آموزش ثبت نام بروکر ارانته و افتتاح حساب در Errante از ایران

5913 بازدید

آموزش افتتاح حساب در بروکر ارانته

در مقاله معرفی و بررسی بروکر ارانته توضیح نسبتا جامعی در مورد این بروکر و شرایط معاملاتی آن دادیم. به نظر می آید ارانته روز به روز بیشتر جای خود را در بین جامعه فارکس کار ایران باز می کند. از زمانی که این بروکر در IrTrader معرفی شد حدود دو ، سه ماهی بیشتر نمی گذرد و طبق اطلاعاتی که ما داریم بیش از 23000 حساب توسط کاربران ایرانی در ارانته باز شده است. رقم خوبی به نظر می رسد.

اگر شما هم مایلید به جمع کاربران ایرانی Errante ملحق شوید ما در این مقاله به صورت گام به گام و تصویری نحوه ثبت نام و افتتاح حساب در بروکر ارانته را آموزش خواهیم داد.

برای شروع روی دکمه زیر کلیک کنید تا به وبسایت بروکر ارانته مخصوص کاربران ایرانی منتقل شوید.

فهرست مطالب آموزش ثبت نام در ارانته
  برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

  مرحله اول ثبت نام در ارانته Errante

  با کلیک کردن لینک بالا شما به صفحه اصلی وبسایت بروکر ارانته منتقل می شوید. در منوهای بالای سایت روی گزینه “ثبت نام” کلیک کنید. دقت کنید که در مراحل ثبت نام بهتر است از فیلترشکن استفاده نکنید تا بدون مشکل پیش بروید.

  در صفحه جدید با فرمی شبیه فرم زیر مواجه خواهید شد که باید با اطلاعات هویتی شما تکمیل شود.

  مرحله اول ثبت نام در بروکر ارانته

  فرم ثبت نام را مانند تصویر بالا و با اعداد و حروف لاتین پر کنید. توضیح فیلدهای فرم :

  1. مشخص کنید مشتری شخصی هستید یا شرکت
  2. انتخا کنید خانوم هستید یا آقا
  3. نام خود را وارد کنید
  4. نام خانوادگی خود را وارد کنید
  5. کشور خود را انتخاب کنید
  6. شماره موبایل خود را با پیش شماره +98 وارد کنید
  7. آدرس ایمیل خود را به دقت بنویسید
  8. کلمه عبوری برای پورنال کاربری خود انتخاب کنید
  9. مجددا کلمه عبور انتخابی را وارد کنید

  در انتها تیک اینکه تابعیت کشور آمریکا را ندارید و شرایط و مقررات بروکر را قبول می کنید بزنید.

  حالا روی دکمه “ادامه” کلیک کنید.

  تایید آدرس ایمیل

  با زدن دکمه “ادامه” ایمیلی حاوی یک کد به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد. در صفحه جدید فرمی مانند تصویر زیر نمایش داده می شود و از شما می خواهد جهت تایید آدرس ایمیل آن کد را وارد کنید. به آدرس ایمیل خود مراجعه کنید و کد ارسالی را عینا در قسمت مورد نظر کپی کنید و دکمه “ادامه” را کلیک کنید.

  تایید آدرس ایمیل در Errante

  در صورتی که ایمیل را دریافت نکردید می توانید با زدن دکمه “ارسال دوباره پین کد” درخواست دهید تا ایمیل مجددا برای شما ارسال شود.

  مرحله دوم ثبت نام؛ تکمیل فرم اطلاعات اقتصادی

  با زدن دکمه “ادامه” وارد پورتال بروکر ارانته می شوید. در این مرحله لازم است یک سری اطلاعات اقتصادی مرتبط با خودتان را در اختیار بروکر قرار دهید. با توجه به اینکه فرم به زبان فارسی است و ابهام خاصی ندارد، صرفا به قرار دادن یک نمونه تکمیل شده فرم اکتفا می کنیم.

  مرحله دوم ثبت نام در بروکر ارانته، تکمیل فرم اقتصادی

  با تکمیل فرم و زدن دکمه “ادامه” اطلاعات پروفایل شما تکمیل می شود. حالا فقط مرحله احراز هویت مانده که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

  مرحله سوم ثبت نام؛ احراز هویت در ارانته

  مثل تقریبا تمام بروکرها، در ارانته هم احراز هویت الزامی است. در ارانته باید هم مدرک شناسایی و هم مدرک محل سکونت شما تایید شود. خوشبختانه مدارک فارسی قابل قبول است و این کار به سرعت انجام می گیرد.

  تایید مدرک شناسایی

  در صفحه جدید و در فرمی که نمایش داده می شود، در مقابل عبارت “می خواهم آپلود کنم” گزینه مدرک شناسایی را انتخاب کنید. با یکی از مدارک زیر می توانید هویت خود را تایید کنید:

  • تصویر گذرنامه
  • تصویر کارت ملی به صورت پشت و رو
  • تصویر گواهینامه به صورت پشت و رو
  تایید مدرک شناسایی در ارانته

  مانند تصویر بالا، نوع مدرک شناسایی خود را انتخاب کنید، شماره مدرک را در فیلد بعدی وارد کنید و در آخر تصویر آن را در قسمت مربوطه آپلود کنید و سپس روی دکمه “آپلود” کلیک کنید. با زدن این دکمه مدرک و اطلاعات شما بارگزاری می شود و شما می توانید وضعیت تایید آن را در قسمت مقابل فرم چک کنید.

  تایید مدرک محل سکونت

  برای مدرک تایید محل سکونت می توانید از مدارک زیر استفاده کنید:

  • قبوض خدمات شهری
  • بیمه نامه وسایل نقلیه
  • فیش بانکی شامل آدرس

   

  کلیه مدارک بالا باید حداکثر 6 ماه از تاریخ صدور آنها گذشته باشد. اگر قبض آب، برق، گاز و تلفن به نام خودتان ندارید و همچنین بیمه نامه شخص ثالث به نام شما نیست ساده ترین راه برای تایید آدرس فیش بانکی است.

  برای تایید آدرس با استفاده از فیش بانکی کافی است، ابتدا مدرک شناسایی خود را آپلود کنید تا تایید شود، پس از تایید مدرک به بانک بروید و یک فیش بانکی برای واریز به حساب بانکی خودتان با هر مبلغ دلخواهی پر کنید. دقت کنید که در قسمت اطلاعات واریز کننده، نام و نام خانوادگی و آدرس محل سکونت خود را به صورت خوانا وارد کنید(شهر محل سکونت را نیز وارد کنید). پس از تایید بانک و مهر و امضای آن می توانید از فیش بانکی عکس بگیرید و آن را به عنوان مدرک تایید آدرس آپلود کنید.

  در پایین تصویر تکمیل شده فرم تایید آدرس محل سکونت را می بینید.

  address-verification-errante

  همانطور که می بینید در این فرم باید کشور، شهر، آدرس و کدپستی محل سکونت خود را وارد کنید و سپس تصویر مدرک خود را آپلود کنید.

  با زدن دکمه “آپلود” مدرک شما برای گرفتن تایید بارگزاری می شود. خوشبختانه در ارانته بررسی مدارک با سرعت انجام می شود و در ساعات کاری بیش از چند ساعت زمان نخواهد برد.

  pending-verification

  پس از تایید مدارک توسط ارانته، برای شما ایمیل تایید ارسال خواهد شد. همچنین می توانید از منوی پروفایل و زیر منوی آپلود مدارک مانند تصویر بالا وضعیت تایید مدارک خود را بررسی کنید.

  افتتاح حساب معاملاتی و حساب آزمایشی

  تبریک می گوییم. شما مراحل ثبت نام در بروکر ارانته را تکمیل کردید. تا زمانیکه مدارک شما توسط بروکر بررسی و تایید شود، می توانید نسبت به افتتاح حساب معاملاتی و یا حساب آزمایشی اقدام کنید.

  برای این کار کافی است از منوهای سمت چپ ابتدا منوی “حسابها” و سپس زیر منوی “افتتاح حساب آزمایشی” و یا “افتتاح حساب زنده” را انتخاب کنید. با فرمی شبیه فرم زیر مواجه می شوید.

  فرم افتتاح حساب در ارانته

  در فرم بالا، نوع حساب معاملاتی، اهرم یا لوریج و همچنین ارز پایه حساب خود را باید انتخاب کنید. اگر حساب دمو باز می کنید، یک فیلد اضافه نیز خواهید دید که میزان بالانس اولیه حساب خود را باید انتخاب کنید.

  پس از تکمیل فرم دکمه “ادامه” را کلیک کنید. در صفحه بعد پیش نمایشی از اطلاعاتی که وارد کردید را خواهید دید، پس از تایید بلافاصله حساب شما ایجاد خواهد شد و اطلاعات آن به شما نمایش داده خواهد شد.

  اطلاعات افتتاح حساب در بروکر ارانته

  خوب تبریک می گوییم. حساب معاملاتی شما نیز ایجاد شده است.

  اگر حساب آزمایشی ایجاد کردید می توانید همین الان پلتفرم معاملاتی ارانته رو دانلود کنید و شروع به معامله در آن کنید.

  اگر حساب واقعی باز کردید می توانید تا زمانی که مدارک شما توسط بروکر تایید شود برای استفاده از شارژ و برداشت ریالی در صرافی IrPay ثبت نام کنید.

  نکته بسیار مهم : در حال حاضر به طور پیشفرض زمانی که پلتفرم متاتریدر را نصب می کنید و اجرا می کنید چند جفت ارز داخل پنجره Market Watch لیست می شود. این نمادها اسپرد بالایی دارند اما اصلا قابل معامله نیستند. اسپرد این نمادها شما را نترساند 😉 برای اینکه لیست نمادهای قابل معامله را مشاهده کنید ، در پنجره مارکت واچ جایی که لیست جفت ارزها را می بینید راست کلیک کنید. سپس گزینه Show All را انتخاب کنید. با این کار لیست کامل نمادهای قابل معامله به شما نمایش داده می شود.

  شارژ و برداشت ریالی

  اگر حساب واقعی باز کردید می توانید تا زمانی که مدارک شما توسط بروکر تایید شود برای استفاده از شارژ و برداشت ریالی در صرافی IrPay ثبت نام کنید. در صرافی IrPay شارژ حساب به صورت مستقیم و ظرف میانگین 5 دقیقه انجام می گیرد.

  در لینک زیر آموزش نحوه شارژ حساب و برداشت از حساب در بروکر ارانته توسط صرافی IrPay رو آموزش داده ایم. هرچند کار چندان سختی نیست اما بهتر است برای اینکه بدون مشکل روند کار را انجام دهید، این مقاله را نیز مطالعه کنید.

  امیدواریم که این مقاله برای شما دوستان مفید بوده باشد و بتوانید ثبت نام در بروکر ارانته را انجام دهید. درصورتی که سوالی داشتید می توانید در دیدگاه های همین مقاله مطرح کنید.

  موفق و پیروز و پر سود باشید.

  4.4/5 - (24 امتیاز)
  https://irtrader.net/?p=5362
  اشتراک گذاری:
  واتساپتوییترفیسبوک
  سید محمد تبادکانی وبسایت شخصی
  از سال 1384 وارد دنیای فارکس شدم. در طول این 18 سال سبکهای مختلف ترید رو بررسی کردم و معامله کردم. در نهایت نیوز تریدینگ رو به صورت حرفه ای به عنوان سبک معاملاتیم انتخاب کردم. به خاطر این سبک معاملاتی با بیش از صد بروکر فارکس در طی این سالها کار کردم و شناخت خوبی نسبت به بروکرها دارم. معتقدم که معامله گری بدون داشتن دانش کافی قماری بیش نیست.
  مطالب بیشتر

  نظرات

  68 نظر در مورد آموزش ثبت نام بروکر ارانته و افتتاح حساب در Errante از ایران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. سلام خسته نباشید ,تو قسمت ارسال مدارک میخواستم از شناسنامه استفاده کنم تو قسمت عکس از پشت مدرک ,دقیقا کجای شناسنامه رو باید فرستاد؟

   1. سلام دوست گرامی،
    مهم نیست می تونید همون تصویر رو دوباره انتخاب کنید و برای گزینه پشت کارت شناسایی ارسال کنید. فقط دقت کنید تصویر واضح باشه و چهارگوشه شناسنامه دیده بشه.

  2. با سلام و تشکر بابت توضیحات مفیدتون
   من یه حساب دمو تو آرانته باز کردم ولی وقتی وارد متاتریدر میشم حساب فعال نیست یعنی نمیشه order گذاشت.میتونید بگید مشکل از کجاست ؟

   1. سلام دوست گرامی،
    متاسفانه برای اتصال به حساب دمو نیاز به V P N مناسب دارید.

   1. سلام دوست گرامی،
    ممکنه برای مدتی کوتاهی بشه بدون فیلتر شکن ثبت نام کنید و وارد سایت بشید اما متاسفانه مرتبا سایتهای بروکرها فیلتر میشن. اگر قصد جدی برای فعالیت توی این بازار دارید باید از V P N مناسب استفاده کنید.

  3. با سلام،سپاس از راهنماییهای فوق العادتون،جسارتا برای ثبت نام در بروکر ارانته و به دنبال آن ثبت نام در irpey و شارژ حساب،مجموعا حدود چه مبلغی لازم هست؟؟سپاسگذارم

   1. سلام دوست گرامی،
    حداقل میزان افتتاح حساب 50 دلار هست در ارانته. در صرافی آی آر پی هم حداقل واریزی 10 دلار هست.

  4. اقا ببخشید موقع ثبت نام در ارانته، من هرچی کارت ملی اپلود میکنم میزنه این مقدار نباید خالی باشد…. درصورتی که تمام مشخصات فایل رو رعایت میکنم و اپلود هم تا انتها میره…. این چه جوری حل میشه

   1. سلام دوست گرامی،
    ارانته پشتیبان آنلاین هم در سایتش و هم در تلگرام داره که آی دیش رو هم گذاشتیم. بهتره با پشتیبانشون تماس بگیرید تا مشکل شما رو حل کنند.

  5. سلام من حساب خودموتوارانته شارژ کردم ولی وقتی متاتریدر را به بروکر وصل کردم اون تیک سبز رنگی که گوشه حساب توی متاتریدر میخوره سبز نشده وعملا نمیشه سفارش ثبت کنم

   1. سلام دوست گرامی،
    متاتریدر شما کانکت نشده. شما یا باید از V P N استفاده کنید و یا اینکه با پشتیبان بروکر تماس بگیرید تا راهنماییتون کنند.

     1. سلام دوست گرامی،
      بله اما انجامش راحت هست و با یک فیش بانکی که توش آدرس شما نوشته شده باشه میشه تاییدش کرد.

  6. باسلام خدمت دوست و استاد عزیز.بنده هم با فیلترشکن وهم بدون فیلتر شکن نتونستم وارد سایت ثبت نام ارانته بشم.لطفا راهنماییم کنید

   1. سلام دوست گرامی،
    متاسفانه کار خاصی نمیشه کرد فقط باید مطمئن بشید که فیلنرشکنتون درست عمل می کنه. بهتر کش و کوکی مرورگرتون رو یکبار حذف کنید و از لینک زیر وارد بشید.
    https://irtrader.net/errante-regsiter

  7. سلام جناب حسینی یه دامنه داره دات نت که میگه کشور ما نمیتونه وارد بشه و آیا دامنه ها از نظر خدمات فرقدارن

   1. سلام دوست گرامی،
    بهتر هست از همین لینکی که برای ورود به سایت ارانته گذاشتیم استفاده کنید تا دچار مشکل نشید. تفاوتهای کمی در خدمات ممکنه وجود داشته باشه که فعلا قابل توجه نیست.

  8. سلام جناب حسینی. خسته نباشید. ممنون از توضیحات خوبتون دربارۀ بروکرها. من توی بروکر ارانته ثبت نام کردم و مدارک شناساییم رو هم آپلود کردم. الآن دو تا سوال از شما دارم. 1. در آپلود مدارک محل سکونت توی فیلد آدرس مشکلی نیست آدرس رو به فارسی بنویسیم یا طبق عکس باید انگلیسی نوشته بشه؟ 2. می شه حالا تا حسابمون تایید بشه کامل، حساب ریلمون رو شارژ کنیم و معاملاتمون رو انجام بدیم یا اینکه حتما لازمه صبر کنیم تا تایید بشه بعد واریز و ترید داشته باشیم؟

   1. سلام وقت بخیر
    1- اگر به فارسی ولی با حروف انگلیسی هم بنویسید مشکلی نیست.
    2- بهتر هست صبر کنید حسابتون کامل تایید بشه بعد شارژش کنید. خیلی زمان نمیبره

  9. سلام ،جناب حسینی یکی از دوستان در نظرات خواندم که بابت ویتو کاپیتالز پرسیده بود،خواستم بگم که من در اون بروکر ترید میکردم ، همه مواردی که شما تو وبسایت بابت مصادیق کلاهبرداری عنوان کردید به شخصه شاهد بودم و به سرم اومد،تا زمانی که پول شارژ کنید پیوسته به شما پیام میدن،بعد از اون دیگه همه چی افتضاحه و در آخر پول و سرمایه شما از بین میره.این موارد تو همین آبان ۴۰۱برام اتفاق افتاد.

  10. سلام ،جناب حسینی حالا که فقط برا ثبت نام نیاز به پروکسی هستش و ترید در متا تریدر با بروکر آرانته نیاز به پروکسی نداره، لازمه که هنگام ثبت نام در آرانته با آی پی ثابت این کار رو انجام بدیم؟؟

   1. سلام دوست گرامی،
    خیر برای ثبت نام در هیچکدوم از بروکرهایی که با ایران کار می کنند نیاز به آی پی ثابت نیست.

  11. سلام جناب حسینی در ثبت نام بروکر ارانته من با مشکل تایید تلفن همراه مواجه شدم چه کنم

   1. سلام دوست گرامی،
    دقیقا چه مشکلی؟ پیشنهاد می کنم حتما با پشتیبان آنلاین بروکر روی سایتشون تماس بگیرید و مشکلتون رو مطرح کنید. پشتیبانی فارسی زبان هست.

  12. با سلام. ببخشید vitocapitals چطور بروکرب است . به تازگی دارم مطالعه میکنم وبسایت شمارو . لذا نمی دونستم کجا سوالم رو بنویسم . با تشکر

   1. سلام دوست گرامی،
    بروکر شناخته شده ای نیست و رگوله معتبری هم نداره. علاوه بر اینها شرایط معاملاتیش هم خوب نیست و اسپرد بالایی داره روی حساب استانداردش. با این شرایط نمی تونه گزینه خوبی باشه.

  13. سلام وقتتون بخیر
   زمان ثبت نام شماره همراهم رو که با +98 هم وارد میکنم خطا میده و اطلاعات من ثبت نمیشه
   باید چکار کنم؟

   1. سلام دوست گرامی،
    لطفا به پشتیبان آنلاین بروکر در سایتشون پیام بدید. فارسی زبان هستند و حتما راهنماییتون می کنند.

   2. سلام ،اگه ممکنه کمک کنید ،بروکر ارامنه اصلأ باز نمیشه با پروکسی،چکار کنم ؟

    1. سلام دوست گرامی،
     ما مشکلی در بازکردن سایت بروکر نداریم. مطمئن هستید پراکسی که استفاده می کنید درست هست؟ اگر تلگرام دسترسی دارید به آی دی تلگرامشون پیام بدید تا مشکل شما رو حل کنند:
     https://t.me/Errante_Persian_Support