چگونه از معامله گران موفق یاد بگیریم؟

229 بازدید

آموختن از معامله گران موفق

با توجه به اینکه اینترنت حجم عظیمی از اطلاعات را در اختیار ما قرار می دهد، به راحتی می توان غرق دانش فراوانی شد که در اختیار ماست.

سر و صدا

زمانی که در خصوص معاملات خود مشاوره می گیرید، آیا شده است که پاسخ های متناقض دریافت کنید؟ برخی می گویند: “فلان کار را بکنید”. برخی دیگر می گویند: «آن کار را بکنید».

و برخی هم هستند که پز سبک زندگی خفن خود را می دهند و یک “نصیحت” کلی نه چندان پر محتوا ارائه می دهند و می روند.

مثل این است که یک میلیون صدا همزمان بر سر شما فریاد بزند، که گاهی اوقات حتی بیشتر هم گیج می شوید.

دریافت پاسخ آسان است، اما دریافت پاسخ های صحیح بسیار سخت است.

بنابراین چگونه می توان فهمید که چه کسی واقعا مشاور کار درست است و چه کسی فقط دکان دستگاه سوءاستفاده از جیب ما را راه انداخته است؟

اینکه کتاب های مربوط به زندگی حرفه ای معامله گران مجرب بسیار محبوب هستند برای آن دلیل وجود دارد.

خواندن این کتاب‌ها بیش از اینکه جذاب باشد، می‌تواند چیزهای زیادی در مورد عادت‌ها و استراتژی‌های تست شده سرمایه‌گذاران برتر به ما بیاموزند.

مطالعه آثار و دنبال کردن معامله گران موفق پروسه یادگیری معاملاتی شما را به میزان زیادی سرعت می بخشد زیرا در این حالت قادر خواهید بود از تجربیات دیگران استفاده کرده و از آنها یاد بگیرید. خواندن سفرنامه پر و پیچ و خم رسیدن آنها به موفقیت به شما کمک می کند تا بتوانید اشتباهات آنها را تکرار نکرده و نکات و فوت و فن های شخصی آنها را در طول مسیر بکار بندید.

برایتان بسیار جالب خواهد بود وقتی ببینید که چقدر می توانید روند یادگیری خود را از طریق دنبال کردن معامله گران موفق سرعت ببخشید. برخی از چیزهایی که از معامله‌گران موفق یاد می‌گیرید اگر می خواستید خودتان تجربه کنید و یاد بگیرید ممکن بود سال‌ها به طول بینجامد.

مهمتر از همه، مطالعه کارنامه یک معامله گر برنده، سبب می شود شما نیز بتوانید بینش و طرز فکر مشابه او داشته باشید. این به شما کمک می کند تا بتوانید اطلاعات و داده ها را مانند آنها تحلیل کرده و پردازش کنید، که این خود به شما کمک می کند بتوانید ذهنیت معاملاتی صحیح را در خود ایجاد کنید.

همچنین می توانید برای خود یک عادت ایجاد کنید که وبلاگ ها و/یا تالارهای گفتگوی معامله گران مورد علاقه خود را دنبال کنید.

علاوه بر این، کامنت های سایت ما پر است از نظرات بسیاری از معامله گران تمام وقت که واقعاً سودآور هستند و مایلند روش ها و رویکردهای معاملاتی خود را با شما به اشتراک بگذارند و گاهی کارشناسان ما نیز به نظرات و پرسش های آنها پاسخ می دهند.

حال، پیش از اینکه شروع به مطالعه آثار و منابع معامله‌گران موفق کنید، می‌خواهم آخرین کلمه را بعنوان یک هشدار به شما بگویم:

این روزها کلاهبرداران زیادی هم وجود دارند که به عنوان معامله‌گر موفق خود را جا زده اند و برای جیب مردم عادی کیسه دوخته اند!

اطمینان حاصل کنید که سابقه و پیشینه معامله گرانی که دنبال می کنید را بطور کامل بررسی می کنید. پیش از به کار بردن آموزه‌ها یا توصیه‌های آن‌ها، به مدت طولانی آنها را مورد مطالعه قرار دهید تا در نهایت وقت و پول خود را روی یک تریدر فیک و جعلی هدر ندهید، یا بدتر از آن اینکه به دام کلاهبرداران نیفتید!

5/5 - (2 امتیاز)
https://irtrader.net/?p=8632
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوک
سید محمد تبادکانی
حدود 15 سال است که در بازار فارکس فعالیت دارم و درآمد اول من هست. معامله گری در فارکس یکی از شغلهای پر ریسک و پر خطر هست که بدون علم و دانش فقط یک قمار سراسر ضرر خواهد بود.
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد چگونه از معامله گران موفق یاد بگیریم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

رتبه بندی بهترین بروکرهای فارکس در سال 1402