منتظر الگوی تکنیکال بی نقص نباشید!

449 بازدید

تکنیکال بی نقص

وقتی با پول خود ریسک می کنید، آیا احساس می کنید نیاز به دانستن اطلاعات محرمانه و خفن دارید؟ یا مثلا احساس می کنید باید یک تکنیکال بی نقص پیدا کنید؟!

برخی از معامله گران آنقدر در تلاش برای یافتن “یک معامله بی نقص” وسواس دارند که در نهایت می بینند چندان معامله نزده اند تا تجربه کسب کنند و ذهنیت معامله گری را در خود ایجاد کنند، که این خود شانس سودآوری در بلندمدت را کاهش می دهد.

اگر یک فرد کمال گرا هستید، بدانید فارکس حوزه فعالیت و شغلی شما نیست.

رشد و پیشرفت

حتی می توانید برنامه ریزی کنید که یک معامله را به طور سیستماتیک ضرر کنید زیرا رویدادی پیش بینی نشده، تکنیکال معامله شما را که فکر می کردید محشر بود بی اعتبار می سازد، تا کمی گوشی دستتان بیاید و شما را مجبور کند که نسبت به مهارت های معاملاتی خود گوش به زنگ تر و محتاط تر باشید.

بله. فارکس همین است! آش کشک است!

همانطور که نباید به یک معامله گر بی دقت و بی برنامه تبدیل شد، نباید یک معامله گر افراطی کمال گرا نیز باشید.

به یاد داشته باشید که در فارکس چیزی به نام “تکنیکال بی نقص” یا سود تضمین شده نداریم.

به جای کامل و بی نقص بودن، سعی کنید معمولی ​​باشید.

برای همه دانش‌آموزان «شاگرد اول»، می‌دانم که شاید فحش باشد، زیرا اساساً به شما دارم پیشنهاد می‌کنم تلاش کنید شاگرد اول  نباشید! اما به حرفم گوش کنید!

به جای اینکه به دنبال تکنیکال “بی نقص” باشید، فقط یک تکنیکال خوب با شانس موفقیت خوب پیدا کنید. بله، شاید سود شما در هر معامله کمتر باشد (یا حتی ضرر کنید)، اما در واقع ریسک می‌کنید و به خود فرصتی می‌دهید تا مهارت‌های معاملاتی شما رشد کنند، یاد بگیرید و سود کسب کنید.

ممکن است متوجه شوید که معامله «کم‌تر از بی نقص» را ترجیح می‌دهید، زیرا در این حالت آرامش بیشتری داشته و بیشتر از زمانیکه تحت فشار هستید، کمک به بهبود عملکرد معاملاتی شما می‌کند. ذهنیت کمال گرایانه سبب می شود تحت فشار باشید!

فارکس دقیقاً مثل سر قرار رفتن است! همه چیز احتمالات است.

شما باید معاملات زیادی انجام دهید (درهای زیادی را بزنید) تا قانون میانگین ها را به نفع خود کج کرده و در نهایت بتوانید سود بزرگ را شکار کنید.

تا زمانی که تکنیکال های مورد نظر شما مجاز و معتبر باشند و شما از قوانین مدیریت سرمایه و کنترل ریسک برای به حداکثر رساندن سود و کاهش زیان خود استفاده کنید، می توانید از معاملات خود در پایان با سود بیرون بیایید.

شما قادر خواهید بود بار معاملات بازنده را “از دوش خود” بردارید و روی معاملات برنده تمرکز کنید.

اگر یک فرد کمال‌گرا و دقیق و لجباز باشید، همیشه روی طناب راه می روید و در نتیجه به سختی می‌توانید معامله‌ای بزنید. این به معنی سقوط شما خواهد بود زیرا نمی توانید روی معاملاتی که “کمتر از بی نقص” هستند (اما همچنان شانس موفقیت خوبی دارند) ماشه را چکانده و پوزیشن خود را بگیرید.

جرات کنید که متوسط ​​باشید و ببینید چه می شود. دانش آموزی که تمام نمراتش 20 است شاید باهوش ترین فرد کلاس باشد اما دانش آموزی که پشت سر او نشسته و پشت هم تجدید می آورد شاید ثروتمند باشد!

4/5 - (3 امتیاز)
https://irtrader.net/?p=8551
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوک
امیر پورتیمور
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد منتظر الگوی تکنیکال بی نقص نباشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

رتبه بندی بهترین بروکرهای فارکس در سال 1403