرامی،
    نمیدونم چرا داشتن پسوند برای جفت ارزها شما رو یاد درگاههای جعلی انداخته. توی بروکرهای فارکس این یک چیز خیلی مرسوم هست که بسته به نوع حساب معاملاتی ممکنه نمادها دارای پسوند باشند.
    کاش دقیقا می گفتید روی چه نمادی و در چه تاریخی این اخلاف فاحش رو دیدید؟! روی همین صفحه از ساعت 10 صبح تا 3 بعدازظهر مشاوران آنلاین ما هستند. می تونید اونجا تماس بگیرید و اگر عکسی دارید برای ما ارسال کنید.

    33

  74. تو قسمت terms and conditions اینو زده :
   “Not being a citizen or resident of the following jurisdictions: USA, Syria, Japan, North Korea, Iran, European Union Countries and Canada”
   ولی باز پایین صفحه اینهارو زده ولی ایران رو حذف کرده!
   بنظرتون مشکوک نیست؟
   اگه قرار باشه به ایران خدمات بده خب چرا یکجا اسم ایران رو آورده و یکجای دیگه نیاورده؟

   32

   1. سلام دوست گرامی،
    ممنون بابت دقت نظرتون. ما با بروکر ارانته در این مورد صحبت کردیم و این پاسخشون بود.
    قرار داد اولیه مشتری زیر نظر CySec تنظیم شده و با توجه به اینکه در رگوله سایسک کاربران ایرانی نمی تونن فعالیت کنند اون بند نوشته شده. بعد از اینکه رگوله FSA گرفته شده و خدمات به ایرانی ها شروع شده قرار داد جدید تنظیم نشده و همین باعث شده این متن در قرارداد باقی بمونه. به بخش حقوقی ارانته اطلاع داده شد تا قرار داد جدید تنظیم و روی سایت قرار بگیره.

    32

  75. سلام
   با توجه به متن زیر برای برداشت از حساب منظور از “معامله برای آربیتراژ” چیه؟
   “””در صورت برداشت 80 % از مبلغ واریز قبل از ۴۸ ساعت از زمان واریز (i) بدون فعالیت تجاری قابل توجه ، یا (ii) در صورت معامله برای آربیتراژ ، 5 درصد کارمزد/ جریمه محاسبه می شود
   در صورت برداشت 80 % از مبلغ واریز بعد از ۴۸ ساعت از زمان واریز (i) بدون فعالیت تجاری قابل توجه ، یا (ii) در صورت معامله برای آربیتراژ ، 3 درصد کارمزد/ جریمه محاسبه می شود”””

   31

   1. سلام دوست گرامی،
    معاملات آربیتراژ نوعی سوء استفاده یا شایدم استفاده از اختلاف قیمت بین دو بروکر هست. مثلا یک بروکر به دلیل مشکلات سروری برای چند لحظه قیمتش قفل میشه و یکی دیگه نوسان می کنه. شما اگر در بروکر اول در جهتی که بروکر دوم حرکت کرده پوزیشن بگیرید اصطلاحا میگن آربیتراژ کردید و بروکرها اینو اجازه نمیدن. به طور کلی استفاده از اختلاف قیمت دو فروشنده یا خریدار رو میگن آربیتراژ.
    نگران این موضوع نباشید چون احتمال وقوعش در حد صفر هست و اون تریدری که انجام میده، خودش میدونه چیکار می کنه.

    36

  76. با سلام و خسته نباشید
   اسپرد در سهام شرکت ها در این بروکر چگونه محاسبه میشه ؟ آیا کامیشن هم داره ؟
   آیا سهام شرکت های چین و زاپن هم قابل تریده ؟
   باتشکر

   35

   1. سلام دوست گرامی،
    در ارانته شما فقط اسپرد پرداخت می کنید در حساب های استاندارد و پرمیوم.
    لوریج معاملات سهام 1:20 هست و لیست تمام نمادهاش رو می تونید تو ویدیویی که در همین مقاله هست مشاهده کنید.

    34

  77. سلام
   میخواستم یه حساب تیلومید تو بروکر ارانته بسازم و میخوام با 10 هزارتا کارکنم
   البته برای ساختش 15 هزارتا لازمه
   گفتم بپرسم طبق تجربه شما چطور 5 تارو برداشت کنم که حسابم بهم نخوره؟
   چون خودشون میگن مجموع واریز و برداشت نباید از موجودی اولیه کمتر بشه.
   گفتم بپرسم ببینم بنظرشما چه مدت بعد میتونم 5000 تا از حسابم رو بردارم که مشکلی پیش نیاد و حسابم تبدیل به vip نشه؟

   37

   1. سلام دوست گرامی،
    برای اینکه حساب Tailor Made باقی بمونه به ازای هر 1000 دلاری که میخواید برداشت کنید اگر 2 لات ترید کرده باشید مشکلی وجود نداره. یعنی اگر میخواید 5 هزار دلار برداشت کنید کافیه قبلش 10 لات ترید کرده باشید.

    35

  78. سلام و درود
   یک سوال داشتم در زمینه اینکه در مورد مبالغ بالای سرمایه گذاری پیشنهاد شما چیست؟ یعنی حداکثر میزان سرمایه ای که در هر بروکر قرار داده میشه، چقدر باشه؟
   مورد دیگه هم، در مورد ارانته، ادعا میشه برداشت 5000 دلار در روز ممکن است. آیا اصلا برداشت ریالی انجام بشه یا با روش های دیگه؟

   35

   1. سلام دوست گرامی،
    اصولا بروکرهایی که اعتبارشون تایید میشه برای مبالغ 20-30 هزار دلار بدون مشکل میشه باهشون کار کرد. اگر مبلغ سرمایه تون بیش از صد هزار دلار هست راهکار اول ما این هست که به جای اینکه کل مبلغ رو وارد کنید از لوریج کمک بگیرید . یعنی مثلا 50 هزار دلارش رو وارد کنید و به جای لوریج 1:100 از لوریج 1:200 استفاده کنید و الباقی رو در حساب پشتوانه و خارج از بروکر نگه دارید. راهکار دوم هم اینه که توی دوتا بروکر تقسیم کنید این مبلغ رو.

    33

  79. سلام.
   من یکبار با شماره همراه و ایمیلی نیمه کاره ثبت نام رو انجام دادم ولی کامل نشد. چون ایمیل من باز نشد که کد رو وارد کنم و بقیه عملیات ثبت نام رو کامل کنم.
   لذا جی میل دیگه ساختم .
   متاسفانه بار دیگه شروع کردم، پیام میده این شماره همراه قبلا ثبت شده و ادامه ثبت نام برایم غیر ممکن شده .
   لطفا راهنمایی بفرمایید.

   32

   1. سلام دوست گرامی،
    اگر به ایمیل قبلیتون می تونید دسترسی پیدا کنید اون رو چک کنید تا اطلاعات ورود به پرتال رو ببینید. وارد پرتال بشید و مرحله تایید ایمیل و باقی مراحل رو ادامه بدید. اگر به ایمیل قبلی دسترسی ندارید ، می تونید به پشتیبان بروکر در چت آنلاین سایت یا در تلگرام پیام بدید تا مشکلتون رو حل کنند.

    33

  80. But i can’t place a order so how do i do
   the other demo with any other broker using same MT5 platform,
   این میتونه درست باشه ؟
   من دموی آمارتکس و ارانته رو با هم دارم
   نمیتونم تو ارانته اردر باز کنم ؟

   31

   1. سلام دوست گرامی،
    توی همین مقاله یک مطلبی نوشتیم با خط قرمر و عنوان نکته بسیار مهم، اون رو بخونید احتمالا مشکلتون حل بشه. اگر نشد می تونید روی تلگرام با پشتیبان فارسی ارانته در ارتباط باشید تا مشکلتون رو حل کنند.
    پشتیبان فارسی ارانته در تلگرام

    38

  81. تعجب کردم شما حساب 200 دلاری ای مارکتس را با 15000 دلاری ارنته مقایسه کنید خدایش من دمو شا هم دارم یکیه فقط میزان شارژش فرق داره بهتره ای مارکتس را ابتدا قرار بدین بعدش ارنته

   35

   1. سلام دوست گرامی،
    ما بروکرها رو از تمام جهات بررسی می کنیم و ملاک تنها اسپرد نیست. متاسفانه آمارکتس اسلیپیج شدیدی داره و این باعث میشه گاهی حتی بیشتر از حساب استاندارد ارانته شما اسپرد بپردازید

    36

  82. سلام خسته نباشد – مهندس جان یه مشکل جدی دارم – متاتریدر ارنته نسخه اصله وصل نمیشه – من چند تا متارتریدر از بروکرهای الباری و روبو فارکس امتحان کردم تست کردم همه سالم تاند ولی این ناقصه- همه چی نصب میشه ظاهرا حتی اکانت هم میبذیره و نوشته 500دلار دمو درست ولی گزینه معاملات این گوشه بالا اصلا نیس و حتی نیو فولدر هم کار نمیکته و کم رنگه

   33

   1. سلام دوست گرامی،
    داخل متن مقاله یک مطلبی نوشتیم تحت عنوان نکته بسیار مهم با رنگ قرمز، فکر می کنم با خوندن اون مشکلتون حل بشه.

    31

  83. سلام خسته نباشید
   من از دیروز تا حالا هرچی سعی کردم با استفاده ازلینک های فوق وارد سایت بروکر بشم نشد !
   ممنون میشم یک چکی کنید .
   باتشکر

   31

  84. سلام .من نمیدونم چرا بعضی موقعها رو ی سری بروکرها زوم میکنید میگید خوبه پول تبلیغات میگیرید ؟ فقط میخوام بدونم همین
   و اینکه اقا الان در حال حاضر مگه بزرگتر از fbs و ربو فارکس , hycm با 40 سال سابقه داریم؟این سه تا هم تحریم کنن باید بریم رو بروکرهای دیگه بوق بزنیم سرمونم بکنن .اقایون خانوما بروکر با سابقه و حرفه ای انتخاب کنید الکی رد چرت وپرت نرید .بیشتر سایتها پول تبلیغات میگرن هواستون باشه

   36

   1. سلام دوست گرامی،
    متاسفانه حرفتون درست نیست. ما خودمون نماینده بروکرهای FBS و روبو فارکس هستیم و منافعمون توی این دو بروکر شاید بیشتر هم باشه. اما اگر یک نفر با ما مشورت کنه که مثلا FBS حساب باز کنم یا ارانته، صد در صد ارانته رو پیشنهاد می کنیم. همه چی سایقه بروکر نیست چون تهش همه شون با رگوله آفشور به ایرانیها خدمات میدن. اینکه یک بروکر برای مشتریش ارزش قائل باشه و سعی کنه بهترین خدماتش رو ارائه بده مهم تر هست.

    34

   1. سلام دوست گرامی،
    فکر می کنم اشتباه می کنید. دلیلش هم این هست که در ارانته به خلاف سایر بروکرها داوجونز تا 3 رقم اعشار قیمت دهی میشه و این باعث اشتباه شما شده. اسپرد داوجونز در ارانته 2.6 پیپ هست که اسپرد خوبی هست و از بسیاری بروکرهای دیگه کمتر هست.

    32