آیا مثل برنده ها معامله می زنید؟

81 بازدید

آیا مثل برنده ها معامله می زنید؟

اگر تجربه ی گرفتن یک یا دو (یا پنجاه) پوزیشن را داشته باشید، می‌دانید که جمع کردن و داشتن سود مستمر به آسانی اساتیدی که در تلگرام و اینستا افاضات می کنند نیست.

چرا اینگونه است؟

برنده

اگر فارکس خیلی آسان بود، که همه مردم کار خود را ول می کردند و در فارکس معامله می کردند. در واقع، یک گفته ای وجود دارد که می گوید تنها 1٪ از کسانی که مبادرت به فارکس می کنند به سودآوری پایدار دست می یابند.

چیزی در حد موفقیت برای خرید بلیت کنسرت تیلر سوییفت!

ما نمی توانیم نقشه راه دقیقی که منجر به سودآوری پایدار می شود را به شما نشان دهیم، اما می توانیم به شما بگوییم که معامله گران سودآور ویژگی های زیر را دارا هستند:

 

معامله گران سودآور مثبت فکر می کنند

 

معامله گران دارای ذهنیت مثبت به توانایی ها، مهارت های تصمیم گیری و اثربخشی و کارآمدی استراتژی های معاملاتی خود اعتقاد دارند. این اطمینان به آنها اجازه می دهد تا در طول نوسانات بازار بتوانند خونسردی و آرامش خود را حفظ کنند، تصمیمات معاملاتی مدبرانه اتخاذ کنند و ریسک ها را به طور موثر مدیریت کنند.

آنها درک می کنند که ضرر بخشی از معاملات است و به آنها به چشم فرصت یادگیری شخصی می نگرند و نه شکست.

 

معامله گران سودآور صبور هستند

 

اگر به دنبال یک سرگرمی یک شبه پولدار شدن هستید، فارکس مناسب شما نیست. یادگیری در مورد مبانی فارکس، ارز دیجیتال و سایر دارایی‌ها تنها نوک کوه یخ است.

تبحر یافتن در مهارت ها و استراتژی هایی که می تواند منجر به معاملات سودآور شود، به زمان، تلاش و تمرین نیاز دارد. بعد، هنگامی که یک استراتژی معاملاتی را پیدا کردید که ممکن است برای شما مفید باشد، باید صبور باشید تا فرصت‌های مناسب و سطوح ورود و خروج مناسب شکل گیرند تا بلکه مبادا همه سودهای خود را روی دو سه پوزیشن از دست دهید.

انتظار نداشته باشید که یک شبه یا هر روز پول بزنید. بلکه روی فرآیند و نتایج بلند مدت تمرکز کنید.

 

معامله گران سودآور منضبط هستند

 

معامله زدن سودآور مستلزم استفاده از استراتژی‌ها و عادات مدیریت ریسک کارساز هستند و باید حرکت‌ها یا عادت‌هایی که حواب نمی دهند را خفه کرد.

سودآوری پایدار به معنای استفاده از این استراتژی ها و شیوه های مدیریت ریسک حتی در دوران نویز بازار و ترس و شک است.

معامله گرانی که تسلیم ترس و طمع نمی شوند، شانس بیشتری برای کاهش تصمیمات غیرمنطقی و عادات معاملاتی مخرب خود خواهند داشت.

 

معامله گران سودآور منعطف هستند

 

حتی اسطوره های ورزش نیز با بالا رفتن سن سبک بازی خود را تغییر می دهند یا تیم خود را عوض می کنند تا همچنان بتوانند در صدر باشند.

معامله گران برای اینکه به سودآوری پایدار برسند، باید استراتژی ها و برنامه های معاملاتی مختلف را بدانند و آنها را با موفقیت اجرا کنند تا بلکه بتوانند با شرایط متغیر بازار خود را وفق دهند. آنها فعالانه در پی کسب دانش جدید  هستند تا اینگونه بتوانند نسبت به تحولات بازار به روز باشند و استراتژی های معاملاتی خود را بر اساس تجربیات گذشته اصلاح می کنند.

به یاد داشته باشید که داشتن معاملات موفق نه تنها مستلزم شناخت بازارهایی است که در آنها معامله می کنید، بلکه اگر می‌خواهید مثل یک برنده معامله کنید، باید ذهنیت یک برنده را نیز در خود ایجاد کنید.

5/5 - (2 امتیاز)
https://irtrader.net/?p=17852
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوک
امیر پورتیمور
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

1 نظر در مورد آیا مثل برنده ها معامله می زنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رتبه بندی بهترین بروکرهای فارکس در سال 1403