بنیادی در کراس ها

در مقاله امروز از مجموعه مقالات آموزش فارکس، قصد داریم نحوه معامله کردن ارزهای کراس را با استفاده از مباحث بنیادی به شما آموزش دهیم.

آمار اقتصادی استرالیا را در نظر بگیرید. اگر آمار های اقتصادی منتشر شده از استرالیا قوی باشد، شاید بهترین کار خریدن AUD  باشد. به عبارتی اولین واکنش شما ممکن است خرید گرفتن روی AUD / USD باشد.

اما اگر در همان زمان، آمار ها نشان دهند که امریکا نیز یک رشد اقتصادی قوی را تجربه می کند، در آن صورت چطور؟ نوسانات قیمتی AUD / USD  ممکن است تخت یا فلت باشند.

یکی از گزینه های در اختیار شما، جفت کردن AUD در برابر ارز کشوری است که حال اقتصادی چندان خوبی ندارد…

پس که اینطور… حال چه کاری می توانید انجام دهید؟

بله! از خداوندگار فارکس برای خلق کراس های ارزی ممنونیم!

فرض کنید چند ساعت وقت گذاشته و تحلیل کردید، تقویم اقتصادی فارکس فکتوری را بدقت بررسی کردید (بی حیا!) و متوجه شدید که اقتصاد ژاپن در حال حاضر حال و روز چندان خوشی ندارد.

چه می کنید؟

مطمئناً، مثل پهلوان ها آستین ها را بالا زده، از این فرصت معاملاتی استفاده و با همه وجود یک خرید روی  AUD / JPY می گیرید!

استرالیا

در نمودار بالا، به RSI یا قدرت نسبی AUD / JPY در برابر AUD / USD توجه کنید.

شما محدود به این جفت ارز نیستید، می توانید AUD را در برابر EUR ، GBP و CAD بگیرید.

از اینجا به بعد می توانید به دنبال ضعیف ترین ارز باشید تا معامله را در برابر آن بگیرید.

پهلوان بودن هیچ مشکلی ندارد، حداقل نه اینجا در آموزشگاه ما.

پهلوان پنبه

وظیفه شما به عنوان یک تریدر فارکس این است که از فرصت های معاملاتی استفاده کنید تا بتوانید حالی به حساب معاملاتی خود دهید.

به لطف ارزهای کراس، اکنون این فرصت را دارید که بدون اینکه سر و کاری با دلار آمریکا داشته باشید، ارز بهترین اقتصاد جهان را با ضعیف ترین اقتصاد جفت کنید.

3.2/5 - (4 امتیاز)