معرفی صرافی پول نو

92 بازدید

صرافی پول نو یک پلتفرم امن برای خرید و فروش بیش از 30 نوع رمز ارز دیجیتال است که اپلکیشن آن در سایت آن قابل دانلود می‌باشد. این صرافی آنلاین به کاربران امکان می‌دهد تا به صورت مستقیم و بدون واسطه ارزهای دیجیتال را خرید و فروش کنند. کاربران در صرافی پول نو، تراکنش‌های خود را مستقیما با صرافی انجام می‌دهند. این صرافی دارای شماره ثبت ۱۴۳۶۶ از سازمان ثبت شرکت‌ها است و با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند.

در صورتی که بدنبال یک مرکز آموزشی برای ورود به دنیای فارکس و بازارهای مالی هستید می توانید هم اکنون وارد وب سایت معامله گر ایرانی شده و یادگیری را شروع نمایید.

 

روش ثبت نام و ایجاد حساب کاربری در صرافی پول نو چگونه است؟

برای ثبت نام و ایجاد حساب کاربری در صرافی پول نو، شما می‌توانید به وب‌سایت یا اپلیکیشن مربوطه مراجعه کرده و مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. ورود به صفحه ثبت نام: در ابتدا باید به ادرس pooleno.ir رفته و در صفحه ثبت نام و ورود به سایت یا اپلیکیشن مراجعه کنید.
 2. تکمیل فرم ثبت نام: سپس باید فرم ثبت نام را با اطلاعات شخصی خود تکمیل کرده و اطلاعات مورد نیاز مانند نام، نام خانوادگی، ایمیل و شماره تماس را وارد کنید.
 3. تأیید ایمیل یا شماره تماس: بعد از تکمیل فرم ثبت نام، ممکن است بخواهید ایمیل یا شماره تماس خود را تأیید کنید.
 4. تکمیل اطلاعات مالی: در مرحله بعدی، شما باید اطلاعات مالی مربوط به حساب خود را وارد کرده و هویت خود را تأیید کنید. این ممکن است شامل ارائه مدارک شناسایی و اثبات آدرس باشد.
 5. تأیید و ایجاد حساب: پس از تکمیل مراحل ثبت نام و تأیید هویت که یک روز طول می کشد و به شما اطلاع داده می شود، حساب کاربری شما ایجاد شده و شما می‌توانید از آن برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال استفاده کنید.

 

چگونه می توان در صرافی پول نو، خرید و فروش انجام داد؟

بعد از ثبت نام و اهراز هویت در صرافی پول نو، برای خرید و فروش در صرافی پول نو می‌توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

 • شارژ حساب: برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال، شما باید حساب خود را شارژ کرده و ارز مورد نظر خود را خریداری کنید.
 • انتخاب ارز: پس از شارژ حساب، باید ارز مورد نظر خود را انتخاب کرده و مبلغ مورد نظر را وارد کنید.
 • انجام معامله: با وارد کردن مبلغ و ارز مورد نظر، می‌توانید معامله خود را انجام دهید و ارز مورد نظر خود را خرید یا فروش کنید.

 

کدام ارزهای دیجیتال در صرافی پول نو خرید و فروش می شوند؟

در صفحه اصلی وبسایت صرافی پول نو، می‌توانید لیستی از ارزهای دیجیتال قابل خرید و فروش را مشاهده کنید. همچنین، با ورود به حساب کاربری خود، در قسمت خرید و فروش، به لیستی از ارزهای دیجیتالی که می‌توانید خرید و فروش کنید دسترسی دارید. این روش به شما این امکان را می‌دهد که با سادگی و راحتی ارزهای دیجیتال مختلف را معامله کنید.

کارمزد صرافی پول نو چقدر است؟

کارمزد صرافی پول نو چقدر است؟

در صرافی پول نو، کارمزد بین ۰.۵ تا ۲ درصد از مبلغ ارزهای دیجیتال مورد نظر در جدول خرید و فروش محاسبه می‌شود. این کارمزد بر اساس شرایط بازار، نوع و تغییرات قیمتی ارزهای دیجیتال تعیین می‌شود و به صورت خودکار به قیمت افزوده می‌شود. به عبارت دیگر، در قیمت نهایی ارزهای دیجیتال که در جدول خرید و فروش مشاهده می‌شود، کارمزد صرافی پول نو نیز لحاظ شده است.

کارمزد انتقال در فاکتور صرافی پول نو چیست؟

در هنگام خرید ارزهای دیجیتال، ممکن است کارمزدی به عنوان هزینه انتقال در شبکه بلاکچین از مبلغ شما کسر شود. این هزینه به عنوان کارمزد انتقال شبکه بلاکچین محاسبه می‌شود و به تراکم بلاکچین مربوطه بستگی دارد. باید توجه داشت که صرافی پول نو از این هزینه منتفع نمی‌شود.

همچنین، در هنگام فروش ارزهای دیجیتال، ممکن است بانک، مبلغی معادل یک درصد از مبلغ برداشت و تا سقف ۴,۰۰۰ تومان از مبلغ واریزی شما کسر کند. این مبلغ به عنوان کارمزد بانک دریافت می‌شود و صرافی پول نو از این کارمزد نیز منتفع نمی‌شود و حتما کسر می‌شود.

 

چرا قیمت یک ارز دیجیتال در بخش «خرید از ما» و «فروش به شما» در صرافی پول نو متفاوت است؟

هنگام خرید یا فروش ارزهای دیجیتال، تفاوت قیمت خرید و فروش ناشی از کارمزدی است که صرافی پول نو بابت خدمات ارائه شده دریافت می‌کند. این کارمزد به قیمت نهایی ارز دیجیتال اضافه می‌شود و در نتیجه تفاوت قیمت خرید و فروش ایجاد می‌شود. به عبارت دیگر، قیمتی که کاربران در جدول قیمت‌ها مشاهده می‌کنند، شامل مجموع قیمت ارز دیجیتال و کارمزد صرافی پول نو است. این کارمزد موجب تفاوت قیمت خرید و فروش می‌شود و تاثیر مستقیمی بر قیمت نهایی دارد.

 

هزینه استفاده از خدمات صرافی پول نو چقدر است؟

 • انتقال ارزهای دیجیتال به وسیله شبکه بلاکچین صورت می‌گیرد و مقدار و نوع کارمزد این انتقالات به هر شبکه بلاکچین خاصی بستگی دارد. به عنوان مثال، هزینه‌های انتقالات در شبکه اتریوم با استفاده از ارز دیجیتال اتر پرداخت می‌شود و مقدار آن به شلوغی شبکه بستگی دارد. کاربران مسئول پرداخت کارمزد تراکنش‌ها می‌باشند.
 • پرداخت کارمزد نقل و انتقالات پول در معاملات ریالی (واریز و برداشت ریال) نیز به عهده کاربران است. سقف خرید روزانه بر اساس قوانین شبکه شتاب تعیین می‌شود. باید توجه داشت که صرافی پول نو در قبال زمان و مدت انجام تراکنش‌ها در شبکه بلاکچین و شبکه بانکی کشور هیچ گونه مسئولیتی ندارد و هرگونه پیامدهای مالیاتی ناشی از تراکنش‌ها به عهده خود کاربران است.
 • در “پول نو”، کیف پول الکترونیکی وجود ندارد و پرداخت‌ها و دریافت‌ها بدون واسطه از طریق درگاه‌های بانکی، بین “پول نو” و حساب بانکی کاربر انجام می‌شود. باید توجه داشت که کاربر مسئول است که هنگام خرید یا فروش رمز ارز از اتصال صحیح کیف پول متعلق به خود اطمینان حاصل کند، و “پول نو” هیچ مسئولیتی در این زمینه بر عهده ندارد.
 • همچنین، “پول نو” هیچگونه مسئولیتی در قبال نوسان نرخ رمز ارزها ندارد و صرفا نرخ لحظه‌ای معامله، مرجع تعیین قیمت رمز ارزها خواهد بود. در صورت فروش رمز ارز به “پول نو”، ملاک محاسبه قیمت برای تسویه حساب و واریز پول به حساب کاربر، Confirm شدن رمز ارز در کیف پول “پول نو” است و هنگام خرید رمز ارز از “پول نو”، ملاک محاسبه قیمت زمانی است که کاربر برای تسویه حساب به درگاه بانکی می‌رود.

 

آیا صرافی پول نو معتبر است؟

بهترین روش برای ارزیابی معتبر بودن یک صرافی ارز دیجیتال، مطالعه نظرات و تجربیات دیگران، بررسی مجوزهای نظارتی مربوطه و بررسی سابقه و اعتبار آن صرافی است. همچنین، باید از امنیت و اطمینان از روند تأیید هویت و امور مالی در آن صرافی اطمینان حاصل کرد.

اما باید بگوییم که صرافی پول نو از سال 1399 شروع به فعالیت نموده است و تا کنون نیز شکایتی مبنی بر کلاهبرداری و موارد دیگر از آنها دیده و شنیده نشده است.

 

پشتیبانی صرافی پول نو چگونه است؟

در عصر حاضر، ارائه خدمات پشتیبانی قوی توسط صرافی‌های ارز دیجیتال برای مشتریان و کاربران بسیار حیاتی است. این امر به دلیل اینکه عدم وجود پشتیبانی قوی می‌تواند باعث از دست رفتن دارایی و سرمایه کاربران شود، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. صرافی ارز دیجیتال پول نو، با ارائه خدمات چت آنلاین، از ساعت 9 صبح تا 12 شب، به کاربران خود پشتیبانی مناسبی ارائه می‌کند.

 

نتیجه گیری

صرافی پول نو امکان انتقال و مبادله پول را با استفاده از فناوری بلاک‌چین فراهم می‌کند. این نوع صرافی‌ها امنیت، شفافیت و سرعت بالایی را در انتقال و تبادل پول فراهم می‌کنند. چنانچه نیاز به آموزش های اساسی دارید می توانید از سایت معامله گر ایرانی آموزش های لازم را دریافت نمایید.

 

معرفی بروکر های معتبر :

بروکر ویندزور

بروکر لایت فارکس

1/5 - (1 امتیاز)
https://irtrader.net/?p=16990
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوک
محمد رضا قربانی
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد معرفی صرافی پول نو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

رتبه بندی بهترین بروکرهای فارکس در سال 1402