ثبت نام بروکر آمارکتس تصویری ✔️ ورود به کابین شخصی AMarkets

2357 بازدید

خوشبختانه روند ثبت نام در آمارکتس ساده است و پیچیدگی خاصی ندارد. با توجه به اینکه وبسایت آنها به زبان فارسی است به راحتی پرکردن چند فرم می توانید افتتاح حساب خود را انجام دهید. تنها مشکلی که ممکن است با آن مواجه باشید تعدد سایت های این بروکر است. در مقاله بررسی بروکر آمارکتس دلیل این تعدد سایت را توضیح دادیم. ما در این آموزش سایت مخصوص مشتریان ایرانی را معرفی می کنیم تا با طی گام به گام مراحل بتوانید ثبت نام کنید. در پایان نیز با ورود به کابین شخصی آمارکتس می توانید حساب معاملاتی خود را باز کنید. برای شروع روی لینک زیر کلیک کنید.

مرحله اول ثبت نام در آمارکتس: ساخت کابین شخصی

بعد از کلیک روی لینک بالا به صفحه اصلی بروکر منتقل می شوید. در بالای صفحه، دکمه سبز رنگ با عنوان “افتتاح حساب” یا “Open Account” را کلیک کنید. اگر با گوشی موبایل وارد شدید ابتدا روی سه خط بالای صفحه کلیک کنید تا منوها نمایش داده شوند. حالا می توانید دکمه “افتتاح حساب” را در زیر منو ها ببینید. روی آن کلیک کنید تا ثبت نام در آمارکتس را شروع کنیم.

ثبت نام در بروکر آمارکتس؛ مرحله اول تکمیل فرم

در صفحه جدید فرمی مشابه تصویر بالا خواهید دید. البته ممکن است شکل و شمایل آن کمی متفاوت باشد. دقت کنید فرم فقط باید با حروف لاتین تکمیل شود. توضیحات فیلدها:

 1. نام خود را وارد کنید
 2. نام خانوادگی خود را وارد کنید
 3. آدرس ایمیل خود را بنویسید
 4. پرچم ایران را انتخاب کنید و شماره موبایل خود را بدون صفر وارد کنید
 5. پلتفرم معاملاتی مورد نظر خود را انتخاب کنید.
 6. این گزینه را کلیک کنید و کد 9VNER را وارد کنید.
 7. تیک قبول شرایط و مقررات ثبت نام در آمارکتس را بزنید.
 8. روی دکمه ایجاد حساب کاربری کلیک کنید.

بعد از کلیک، پیغامی شبیه تصویر زیر که نشان دهنده موفقیت آمیز بودن افتتاح حساب است دریافت می کنید.

دریافت اطلاعات حساب متاتریدر

دریافت اطلاعات کابین شخصی آمارکتس

همزمان برای شما 3 ایمیل از طرف بروکر ارسال می شود. ایمیل اول حاوی نام کاربری و کلمه عبور برای ورود به کابین شخصی آمارکتس است. ایمیل دوم شامل اطلاعات حساب معاملاتی شما و ایمیل سوم هم برای تایید ایمیل. برای ورود به کابین شخصی ایمیل حاوی اطلاعات کابین شخصی را باز کنید. اطلاعاتی شبیه تصویر زیر را خواهید دید. نام کاربری شما آدرس ایمیل شماست و کلمه عبور مقدار است که در ایمیل مشخص شده است.

ثبت نام در آمارکتس؛ اطلاعات کابین شخصی

مرحله دوم ثبت نام در آمارکتس: تایید آدرس ایمیل

بعد از ورود به کابین شخص با پیغامی شبیه تصویر زیر مواجه خواهید شد.

ثبت نام در آمارکتس؛ تایید آدرس ایمیل

از شما خواسته می شود برای تکمیل ثبت نام در بروکر آمارکتس 3 مرحله ساده را انجام دهید. ابتدا تایید آدرس ایمیل. مانند تصویر روی گزینه تایید ایمیل کلیک کنید.

مرحله دوم تایید ایمیل

به ایمیلی که در ابتدای کار با عنوان تایید آدرس ایمیل برای شما ارسال شده بود مراجعه کنید و روی دکمه “تایید کنید” و یا لینک زیر آن کلیک کنید. با این کار آدرس ایمیل شما تایید می شود و پیغامی شبیه شکل زیر دریافت خواهید کرد. اگر ایمیل را دریافت نکردید می توانید دکمه “ایمیل را دوباره ارسال کن” را کلیک کنید.

شروع روند تایید تلفن

مرحله سوم ثبت نام در آمارکتس: تایید شماره موبایل

بعد از تایید آدرس ایمیل و زدن دکمه Confirm به کابین شخصی منتقل می شوید. حالا با کلیک روی گزینه “تایید تلفن” به صفحه زیر بروید:

ثبت نام در آمارکتس، تایید شماره موبایل

در این قسمت اگر شماره موبایل شما صحیح است روی دکمه “تایید” کلیک کنید. در غیر اینصورت می توانید شماره جدیدی وارد کنید و شماره موبایل خود را تغییر دهید. با زدن دکمه تایید، کدی به موبایل شما پیامک می شود. آن کد را در کادر مشخص شده وارد کنید و دکمه “ارسال کد” را بزنید.

تایید شماره موبایل مرحله دوم

در صورتی که کد صحیح باشد به کابین شخصی خود منتقل می شوید و گزینه “تایید تلفن” تیک خواهد خورد.

نکته: اگر در این مرحله از ثبت نام در بروکر آمارکتس کد تایید را دریافت نکردید! می توانید از گزینه درخواست تماس استفاده کنید. با این کار یک تماس تلفنی دریافت خواهید کرد که 4 رقم آخر شماره تماس، کد تایید شماست.

مرحله چهارم ثبت نام در آمارکتس: تایید هویت

خب رسیدیم به مرحله آخر ثبت نام در آمارکتس. بعد از انجام این مرحله و تایید بروکر، ثبت نام شما تکمیل خواهد شد. نکته مثبت و قابل توجهی که آمارکتس در احراز هویت دارد، اینست که فقط با تایید مدرک شناسایی احراز هویت انجام میشود. اینجا مثل اکثر بروکرها نیاز به ارائه مدرکی از محل سکونت ندارید. روی گزینه “تایید هویت” کلیک کنید.

ثبت نام در آمارکتس، مرحله اول احراز هویت

در حال حاضر این قسمت از روند افتتاح حساب در آمارکتس تغییر کرده و ساده تر شده است. حالا دیگر نیازی به تکمیل اطلاعات زیر ندارید و صرفا آپلود مدرک شناسایی کافیست. ما اینجا نحوه تکمیل فرم قدیمی را نیز توضیح میدهیم که اگر نیاز شد سردرگم نشوید. اگر با صفحه ای شبیه شکل زیر مواجه شدید، فرم را مانند تصویر تکمیل کنید و تصویر یک مدرک شناسایی مانند کارت ملی، گذرنامه و گواهینامه را در محل مربوطه بارگذاری کنید.

ثبت نام در آمارکتس، مرحله دوم احراز هویت

توضیح فیلدهای مرحله احراز هویت:

 

 1. نام کوچک شما
 2. نام خانوادگی شما
 3. تاریخ تولد به میلادی (برای تبدیل می توانید از bahesab.ir استفاده کنید)
 4. شماره ملی شما
 5. تاریخ صدور گذرنامه و برای سایر موارد تاریخ تولد خود به میلادی را وارد کنید
 6. جنسیت شما
 7. روی کادر کلیک کنید و تصویر کارت شناسایی خود را انتخاب کنید

حالا کافی است روی دکمه “ارائه فایل و مدارک” زیر کادر نارنجی کلیک کنید. درصورت عدم بروز خطا با پیغامی مبنی بر دست بررسی بودن مدارک مواجه خواهید شد.

8. روی کادر نارنجی کلیک کنید و تصویر کارت بانکی خود را بارگذاری کنید. سپس روی دکمه “ارائه فایل و مدارک” کلیک کنید.

مدارک شما معمولا ظرف مدت 24 ساعت بررسی و تایید خواهند شد. پس از تایید مدارک برای شما ایمیلی ارسال خواهد شد.

تبریک می گوییم. ثبت نام شما در بروکر آمارکتس با موفقیت انجام شد.

حالا شما یک حساب از نوع استاندارد نیز دارید. در صورت نیاز به افتتاح حساب از انواع دیگر، می توانید از داخل کابین شخصی خود اقدام کنید.

ثبت نام در بروکر آمارکتس طی 4 مرحله آسان و در کمتر از 5 دقیقه انجام می شود. ابتدا کابین شخصی آمارکتس خود را ایجاد می کنید. سپس آدرس ایمیل و موبایل خود را تایید می کنید. در پایان نیز احراز هویت انجام می دهید.

لینک مخصوص کاربران ایرانی در بروکر آمارکتس

بله، مانند تمام بروکرهای دیگر در آمارکتس نیز باید احراز هویت کاربر صورت گیرد.

خیر، خوشبختانه در بروکر آمارکتس به خلاف اکثر بروکرها نیازی به تایید مدرک محل سکونت نیست. این کار روند ثبت نام در آمارکتس را ساده تر و کوتاهتر کرده است.

شما برای افتتاح و فعالسازی حساب Fixed و حساب استاندارد به حداقل 100 دلار نیاز دارید. برای افتتاح حساب ECN در آمارکتس باید حداقل 200 دلار حساب خود را شارژ کنید.

5/5 - (2 امتیاز)
https://irtrader.net/?p=12682
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوک
سید محمد تبادکانی وبسایت شخصی
از سال 1384 وارد دنیای فارکس شدم. در طول این 18 سال سبکهای مختلف ترید رو بررسی کردم و معامله کردم. در نهایت نیوز تریدینگ رو به صورت حرفه ای به عنوان سبک معاملاتیم انتخاب کردم. به خاطر این سبک معاملاتی با بیش از صد بروکر فارکس در طی این سالها کار کردم و شناخت خوبی نسبت به بروکرها دارم. معتقدم که معامله گری بدون داشتن دانش کافی قماری بیش نیست.
مطالب بیشتر

نظرات

2 نظر در مورد ثبت نام بروکر آمارکتس تصویری ✔️ ورود به کابین شخصی AMarkets

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. سلام و عرض ادب
  آیا در یک جفت ارز،میشه هم پوزیشن خرید باز داشت و هم پوزیشن فروش باز، میخواستم ببینم آیا حساب دمو با واقعی متفاوته؟یکی به من گفته نمیشه یا باید خرید باز داشته باشی یا فروش باز، مثلا اگر خرید باز داشته باشی و بخوای فروش انجام بدی، خرید بسته میشه و اردر فروش انجام میشه، آیا درست هست یا خیر. آخه من در حساب دمو بروکر شما دارم یک ماه کار میکنم در یک جفت ارز با حجم یک اندازه، هم خرید باز دارم و هم فروش باز، آیای در حساب رئال فرق میکنه؟ و آیا در بروکر شما اینجور هست یا در تمام بروکرها؟
  پاسخگو باشید سپاسگزارم

  1. سلام دوست گرامی،
   بله به طور معمول می تونید روی یک جفت ارز هم معامله خرید باز داشته باشید و هم معامله فروش باز. صحبت دوستتون هم تا حدودی درست هست اما مربوط میشه به پلتفرم متاتریدر 5 زمانی که از نوع Netting باشه.