چگونه معامله زدن در حساب دمو را جدی بگیریم؟

236 بازدید

چگونه معامله زدن در حساب دمو را جدی بگیریم؟

معامله زدن در حساب دمو برای ایجاد مهارت های معامله گری و اعتماد به نفس پیش از واریز وجه به حساب واقعی مهم است.

مشکل این است که بسیاری از معامله گران پس از مدتی شل می شوند. آنها با خود می گویند که چرا وقت خود را تلف کنند و در حساب دمو معامله بزنند، در حالی که می توانند منحنی یادگیری را با معامله زدن در یک حساب واقعی “سرعت بخشند”.

معامله زدن در حساب دمو نه تنها شما را با یک سامانه معاملاتی و ساز و کار باز و بسته کردن پوزیشن ها آشنا می‌کند، بلکه زمانی که تازه شروع به توسعه مهارت‌های معاملاتی خود کرده‌اید، باعث می شود از پول خوشگل شما محافظت بعمل آید.

به همین دلیل است که من سه تمرین زیر به شما معرفی می کنم که می تواند به شما کمک کند اشتیاق خود را برای معامله زدن در حساب دمو از دست ندهید:

 

برای اشتباهات معاملاتی خود جریمه های واقعی اعمال کنید

 

وقتی در یک حساب دمو ضرر می کنید و “درد را احساس نمی کنید”، انگیزه پایبندی به یک برنامه معاملاتی را از دست می دهید.

در نهایت تصمیمات معاملاتی ضعیفی می گیرید و به احتمال زیاد به جای عادات خوب، عادت های بد معاملاتی در خود ایجاد می کنید. برای مقابله با این وضع، پیشنهاد می‌کنم «جریمه‌های» واقعی برای اشتباهات معاملاتی خود در حساب دمو اعمال کنید.

آیا حد ضرر خود را آنطور که نباید جابجا کردید؟ پس بروید و ظروف داخل سینک ظرفشویی را تمیز کنید! جوگیر شدید و حرص زدید و بدون برنامه پوزیشن باز کردید؟ پس ناهار گشنه پلو با خورشت دل ضعفه!

 

به خود نمره بدهید

 

درست همانطور که ورزشکاران می توانند با اندازه گیری سرعت، زمان و راند های ورزش خود در طول تمرین، میزان پیشرفت خود را بسنجند، شما نیز می توانید شروع به “نمره” دادن به خود کنید تا عملکرد حساب دمو خود را ارزیابی کنید.

به عنوان مثال، می توانید با استفاده از ریز نمرات زیر به خود امتیازی از 0 تا 10 بدهید (0 پایین ترین نمره است):

  • رعایت قوانین ورود
  • رعایت قوانین خروج
  • رعایت قوانین مدیریت ریسک
  • تعداد پوزیشن های ضررده
  • تعداد پوزیشن های گرفته شده
  • سودآوری

با این حال اینها فقط نمونه هایی هستند و می توانید بسته به قوانین سیستم معاملاتی خود سؤالات را سفارشی برای خود تهیه کنید.

 

ایده های معاملاتی خود را به اشتراک بگذارید

 

به اشتراک گذاشتن ایده‌ های معاملاتی دمو خود با یک گروه معاملاتی راه خوبی برای اطمینان از این است که بهترین تحلیل های خود را دارید هر بار پوزیشن می گیرید.

نه تنها این، بلکه به اشتراک گذاری تحلیل ها با سایر معامله گران به شما کمک می کند تا بتوانید روند معاملاتی خود را اصلاح کنید و شما را وادار می کند تا با موجودات زنده ای به جز گربه و گیاهان خود صحبت کنید!

با این حال، به یاد داشته باشید که ممکن است برخی از افراد اینجا و آنجا وجود داشته باشند که از تحلیل های شما خوششان نیاید، اما نباید اجازه دهید این موضوع شما را از تلاش برای بهبود استراتژی‌هایتان باز دارد.

3/5 - (2 امتیاز)
https://irtrader.net/?p=17069
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوک
امیر پورتیمور
از سال 1385 معامله زدن در بازارهای مالی بین الملل و فارکس را شروع کردم. در سال های ابتدایی با سرمایه کمی وارد بازار شدم و همانطور که پیش بینی می شد سرمایه را از دست دادم. ابتدا فکر کردم این صنعت چیزی جز قمار نیست اما به مرور متوجه شدم که با مطالعه، استفاده از فرصت ها، طمع نکردن و اندکی شانس می توان در فارکس به موفقیت رسید.
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد چگونه معامله زدن در حساب دمو را جدی بگیریم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

رتبه بندی بهترین بروکرهای فارکس در سال 1403