10 نقل قول برتر برای ایجاد طرز فکر بهتر در معاملات

384 بازدید

جملات برتر

داشتن یک استراتژی سودآور تنها بخشی از آن چیزی است که باعث می شود فارکس برای شما سودآور شود. بخش دیگر چیست؟

اقدام و عمل!

اگر اخیرا متوجه شدید که طرز فکر معاملاتی شما مشکل دارد، فهرست مقاله امروز برای شما تهیه شده است.

چندی پیش من نابغه ترین دوستان فارکسی خود را جمع کردم و از آنها در مورد جملات الهام‌بخشی که به موفقیت آنها در فارکس کمک کرده است پرسیدم.

بیایید نگاهی داشته باشیم به 10 جمله برتری که آنها انتخاب کرده اند:

 

در هر نبردی پیش از آنکه جنگ آغاز شود برنده یا بازنده آن مشخص می شود

– سان تزو (فیلسوف چینی)

 

هر معامله ای یک نبرد است و پیروزی در نبرد مستلزم کسب آمادگی است. و از آنجایی که عدم قطعیت تنها چیزی است که در بازارها قطعیت دارد، باید یاد بگیرید که سناریوهای احتمالی را شناسایی کرده و مقتضیات احتمالی را برای هر یک از آنها آماده کنید.

داشتن برنامه برای هر سناریوی احتمالی شانس شما را برای بستن معامله بدون ضرر افزایش می دهد.

 

“بازی خودش به من نحوه بازی را یاد داد. و در حین تدریس چوب معلم  ها هم دستش نبود”

– جسی لیورمور

 

بهترین راه یادگیری فارکس، بازی کردن آن است. شاید میلیاردها کتاب بخوانید، در انواع و اقسام کلاس‌ها ثبت‌نام کنید، و ساعت‌ها با یک مربی یا مشاور خوب گفتگو کنید اما باز هم به اندازه کسی که جلو ‌رفته و معامله زده، خود را ماهر نبینید.

اگر می‌خواهید در مورد بازاری که در آن معامله می‌کنید بدانید و یاد بگیرید، باید تن را به آب بزنید و اشتباه کنید. تجربیات شما نه تنها تضمین می کند که اشتباهات خود را تکرار نمی کنید، بلکه باعث می شود به قضاوت خود اعتماد کنید نه دیگران.

 

هدف یک معامله گر موفق اینست که بهترین معاملات را داشته باشد. پول در درجه دوم اهمیت قرار دارد

– الکساندر الدر

 

فارکس، همچون هر کار حرفه ای دیگری، نیاز به مهارت، تمرکز و انضباط دارد. کسانی که فقط به خاطر پول وارد بازار فارکس شده اند، احتمالاً روی رویه کار و تبدیل شدن به یک معامله گر خوب نمی توانند تمرکز کنند.

روی رویه کار و تبدیل شدن به یک معامله گر خوب تمرکز کنید. پول خودش خواهد آمد.

 

گل زدن در بازی دیروز دلیل نمی شود که در بازی امروز برنده شوید

– بیب روث

 

هر روز یک روز جدید برای معامله گران فارکس است. فقط به این دلیل که در چند روز گذشته معاملات سوددهی داشته اید، به این معنی نیست که معاملات آتی شما نیز سودده خواهند بود.

نتیجه معاملات گذشته شما، چه سود باشد چه ضرر، نباید بر نحوه مدیریت پوزیشن های بعدی شما تأثیر بگذارد.

 

بازنده ها میانگینی از ​​باخت ها هستند.”

– پل تودور جونز

 

پل تودور جونز، که یکی از بزرگترین معامله گران تاریخ است، این نقل قول را بالای میز خود داده بود. دلیل آن هم این بود که هرگز به یک پوزیشن ضررده اضافه نکند، به خصوص برای اینکه همیشه بتوانید دوباره وارد معاملات شوید.

اگر به خاطر پوزیشن ضررده خود ناراحت هستید، از ریختن پول بیشتر به داخل آن دوری کنید.

 

ریسک، ناشی از بلد نبودن کاری است که انجام می دهید.”

– وارن بافت

 

مدیریت ریسک همان چیزی است که یک معامله گر را از یک قمارباز متمایز می سازد. اگر نکات مثبت و منفی یک ایده معاملاتی را سنجیده اید و دارای یک برنامه معاملاتی هستید، در اینصورت آنچه را که فکر می کنید شانس خوبی دارد معامله کنید.

 

“جایی که قصد دارید باشید همیشه باید تحت کنترل شما باشد، هرگز آرزو نکنید، بلکه معامله کنید، و همیشه، قبل از هر چیز دو دستی از خود محافظت کنید”

– پل تودور جونز

 

اگر بتوانید فردا نیز معامله کنید، می دانید که ریسک های خود را به خوبی مدیریت کرده اید. تمرکز بر پول درآوردن شما را در معرض ریسک طمع کردن قرار می دهد. در عوض روی حفظ آنچه دارید تمرکز کنید و در عین حال مهارت های معاملاتی خود را توسعه دهید.

 

“شانس محل تقاطع فرصت و آمادگی است.”

– اپرا

 

آیا تا به حال متوجه شده اید که معامله گران دائماً سودآور همیشه به نظر چقدر “خوش شانس” می رسند؟

گرچه من شخصا احتمال داشتن معاملات “شانسی” را رد نمی کنم، اما این احتمال وجود دارد که دوستان دائماً سودآور به این دلیل سودآورند که یاد گرفته اند که چگونه زمانی که فرصت چشمک می زند برای استفاده از آن آماده شوند.

 

بزرگترین ریسک ریسک نکردن است. در دنیایی که با سرعت بالایی در حال تغییر است، تنها راهبردی که شکست آن تضمین شده است، ریسک نکردن است

– مارک زاکربرگ

 

ضرر نیز همچون سود بخشی از فارکس است. به زبان ساده، کسب درآمد در فارکس مستلزم ریسک کردن است. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که با رعایت اصول و قوانین دقیق مدیریت ریسک و داشتن انعطاف در اجرای سفارشات، ریسک خود را کنترل کنید.

 

“همیشه قوی‌ترین یا باهوش‌ترین فرد نیست که زنده می ماند، بلکه آن‌هایی زنده می مانند که به بهترین شکل می‌توانند تغییر را مدیریت کنند.”

– چارلز داروین

 

همچون عدم قطعیت، تغییر نیز در بازارهای فارکس همیشگی است. همبستگی‌های ارزی و روش‌های معاملاتی سودآور امروز شاید در هفته آینده سودآور نباشند. معامله گران سودآور می دانند که چگونه با هر محیط و فضای معاملاتی سازگار شوند.

 

خب، جملات الهام بخش برای امروز کافیست! آیا هیچ یک از آنها مشخصا بدرد شما خورد؟!

به نظر شما چه نقل قول ها/پیام های الهام بخشی این روزها به شما انگیزه مضاعفی می دهند؟ نظرات خود را با گذاشتن کامنت از ما و دوستان خود دریغ نکنید!

4.2/5 - (12 امتیاز)
https://irtrader.net/?p=8544
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوک
امیر پورتیمور
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

1 نظر در مورد 10 نقل قول برتر برای ایجاد طرز فکر بهتر در معاملات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. سلام
    جملات الهام بخش شاید ، مهیج ، قدرت بخش و یا ترساننده باشد . به نظر من موفقیت در فارکس شامل یادگرفتن مدائم ، قدرت ریسک پذیری ، احتیاط در معاملات و همسو شدن با بازارسازها می باشد .به خنوان یک فرد هر قدر دانش و آگاهی داشته باشید باز در زمینی بازی می گنید که بازار سازها قانونش را تهیه می گنند.
    در نتیجه : آموزش ، احتیاط ،ریسک ،خوش خیال نبودن ، امیدواری و شجاعت را در نظر داشته باشید

    16

رتبه بندی بهترین بروکرهای فارکس در سال 1402