آموزش ثبت نام بروکر ارانته و افتتاح حساب در Errante از ایران

1832 بازدید

آموزش افتتاح حساب در بروکر ارانته

در مقاله معرفی و بررسی بروکر ارانته توضیح نسبتا جامعی در مورد این بروکر و شرایط معاملاتی آن دادیم. به نظر می آید ارانته روز به روز بیشتر جای خود را در بین جامعه فارکس کار ایران باز می کند. از زمانی که این بروکر در IrTrader معرفی شد حدود دو ، سه ماهی بیشتر نمی گذرد و طبق اطلاعاتی که ما داریم بیش از 23000 حساب توسط کاربران ایرانی در ارانته باز شده است. رقم خوبی به نظر می رسد.

اگر شما هم مایلید به جمع کاربران ایرانی Errante ملحق شوید ما در این مقاله به صورت گام به گام و تصویری نحوه ثبت نام و افتتاح حساب در بروکر ارانته را آموزش خواهیم داد.

برای شروع روی دکمه زیر کلیک کنید تا به وبسایت بروکر ارانته مخصوص کاربران ایرانی منتقل شوید.

فهرست مطالب آموزش ثبت نام در ارانته
  برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

  مرحله اول ثبت نام در ارانته Errante

  با کلیک کردن لینک بالا شما به صفحه اصلی وبسایت بروکر ارانته منتقل می شوید. در منوهای بالای سایت روی گزینه “ثبت نام” کلیک کنید. دقت کنید که در مراحل ثبت نام بهتر است از فیلترشکن استفاده نکنید تا بدون مشکل پیش بروید.

  در صفحه جدید با فرمی شبیه فرم زیر مواجه خواهید شد که باید با اطلاعات هویتی شما تکمیل شود.

  مرحله اول ثبت نام در بروکر ارانته

  فرم ثبت نام را مانند تصویر بالا و با اعداد و حروف لاتین پر کنید. توضیح فیلدهای فرم :

  1. مشخص کنید مشتری شخصی هستید یا شرکت
  2. انتخا کنید خانوم هستید یا آقا
  3. نام خود را وارد کنید
  4. نام خانوادگی خود را وارد کنید
  5. کشور خود را انتخاب کنید
  6. شماره موبایل خود را با پیش شماره +98 وارد کنید
  7. آدرس ایمیل خود را به دقت بنویسید
  8. کلمه عبوری برای پورنال کاربری خود انتخاب کنید
  9. مجددا کلمه عبور انتخابی را وارد کنید

  در انتها تیک اینکه تابعیت کشور آمریکا را ندارید و شرایط و مقررات بروکر را قبول می کنید بزنید.

  حالا روی دکمه “ادامه” کلیک کنید.

  تایید آدرس ایمیل

  با زدن دکمه “ادامه” ایمیلی حاوی یک کد به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد. در صفحه جدید فرمی مانند تصویر زیر نمایش داده می شود و از شما می خواهد جهت تایید آدرس ایمیل آن کد را وارد کنید. به آدرس ایمیل خود مراجعه کنید و کد ارسالی را عینا در قسمت مورد نظر کپی کنید و دکمه “ادامه” را کلیک کنید.

  تایید آدرس ایمیل در Errante

  در صورتی که ایمیل را دریافت نکردید می توانید با زدن دکمه “ارسال دوباره پین کد” درخواست دهید تا ایمیل مجددا برای شما ارسال شود.

  مرحله دوم ثبت نام؛ تکمیل فرم اطلاعات اقتصادی

  با زدن دکمه “ادامه” وارد پورتال بروکر ارانته می شوید. در این مرحله لازم است یک سری اطلاعات اقتصادی مرتبط با خودتان را در اختیار بروکر قرار دهید. با توجه به اینکه فرم به زبان فارسی است و ابهام خاصی ندارد، صرفا به قرار دادن یک نمونه تکمیل شده فرم اکتفا می کنیم.

  مرحله دوم ثبت نام در بروکر ارانته، تکمیل فرم اقتصادی

  با تکمیل فرم و زدن دکمه “ادامه” اطلاعات پروفایل شما تکمیل می شود. حالا فقط مرحله احراز هویت مانده که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

  مرحله سوم ثبت نام؛ احراز هویت در ارانته

  مثل تقریبا تمام بروکرها، در ارانته هم احراز هویت الزامی است. در ارانته باید هم مدرک شناسایی و هم مدرک محل سکونت شما تایید شود. خوشبختانه مدارک فارسی قابل قبول است و این کار به سرعت انجام می گیرد.

  تایید مدرک شناسایی

  در صفحه جدید و در فرمی که نمایش داده می شود، در مقابل عبارت “می خواهم آپلود کنم” گزینه مدرک شناسایی را انتخاب کنید. با یکی از مدارک زیر می توانید هویت خود را تایید کنید:

  • تصویر گذرنامه
  • تصویر کارت ملی به صورت پشت و رو
  • تصویر گواهینامه به صورت پشت و رو
  تایید مدرک شناسایی در ارانته

  مانند تصویر بالا، نوع مدرک شناسایی خود را انتخاب کنید، شماره مدرک را در فیلد بعدی وارد کنید و در آخر تصویر آن را در قسمت مربوطه آپلود کنید و سپس روی دکمه “آپلود” کلیک کنید. با زدن این دکمه مدرک و اطلاعات شما بارگزاری می شود و شما می توانید وضعیت تایید آن را در قسمت مقابل فرم چک کنید.

  تایید مدرک محل سکونت

  برای مدرک تایید محل سکونت می توانید از مدارک زیر استفاده کنید:

  • قبوض خدمات شهری
  • بیمه نامه وسایل نقلیه
  • فیش بانکی شامل آدرس

   

  کلیه مدارک بالا باید حداکثر 6 ماه از تاریخ صدور آنها گذشته باشد. اگر قبض آب، برق، گاز و تلفن به نام خودتان ندارید و همچنین بیمه نامه شخص ثالث به نام شما نیست ساده ترین راه برای تایید آدرس فیش بانکی است.

  برای تایید آدرس با استفاده از فیش بانکی کافی است، ابتدا مدرک شناسایی خود را آپلود کنید تا تایید شود، پس از تایید مدرک به بانک بروید و یک فیش بانکی برای واریز به حساب بانکی خودتان با هر مبلغ دلخواهی پر کنید. دقت کنید که در قسمت اطلاعات واریز کننده، نام و نام خانوادگی و آدرس محل سکونت خود را به صورت خوانا وارد کنید(شهر محل سکونت را نیز وارد کنید). پس از تایید بانک و مهر و امضای آن می توانید از فیش بانکی عکس بگیرید و آن را به عنوان مدرک تایید آدرس آپلود کنید.

  در پایین تصویر تکمیل شده فرم تایید آدرس محل سکونت را می بینید.

  address-verification-errante

  همانطور که می بینید در این فرم باید کشور، شهر، آدرس و کدپستی محل سکونت خود را وارد کنید و سپس تصویر مدرک خود را آپلود کنید.

  با زدن دکمه “آپلود” مدرک شما برای گرفتن تایید بارگزاری می شود. خوشبختانه در ارانته بررسی مدارک با سرعت انجام می شود و در ساعات کاری بیش از چند ساعت زمان نخواهد برد.

  pending-verification

  پس از تایید مدارک توسط ارانته، برای شما ایمیل تایید ارسال خواهد شد. همچنین می توانید از منوی پروفایل و زیر منوی آپلود مدارک مانند تصویر بالا وضعیت تایید مدارک خود را بررسی کنید.

  افتتاح حساب معاملاتی و حساب آزمایشی

  تبریک می گوییم. شما مراحل ثبت نام در بروکر ارانته را تکمیل کردید. تا زمانیکه مدارک شما توسط بروکر بررسی و تایید شود، می توانید نسبت به افتتاح حساب معاملاتی و یا حساب آزمایشی اقدام کنید.

  برای این کار کافی است از منوهای سمت چپ ابتدا منوی “حسابها” و سپس زیر منوی “افتتاح حساب آزمایشی” و یا “افتتاح حساب زنده” را انتخاب کنید. با فرمی شبیه فرم زیر مواجه می شوید.

  فرم افتتاح حساب در ارانته

  در فرم بالا، نوع حساب معاملاتی، اهرم یا لوریج و همچنین ارز پایه حساب خود را باید انتخاب کنید. اگر حساب دمو باز می کنید، یک فیلد اضافه نیز خواهید دید که میزان بالانس اولیه حساب خود را باید انتخاب کنید.

  پس از تکمیل فرم دکمه “ادامه” را کلیک کنید. در صفحه بعد پیش نمایشی از اطلاعاتی که وارد کردید را خواهید دید، پس از تایید بلافاصله حساب شما ایجاد خواهد شد و اطلاعات آن به شما نمایش داده خواهد شد.

  اطلاعات افتتاح حساب در بروکر ارانته

  خوب تبریک می گوییم. حساب معاملاتی شما نیز ایجاد شده است.

  اگر حساب آزمایشی ایجاد کردید می توانید همین الان پلتفرم معاملاتی ارانته رو دانلود کنید و شروع به معامله در آن کنید.

  اگر حساب واقعی باز کردید می توانید تا زمانی که مدارک شما توسط بروکر تایید شود برای استفاده از شارژ و برداشت ریالی در صرافی IrPay ثبت نام کنید.

  نکته بسیار مهم : در حال حاضر به طور پیشفرض زمانی که پلتفرم متاتریدر را نصب می کنید و اجرا می کنید چند جفت ارز داخل پنجره Market Watch لیست می شود. این نمادها اسپرد بالایی دارند اما اصلا قابل معامله نیستند. اسپرد این نمادها شما را نترساند 😉 برای اینکه لیست نمادهای قابل معامله را مشاهده کنید ، در پنجره مارکت واچ جایی که لیست جفت ارزها را می بینید راست کلیک کنید. سپس گزینه Show All را انتخاب کنید. با این کار لیست کامل نمادهای قابل معامله به شما نمایش داده می شود.

  شارژ و برداشت ریالی

  اگر حساب واقعی باز کردید می توانید تا زمانی که مدارک شما توسط بروکر تایید شود برای استفاده از شارژ و برداشت ریالی در صرافی IrPay ثبت نام کنید. در صرافی IrPay شارژ حساب به صورت مستقیم و ظرف میانگین 5 دقیقه انجام می گیرد.

  در لینک زیر آموزش نحوه شارژ حساب و برداشت از حساب در بروکر ارانته توسط صرافی IrPay رو آموزش داده ایم. هرچند کار چندان سختی نیست اما بهتر است برای اینکه بدون مشکل روند کار را انجام دهید، این مقاله را نیز مطالعه کنید.

  امیدواریم که این مقاله برای شما دوستان مفید بوده باشد و بتوانید ثبت نام در بروکر ارانته را انجام دهید. درصورتی که سوالی داشتید می توانید در دیدگاه های همین مقاله مطرح کنید.

  موفق و پیروز و پر سود باشید.

  4.3/5 - (14 امتیاز)
  https://irtrader.net/?p=5362
  اشتراک گذاری:
  واتساپتوییترفیسبوک
  سید محمد تبادکانی
  حدود 15 سال است که در بازار فارکس فعالیت دارم و درآمد اول من هست. معامله گری در فارکس یکی از شغلهای پر ریسک و پر خطر هست که بدون علم و دانش فقط یک قمار سراسر ضرر خواهد بود.
  مطالب بیشتر
  برچسب ها:

  نظرات

  56 نظر در مورد آموزش ثبت نام بروکر ارانته و افتتاح حساب در Errante از ایران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. اقا ببخشید موقع ثبت نام در ارانته، من هرچی کارت ملی اپلود میکنم میزنه این مقدار نباید خالی باشد…. درصورتی که تمام مشخصات فایل رو رعایت میکنم و اپلود هم تا انتها میره…. این چه جوری حل میشه

   1

   1. سلام دوست گرامی،
    ارانته پشتیبان آنلاین هم در سایتش و هم در تلگرام داره که آی دیش رو هم گذاشتیم. بهتره با پشتیبانشون تماس بگیرید تا مشکل شما رو حل کنند.

    لایک

  2. سلام من حساب خودموتوارانته شارژ کردم ولی وقتی متاتریدر را به بروکر وصل کردم اون تیک سبز رنگی که گوشه حساب توی متاتریدر میخوره سبز نشده وعملا نمیشه سفارش ثبت کنم

   1

   1. سلام دوست گرامی،
    متاتریدر شما کانکت نشده. شما یا باید از V P N استفاده کنید و یا اینکه با پشتیبان بروکر تماس بگیرید تا راهنماییتون کنند.

    2

  3. باسلام خدمت دوست و استاد عزیز.بنده هم با فیلترشکن وهم بدون فیلتر شکن نتونستم وارد سایت ثبت نام ارانته بشم.لطفا راهنماییم کنید

   1

   1. سلام دوست گرامی،
    متاسفانه کار خاصی نمیشه کرد فقط باید مطمئن بشید که فیلنرشکنتون درست عمل می کنه. بهتر کش و کوکی مرورگرتون رو یکبار حذف کنید و از لینک زیر وارد بشید.
    https://irtrader.net/errante-regsiter

    2

  4. سلام جناب حسینی یه دامنه داره دات نت که میگه کشور ما نمیتونه وارد بشه و آیا دامنه ها از نظر خدمات فرقدارن

   1

   1. سلام دوست گرامی،
    بهتر هست از همین لینکی که برای ورود به سایت ارانته گذاشتیم استفاده کنید تا دچار مشکل نشید. تفاوتهای کمی در خدمات ممکنه وجود داشته باشه که فعلا قابل توجه نیست.

    2

  5. سلام جناب حسینی. خسته نباشید. ممنون از توضیحات خوبتون دربارۀ بروکرها. من توی بروکر ارانته ثبت نام کردم و مدارک شناساییم رو هم آپلود کردم. الآن دو تا سوال از شما دارم. 1. در آپلود مدارک محل سکونت توی فیلد آدرس مشکلی نیست آدرس رو به فارسی بنویسیم یا طبق عکس باید انگلیسی نوشته بشه؟ 2. می شه حالا تا حسابمون تایید بشه کامل، حساب ریلمون رو شارژ کنیم و معاملاتمون رو انجام بدیم یا اینکه حتما لازمه صبر کنیم تا تایید بشه بعد واریز و ترید داشته باشیم؟

   7

   1. سلام وقت بخیر
    1- اگر به فارسی ولی با حروف انگلیسی هم بنویسید مشکلی نیست.
    2- بهتر هست صبر کنید حسابتون کامل تایید بشه بعد شارژش کنید. خیلی زمان نمیبره

    8

  6. سلام ،جناب حسینی یکی از دوستان در نظرات خواندم که بابت ویتو کاپیتالز پرسیده بود،خواستم بگم که من در اون بروکر ترید میکردم ، همه مواردی که شما تو وبسایت بابت مصادیق کلاهبرداری عنوان کردید به شخصه شاهد بودم و به سرم اومد،تا زمانی که پول شارژ کنید پیوسته به شما پیام میدن،بعد از اون دیگه همه چی افتضاحه و در آخر پول و سرمایه شما از بین میره.این موارد تو همین آبان ۴۰۱برام اتفاق افتاد.

   6

  7. سلام ،جناب حسینی حالا که فقط برا ثبت نام نیاز به پروکسی هستش و ترید در متا تریدر با بروکر آرانته نیاز به پروکسی نداره، لازمه که هنگام ثبت نام در آرانته با آی پی ثابت این کار رو انجام بدیم؟؟

   6

   1. سلام دوست گرامی،
    خیر برای ثبت نام در هیچکدوم از بروکرهایی که با ایران کار می کنند نیاز به آی پی ثابت نیست.

    8

  8. سلام جناب حسینی در ثبت نام بروکر ارانته من با مشکل تایید تلفن همراه مواجه شدم چه کنم

   13

   1. سلام دوست گرامی،
    دقیقا چه مشکلی؟ پیشنهاد می کنم حتما با پشتیبان آنلاین بروکر روی سایتشون تماس بگیرید و مشکلتون رو مطرح کنید. پشتیبانی فارسی زبان هست.

    14

  9. با سلام. ببخشید vitocapitals چطور بروکرب است . به تازگی دارم مطالعه میکنم وبسایت شمارو . لذا نمی دونستم کجا سوالم رو بنویسم . با تشکر

   18

   1. سلام دوست گرامی،
    بروکر شناخته شده ای نیست و رگوله معتبری هم نداره. علاوه بر اینها شرایط معاملاتیش هم خوب نیست و اسپرد بالایی داره روی حساب استانداردش. با این شرایط نمی تونه گزینه خوبی باشه.

    16

  10. سلام وقتتون بخیر
   زمان ثبت نام شماره همراهم رو که با +98 هم وارد میکنم خطا میده و اطلاعات من ثبت نمیشه
   باید چکار کنم؟

   21

   1. سلام دوست گرامی،
    لطفا به پشتیبان آنلاین بروکر در سایتشون پیام بدید. فارسی زبان هستند و حتما راهنماییتون می کنند.

    21

    1. سلام دوست گرامی،
     ما مشکلی در بازکردن سایت بروکر نداریم. مطمئن هستید پراکسی که استفاده می کنید درست هست؟ اگر تلگرام دسترسی دارید به آی دی تلگرامشون پیام بدید تا مشکل شما رو حل کنند:
     https://t.me/Errante_Persian_Support

     7

  11. سلام خسته نباشید. برای احراز هویت کارت ملی کافیه یا گذرنامه هم باید داشته باشیم ؟ برای تایید محل سکونت میشه از برگه سبز خودرو استفاده کرد ؟

   28

   1. سلام دوست گرامی،
    بله کارت ملی کافی هست. احتمالا برگ سیز منزل رو قبول نکنند. ساده ترین راه استفاده از فیش بانکی هست که در متن مقاله توضیح دادیم.

    26

  12. سلام
   درحین ثبت نام بروکر ارانته وقتی که مدارک شناسایی رو آپلود میکنم ازمن شماره مدرک میخواد.اینو متوجه نمیشم .میشه لطفاً بفرمایید شماره مدرک چی هست؟

   27

  13. ممنون از توضیحات کامل شما خیلی عالی بود سوالی داشتم برای ترید در این شرکت حداقل سرمایه چند دلار باید باشد و سوال بعد ایا شرکت هایی هستند که با این بروکر کار کنند و اکانت مثلا 10000دلاری بفروشند؟ ایا در این بروکر errante میشود با پلتفرم trading wiew بجای mt4 کار کرد ایا خبر دارید کدام بروکر متصل به تریدینگ ویو هستش ; پیشایش ممنون و متشکر از پاسخ شما

   31

   1. سلام دوست گرامی،
    متاسفانه در حال حاضر هیچ بروکری از بروکرهایی که با ایران کار می کنند تریدینگ ویو ارائه نمیدن. حداقل سرمایه برای افتتاح حساب استاندارد در ارانته 50 دلار هست. متوجه منظورتون از فروش اکانت 10 هزار دلاری نشدم متاسفانه.

    34

  14. سلام
   وقت شما بخیر
   یک راهنمایی لازم دارم
   من از طریق پلتفرم‌MetaTrader 5 یک بروکر انتخاب کردم
   حدود یک ماه هست
   چند روزه هست پول من را بلوک کرده و امکان دسترسی به پول ندارم
   چگونه می توانم پیگیری کنم؟

   29

   1. سلام دوست گرامی،
    منظورتون رو دقیق متوجه نشدم؟ حساب دمو باز کردید یا حساب واقعی؟ جطوری پول واریز کردید؟ اسم بروکر چی هست؟

    29

  15. سلام سال 1401 به شما مبارک باشه. با راهنمایی شما بروکر ارانته را انتخاب کردم. اما موقع ثبت نام در بروکر ارانته با فیلتر شکن از دامنه NET. استفاده کردم و اکانتم تایید کامل شد و میتونم با فیلتر شکن وارد اکانتم بشم. اما از دامنه CN. که بدون فیلترشکن هست نمیتونم وارد اکانتم بشم. چکار باید بکنم؟

   29

   1. سلام دوست گرامی،
    ارانته دو تا سایت داره با دو رگولاتوری متفاوت که یکی errante.com هست ویکی‌errante.net و دامنه .cn هم مربوط به سایت .com هست. به همین دلیل وقتی در .net ثبت نام کردید با اون اطلاعات نمی‌تونید توی .cn لاگین کنید و برعکس. فرق خاصی با هم ندارند و فقط فعلا .net آدرس فیلتر نشده ندارن.

    28

  16. سلام خسته نباشی
   یه سوال داشتم درباره واریز و برداشت از طریق رمز ارزها مثلا تتر هم یه راهنمایی کنید به چه نکاتی باید رعایت کنیم
   ممنون

   29

   1. سلام دوست گرامی،
    چشم سعی می کنیم در آینده آموزش شارژ حساب با رمز ارزها رو هم اضافه کنیم. هرچند دوستانی که رمز ارز کار کردند نباید مشکل خاصی داشته باشند چون عینا انتقال ولت به ولت هست.

    32

  17. سلام، من در ارانته افتتاح حساب کردم اما هنوز وریفای نشدم، و هنوز از طریق متاتریدر 5 نمیتونم وارد حسابم بشم ! آیا باید تا وریفای شدن صبر کنم ؟ یا نیاز به وی پی ان دارم برای وارد شدن از طریق متاتریدر؟

   33

   1. سلام دوست گرامی،
    خیر برای لاگین کردن به متاتریدر نیاز به وریفای کردن حساب نیست. باید بررسی کنید که اطلاعات لاگین به خصوص سرور رو درست وارد کرده باشید. پشتیبانی بروکر می تونه کمک خوبی باشه برای حل مشکلات اینچنینی.

    32

  18. سلام منظور از اهرم معالاتی یک به پونصد منظور این اعداد ثابت هست یا میتونیم تا این لوریج اهرم استفاده کنیم؟

   23

   1. سلام دوست گرامی،
    تا حداکثر 1:500 می تونید از اهرم استفاده کنید. اهرم های کمتر رو می تونید به خواست خودتون انتخاب کنید.

    28

  19. با سلام و عرض ادب
   تشکر تشکر و بازهم تشکر فراوان

   اگر من برای تاییده ادرس بیمه شخص ثالث ماشینم که به نام‌ خودمه با ادرس منزل ( مستاجر هستم ) که درسته اپلود کنم تاییده ادرس حل میشه در ارانته ؟؟

   30

   1. سلام دوست گرامی،
    بله اگر داخل بیمه نامه آدرس دقیق شما ذکر شده ، به نام خودتون هست و اعتبار کافی داره مورد قبوله.

    33

  20. سلام وقت بخیر
   از مطالب شما نهایت استفاده را تا اکنون برده ایم، ممنونم.
   باتوجه به صداقت و تخصص شما و همچنین جلب رضایت بنده تا کنون لطفا معرف یک ارائه دهنده ی سرور vpn به همراه ip ثابت معتبر جهت سهولت و‌ اطمینان خاطر برای جلو گیری از اتفاقات تلخ برای کار با بروکر ارانته‌ به اینجانب باشید. (مطلع هستم که ارانته ی عزیز به ایرانی ها خدمات میدهد اما بدلیل فیلتر بودن این برکر در داخل کشورمان باید از فیلتر شکن استفاده کرد که متاسفانه سابقه از تغییر مکرر ip در دیگر بروکرها متضرر شده ام و مدتیست از speedvpn استفاده میکنم، حال اگر شما ارائه دهنده بهتری مد نظر دارید، بفرمایید حتما نظر شما معتبر و از طرف بنده چشم بسته پذیراست.)
   با تشکر

   27

   1. سلام دوست گرامی،
    ممنون از نظر محبت آمیز شما.
    راستش برای کار با بروکرهای فارکس و از جمله ارانته شما نهایتا برای ورود به پنل کاربری نیاز به استفاده از V P N دارید. برای انجام ترید و معاملات نیازی به این کار نیست، به همین دلیل خیلی کیفیت اون اهمیت نداره. ما خودمون هم از speedvpn استفاده می کنیم ولی واقعا اینکه بهترین هست یا خیر اطلاعی نداریم.

    32

  21. سلام و سپاس بابت سایت خوبتون
   من چه از لینک شما چه گوگل نتونستم به ارانته دسترسی داشته باشم آیا جدیدن VPN میخاد یا جریان چیه؟ سایت رو میزنم بعد مدتی لود ارور میده ینی باز نمیکنه

   32

   1. سلام دوست گرامی،
    اگر قبلا ثبت نام کردید و الان می خواید وارد ناحیه کاربری بشید می تونید از این لینک استفاده کنید : https://irtrader.net/errante-login
    اگر هنوز ثبت نام نکردید و می خواید ثبت نام کنید می تونید از این لینک استفاده کنید : https://irtrader.net/errante-regsiter
    این لینک ها در حال حاضر نیاز فیلتر نشده اند.

    29

  22. سلام در این بروکر ثبت نام کردم وقتی می خوام حساب دمو بسازم یک حساب Hedging می سازه و گزینه ای برای ساخت حساب Netting نداره ، با پشتیبانی هم صحبت کردم ولی گویا نفهمید منظورم چیه !!! خلاصه شما با این بروکر کار کردی اصلا حساب نتینگ داره؟

   28

   1. سلام دوست گرامی،
    راستش منم مطمئن نیستم منظور شما رو از Netting متوجه شده باشم. اما اگر منظور بسته کلیر شدن معاملات خلاف جهت به صورت خودکار هست، خیر این قابلیت نیست و خاطرم نیست در بروکرهایی که با ایران کار می کنند چنین چیزی دیده باشم. اصولا خیلی هم کاربردی نیست، چون معاملات هج شده رو میشه با هم کلوز بای کرد.

    27

    1. بله منظورم از نتینگ یعنی شما می توانید در یک زمان، تنها یک معامله داشته باشید و این رو من برای اکسپرتم لازم دارم .
     آلپاری ، آمارکت و روبوفارکس دارن و فیبو گروپ روی اکانت ریل فقط این امکان رو داره و هر کدوم از این بروکر ها یک مشکلی دارن ، خواستم روی Errante هم یک تستی کنم

     30

     1. سلام دوست گرامی،
      تا جایی که می دونم این قابلیت فقط مربوط به حساب های MT5 هست ولی حقیقتش چون نیازم نبوده تا حالا روش دقیق نشدم. بازم بررسی می کنم اگر به نتیجه ای رسیدم می گم خدمتتون.

      31

  23. سلام
   من در ارانته افتتاح حساب کردم ایمیل اومده برای واریز و برداشت مستقیم از تلگرام با mk payment اقدام کنید ایم بهتره یا irpay ؟

   29

   1. سلام دوست گرامی،
    هر دو مورد تایید هستند فقط مزیت IrPay این هست که درگاه پرداخت آنلاین دارند و شارژ و برداشتشون سریعتر انجام میشه و نرخ فروش بهتری هم معمولا دارند. اما در mak معمولا نرخ برداشت بهتر هست.

    33