گروه های حمایتی برای معامله گران فارکس

373 بازدید

حمایت

تحقیقات نشان می‌دهد که داشتن شبکه‌ای از روابط اجتماعی و پشتیبان مزایای بسیاری دارد از جمله کاهش استرس، مقابله بهتر با چالش ها و احساس آرامش و آسایش بیشتر.

برای معامله‌گران فارکس، گروه ‌های پشتیبان گروه‌هایی هستند که وقت، پول، دانش یا تشویق خود را نثار شما می کنند تا به شما در تحقق اهدافتان کمک کنند.

خب، دقیقاً چه کسانی در نظام پشتیبان یک معامله گر جای می گیرند؟ بیایید آنها را به سه گروه محدود کنیم:

 

خانواده و دوستان

 

اگر خانواده‌تان مدام از شما بخواهند که این «سرگرمی» را ول کنید و یک «شغل درست و حسابی» پیدا کنید، رصد و تحلیل نمودار سخت خواهد بود. همچنین صحبت در مورد بازارها با دوستانتان دشوار خواهد بود اگر که با ذکر عبارتی نظیر «نرخ بهره» یا «خط روند» گوگیجه می گیرند!

شما مجبور نیستید مدرسه سایت ما را در اختیار عزیزانتان را بدهید تا بلکه آنها بفهمند چه کار می کنید. در واقع، اصلاً نیازی نیست آنها فارکس و معاملات را درک کنند!

حمایت و پشتیبانی آن‌ها می‌تواند بسیار ساده باشد مثلا زمانی که در مورد «اسپرد بروکرها» حرف می‌زنید تظاهر کنند که می دانند از چه چیزی صحبت می‌کنید، یا جدی تر باشد مثلا در ساعات سخت معاملاتی‌تان مزاحمتان نشوند.

 

الگو یا مربی معاملاتی

 

بهترین نکته در خصوص یک مربی معاملاتی این است که کسی را دارید که شما را در سفر معاملات جهت دهی و راهنمایی کند. با این حال مراقب باشید، زیرا کلاهبرداران زیادی هم وجود دارند که “مربی نما” هستند!

اما اگر یک مربی واجد شرایط پیدا کردید، او می‌تواند تکنیک‌های معاملاتی مختلف را به شما نشان دهد، اشتباهاتی را که خودتان نمی‌دیدید، به شما گوشزد کند و شما را به سمت بهبود مهارت‌هایتان سوق دهد.

 

سایر معامله گران

 

کسانی که در دفاتر معاملاتی یا در تالارهای بورسی کار می کنند، رفقای همفکر دارند که می توانند ایده ها، تکنیک ها و عملکرد معاملاتی آنها را به چالش بکشند.

با این حال لازم نیست برای یافتن رفیق حرفه ای خود به تالار و کارگزاری بروید!

این روزها می‌توانید به راحتی در گروه های تلگرامی و انجمن‌های فارکسی خود را نشان دهید و هر چقدر که می‌خواهید درباره سؤالات و نکات فارکس بحث کنید. فقط یادتان باشد که در مواجهه با تازه کارها صبور باشید و به همه احترام بگذارید!

هیچ معامله گری نباید بصورت جزیره ای عمل کند. اگرچه همه معامله گران بصورت گروهی عملکرد بهتری ندارند، اما هیچ کس نباید به تنهایی رهسپار سفر فارکس شود.

1/5 - (1 امتیاز)
https://irtrader.net/?p=16397
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوک
امیر پورتیمور
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد گروه های حمایتی برای معامله گران فارکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

رتبه بندی بهترین بروکرهای فارکس در سال 1403