چرا ایثار برای رسیدن به موفقیت در فارکس حیاتی است

245 بازدید

ایثار

مطمئن هستم که داستان های الهام بخش افرادی که از فرش به عرش رسیده اند را به اندازه کافی شنیده اید. و حاضرم شرط ببندم که حداقل یک بار در زندگی به خودتان گفته اید: “هی، شاید من هم بتونم به چنین موفقیتی برسم.”

موفقیت

با این حال، فکر می‌کنم افراد کمی باشند که واقعا میزان ایثار و فداکاری افراد موفق را درک می‌کنند (چه در ورزش، چه در کسب و کار و چه در زندگی در کل).

معامله گران علاقمند و پر شور به ویژه در برابر نادیده گرفتن اهمیت این خصوصیت آسیب پذیر هستند.

بسیاری از افراد غیر بازاری (مهندسان، متخصصان کامپیوتر، بازنشستگان و غیره) هستند که با پس انداز زندگی خود وارد دنیای نابخشودنی فارکس می شوند، به این امید که تنها در چند ماه بتوانند بار خود را ببندند!

و درک دلیل آن هم آسان است؛ ورود به این حوزه برای بیشتر افراد سه سوته امکان پذیر است:

  1. با یک بروکر فارکس تماس می گیرید،
  2. چند فرم آنلاین را پر کنید، و
  3. پول واریز می کنید.

البته حجم عظیم مقالات و منابع آموزشی رایگان مانند مدرسه سایت ما را هم اضافه کنید که فارکس را بسیار جذاب‌تر می‌کند! و بفرمایید.. شما یک معامله گر فارکس هستید.

گرچه معامله‌گرانی هم بوده‌اند که توانسته‌اند در مدت زمان کوتاهی به سودآوری پایدار برسند و از فارکس شغلی برای خود دست و پا کنند، با این حال تعداد این افراد خاص بسیار اندک هستند.

واقعیت این است که همه افراد موفق داستان موفقیت خود را تعریف نمی کنند.

به خاطر داشته باشید که فارکس، درست مثل هر مهارت یا کار دیگری، نیاز به ایثار و فداکاری برای رسیدن به چیزهای بزرگ دارد.

به عنوان مثال، هنری فورد کسی است که من شخصا به خاطر ایثار و فداکاری اش او را بسیار تحسین می کنم.

او امروزه به عنوان یک مبتکر و نفر اول در خط مونتاژ و تولید خودروهای ساخت امریکا شناخته می شود، اما اینگونه نبود که او فورا به موفقیت دست پیدا کند.

او کسب و کارهای اولیه زیادی راه انداخت که همگی با شکست مواجه شدند و پنج بار او با خاک یکسان شد تا سرانجام موفق شد شرکت خودروسازی فورد را تأسیس کند.

جی.کی رولینگ چطور؟ نویسنده مجموعه کتاب های محبوب هری پاتر؟

گرچه شاید امروزه تا گردن در پول باشد، اما در اولین روزهای خود به عنوان یک نویسنده، او مادری مجرد بود که به شدت افسرده و کاملا بی پول بود. همزمان هم در مدرسه تدریس می کرد و هم رمان می نوشت.

با وجود بارها و بارها نوشتن و شکست خوردن، رولینگ هرگز تسلیم نشد. پس از نیم دهه زندگی این چنینی که مستمری بگیر هم بود، با اراده خود به یکی از موفق ترین نویسندگان تاریخ تبدیل شد.

و صد البته، چه کسی می تواند مایکل جردن را فراموش کند؟

جردن که یکی از بهترین (اگر نگوییم بهترین) بسکتبالیست های تاریخ در نظر گرفته می شود، در واقع نتوانست به تیم بسکتبال مدرسه خود راه پیدا کند.

با این وجود، او همچنان به این حرفه متعهد ماند و اجازه نداد این شکست کوچک مانع موفقیت او شود. او با پشتکار خود در نهایت به یکی از بزرگان تاریخ بسکتبال تبدیل شد.

در فارکس هم، شما باید بتوانید سر حرفتون بمونید. شما باید تعهد تزلزل ناپذیری داشته باشید تا هر کاری که برای رسیدن به هدفتان لازم است انجام دهید، مهم نیست که چند بار زمین خورده اید. این است ایثار و فداکاری.

تعهد به موفقیت است که این داستان ها را به ثمر رساند، و اگر شما نیز می خواهید شانس موفقیت در فارکس را داشته باشید، فداکاری و ایثار چیزی است که باید آن را داشته باشید.

4/5 - (4 امتیاز)
https://irtrader.net/?p=12202
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوک
امیر پورتیمور
از سال 1385 معامله زدن در بازارهای مالی بین الملل و فارکس را شروع کردم. در سال های ابتدایی با سرمایه کمی وارد بازار شدم و همانطور که پیش بینی می شد سرمایه را از دست دادم. ابتدا فکر کردم این صنعت چیزی جز قمار نیست اما به مرور متوجه شدم که با مطالعه، استفاده از فرصت ها، طمع نکردن و اندکی شانس می توان در فارکس به موفقیت رسید.
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد چرا ایثار برای رسیدن به موفقیت در فارکس حیاتی است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

رتبه بندی بهترین بروکرهای فارکس در سال 1403